Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi - Start & Stop - Xenon Denemesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

aktif şehiriçi sisteminde debriyajsız durunca stop ediyor demek. ben geçenlerde 3. vitesteyken devreye girdi sanki şanzımandan kurtuldu ve cırrrrr diye bir ses geldi ancak motor stop etmedi. bunun açıklaması ne acaba. motor aşırı zorlanınca kavramayı otomatik mi bırakıyor ki?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizim araba 3. vites 1000 devir 36 km'ye gelmekte benzinli nasıldır blimiyorum da bende malesef garipsedim.

Aktif Şehiriçi güvenlik sisteminin debriyajla bir alakası yok diye biliyorum bende ayağım tam debriyajdayken devreye girmişti. Ama tabikide inşallah motor aşırı zorlanınca kavrama bırakılıyordur :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aktıf sehır ıcı guvenlıkte hassasiyet ayarı yok degılmı? ben onune kolı koydum dırek dalıyorda ondan sordum

Boyu yeterli olsun, normalde onları gorme Zorunlulugu yok biliyorsunuz ama boyle deniyoruz iste :D

Uzun olsun.

--- iPhone Yolladı ---

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3.vites hızınız kaç idi ? Uyuya mı kaldınız yolda meraktan soruyorum yanlş anlamayın.

40 kmden düşüktü ve dar bir yerden U dönüşü yapacaktım refüjü görünce frenledi ve şanzımandan cırrrrr diye ses geldi. tuhaf geldi bana. tıpkı geri vitese tam geçmeyen araçtan gelen ses gibiydi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

40 kmden düşüktü ve dar bir yerden U dönüşü yapacaktım refüjü görünce frenledi ve şanzımandan cırrrrr diye ses geldi. tuhaf geldi bana. tıpkı geri vitese tam geçmeyen araçtan gelen ses gibiydi.

Olabilir , sıkıntı olmaz sanırsam...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu far yikama icin silecek mi acmak gerekiyor yoksa otomatik mi bide su haznesi silecekle ayni hazne mi?

Aynı hazneyi kullanıyor diye biliyorum, far açıkken ön cam yıkama yaptırdığında farlar da yıkanıyor, ama üstüste yaparsan her seferinde değil, nasıl bir zamanlama ayarı var onu bilmiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynı hazneyi kullanıyor diye biliyorum, far açıkken ön cam yıkama yaptırdığında farlar da yıkanıyor, ama üstüste yaparsan her seferinde değil, nasıl bir zamanlama ayarı var onu bilmiyorum.

Silecek ile çalışıyor ama sık çalıştırmada ki aktif olmuyor...Hazne aynı

tesekkur ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Farlar yanıkken çalışır cam yıkama...Arkadaşım,yanlış anlama ama Focus 3 Türkçe kullanım klavuzu var forumumuzda,bir oraya baksan,hani ne bileyim arabanın kitapçığını okumak sıkabilir belki ama buradaki klavuzdan daha rahat okursunuz belkii...Biz yine sorularınıza cevap verebiliriz de oradan da bir göz atarsanız daha iyi anlatabilirzi belki sorularınıza yanıtlarımızı....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.