Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mk3 Katlanır Ayna Takmak

Guest mustafa badem

Önerilen Mesajlar

Evett. Sonunda tam anlamıyla oldu. Sorun aynadaymış heralde motoru yaptım oynarken :D değiştirdiler sağolsunlar.... link tekrar teşekkürler @Murat Kavuk @Ozan Kar ve herkese teşekkürler..

tamam konu kilit çözüm oldu kapatabiliriz :D:D:D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet ses çıkıyor ama inanın umrumda değil :D sonuçta oldu birde orjinal oldu farklı modülle değil. Sağolsun murat kavuk hocam sayesinde verdiği kodlara göre uygun modülleri ve tetik buldum :D.. hepimize örnek oldu... saolun tekrardan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

On 18.12.2015 at 08:55, Murat Kavuk said:
On 17.12.2015 at 14:25, Teoman Saraç said:
hic bakmadim rus sitesine hocam ne kadar anlarim bilemiyorum. modülü yeniden programlamak cok zor is gibi geldi.. Artik bakacaz duruma

BCM'ye değişiklik yaptın zati. Arabaya program atsan ne olur acaba. Ya da modül numaralarını servis, aşağıdaki şekilde kodlayabilir mi (hiç değişmeden), sonra da program atsa ne olurdu. Alternatif olarak ucuza bulursan bu parçaları alabilirsin de. Çıkmacılarda da sonu B? şeklinde olanları alabilirsin. Artık çalışır herhalde ama çalışmazsa ben bir şey demedim [emoji4] Neyse, en azından bir şeyler öğrendik hep birlikte.

DDM: BV6N 14B531 BF

PDM: BV6N 14B533 BF

Fordetis te önceleri modüllere ulaşmak mümkündü.şimdi ulaşılamıyor acaba ben mi yanlış bakıyorum.

d7b2c940d37edfa684a5f59b9dc8d51c.jpg

2015 focusta moduller farklılaşmış.

55d227a5eb38318d8b8433e12404567b.jpg

Acaba F yerine B takılı olanlar calışır mı?

Galip Kandemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün bir whatsap mesajı aldım.

birde baktım ayna resimleri.

bJZ9VY.jpg

A58GD7.jpg

mesaj abi depoyu kurcalarken sana ayna buldum demiş.

şimdi bu aynada katlanma özelliği yok sanırım.alt aydınlatmada yok.ama ısıtma vardır diye düşünüyorum.sizce yanılıyormuyum.

Bu kış günlerinde aynanın ısıtmasız olması gerçekten çok önemliymiş.fordu bu konuda çok andım desem yeridir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 22.01.2016 at 14:15, Volkan Ö. said:

Șu pin adedini görmek için nereyi sökuyoruz. Acemilerime verin bulamadım :)

Buna en iyi cevabı @Teoman Saraç verir :) 

57 dakika önce, Galip Kandemir said:

Bugün bir whatsap mesajı aldım.

birde baktım ayna resimleri.

bJZ9VY.jpg

A58GD7.jpg

mesaj abi depoyu kurcalarken sana ayna buldum demiş.

şimdi bu aynada katlanma özelliği yok sanırım.alt aydınlatmada yok.ama ısıtma vardır diye düşünüyorum.sizce yanılıyormuyum.

Bu kış günlerinde aynanın ısıtmasız olması gerçekten çok önemliymiş.fordu bu konuda çok andım desem yeridir.

Bu Amerikan mı? Amerikan speclerde bu şekilde çift ayna oluyordu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Murat Kavuk said:

Buna en iyi cevabı @Teoman Saraç verir :) 

Bu Amerikan mı? Amerikan speclerde bu şekilde çift ayna oluyordu?

sanırım.bunda kör nokta olayı camda oluyor sanırım.ebayda var bolca http://www.ebay.com/itm/FORD-FOCUS-ST-OEM-2-0-ECOBOOST-RED-RIGHT-PASSENGER-SIDE-REAR-SIDE-VIEW-MIRROR/121868845986?_trksid=p2047675.c100010.m2109&_trkparms=aid%3D333008%26algo%3DRIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D34492%26meid%3D83f1437f8d4c4f38b31216a89b30ba4d%26pid%3D100010%26rk%3D2%26rkt%3D11%26sd%3D261733433189

Galip Kandemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayende Murat hocam. Bu kornokta icin baya ilave gerektigi icin ben hic girmedim o ise. Ama digerleri hakkinda kisa ve datayli bilgi veririm :).

Șu pin adedini görmek için nereyi sökuyoruz. Acemilerime verin bulamadım [emoji4]

Sadece twitleri sokmeniz yeterli. Sonra aynaya giren fişi cikarinca gözüküyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus Mk3 Katlanır Ayna Takmak olarak değiştirdi
  • Misafir, bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.