Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mk3 Katlanır Ayna Takmak

Guest mustafa badem

Önerilen Mesajlar

3 saat önce, Teoman Saraç said:

@Murat Kavuk Hocam bugün servise gittim konuştum 2 modül senin verdiğin kodlar ikisi için 550 tl dediler. Sonr sorda konuşurken ( Artık ahbab olduk) Ankara Tan otodaki teknisyeni tanıyormuş. Onu aradı onda da kırmızı bir focus 3 hb varmış ve bir modülle aynalar katlamalı olmuş. O parçacını numarasını verdi ve konuştum. Modülü kendileri yapıyormuş ve modül çalışıyormuş. Tan oto daki teknisyen arkdaş kendi aracına taktırmış ve kullanıyor. Modülü yapan beğenmezsen iade alırım dedi. Modülün linki . Katlamanın çalışıyor demesi enteresan ve satıcı ürününe güveniyor.

Ayrıca servisin verdiği tutar biraz insaflı geldi çünkü başka bir yedek parcacıya sordum 650 tl fiyat verdiler. Asıl kafamdaki soru modülü alsam çalışırmı?

Kafamda hep deli sorular... Birde çıkmacılara bakacam...

Akın aktaşın aracından bahsediyorsunuz :) akının aracı focus 2.5 kasa idi ama aynalar katlanıyordu bu konuyu açan mustafa bademin sattığı aracındada bu uygulama çalışıyordu f3 te verdiğiniz linkteki modülü alın bir deneyin bence custom yazılımla çalışıyor iadeside varmış 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Murat Kavuk Dediğin gibi 200 tlye çıkma bulursam benim içinde mantıklı. Alat aydınlatma çalışmıyor bildiğim kadarıyla sadece katlama yapıyor.  

@Serkan Karakoca evt bahsedilen araç Akın ' a Beye ait. Oaracı gördüm resimlerde bizim servisteki arkadaşın tanıdığıymış. O nun arca montaj yapılmış ve katlanıyor. Eğer çıkamcıdan bakacağım olmazsa dendiği gibi iade var..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Teoman Saraç said:

@Murat Kavuk Hocam bugün servise gittim konuştum 2 modül senin verdiğin kodlar ikisi için 550 tl dediler. Sonr sorda konuşurken ( Artık ahbab olduk) Ankara Tan otodaki teknisyeni tanıyormuş. Onu aradı onda da kırmızı bir focus 3 hb varmış ve bir modülle aynalar katlamalı olmuş. O parçacını numarasını verdi ve konuştum. Modülü kendileri yapıyormuş ve modül çalışıyormuş. Tan oto daki teknisyen arkdaş kendi aracına taktırmış ve kullanıyor. Modülü yapan beğenmezsen iade alırım dedi. Modülün linki . Katlamanın çalışıyor demesi enteresan ve satıcı ürününe güveniyor.

Ayrıca servisin verdiği tutar biraz insaflı geldi çünkü başka bir yedek parcacıya sordum 650 tl fiyat verdiler. Asıl kafamdaki soru modülü alsam çalışırmı?

Kafamda hep deli sorular... Birde çıkmacılara bakacam...

satıcıyı tanıyorum iyidir, eğer boş pin varsa alt lambalar içinde ekleme yapar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eveeeeettttt. Bir iyi bir kötü haberim var.

1 iyi haber. Modüleri aldim, kumandayi aldim. Sonuc calistiiiii. Alt aydınlatma,katlamalari hepsi çalıştı.

2. Herade fazla deneme yaptim yolda devam ederken sol ayna ariza yaptı. Alt aydınlatma calisiyor ama katlama ve elektirik ayna cami oynamiyor. Once korktum moduldemi ariza var diye. Ama sonra düşündüm ariza olsa modul de alt aydinlatma calismaz diye.

Sizce?

Ayrıca bana her konuda yarimci olan basta@Murat Kavuk  @Ozan Kar ve herkese tesekkur ederim...

Bu arada maliyet.

Iki ayna 360 tl

Modul ve kumanda tetigi 425 tl (cikmacidan)

Toplam da 785 tl

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 iyi haber. Modüleri aldim, kumandayi aldim. Sonuc calistiiiii. Alt aydınlatma,katlamalari hepsi çalıştı.

2. Herade fazla deneme yaptim yolda devam ederken sol ayna ariza yaptı. Alt ayna calisiyor ama katlama ve elektirik ayna cami oynamiyor. Once korktum moduldemi ariza var diye. Ama sonra düşündüm ariza olsa modul de alt aydinlatma calismaz diye.

Sizce?

Ayrıca bana her konuda yarimci olan basta@Murat Kavuk @Ozan Kar ve herkese tesekkur ederim...

Bu arada maliyet.

Iki ayna 360 tl

Toplam da 785 tl

Hayırlı olsun.

Şöyle nasıl yapılır şeklinde tek bir başlık altında toplarsanız. Çok güzel olur. Güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Volkan bey aslinda bukadar msj falan var ama islem kolay adimlariyla.

1.Tesisat kontrol edilir kablo sayilari ve aynaya giren pin sayilari sol 8, sag 10.

2. Modullerin ve tetigin kodu kontrol edilir.

Cikmacidan ya da sevisten modüller alinir. Servis 2 modul icin 550 tl, tetik icin 200 tl fiyat verdi.

3. Etis ten Elm 327 kablosuyla 85.87.144 olan yazilim gerekli ayarlara getirilir.

4. Montaj yapılır ve valaaaaa.

Hayirli olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Teoman Saraç said:

2. Herade fazla deneme yaptim yolda devam ederken sol ayna ariza yaptı. Alt aydınlatma calisiyor ama katlama ve elektirik ayna cami oynamiyor. Once korktum moduldemi ariza var diye. Ama sonra düşündüm ariza olsa modul de alt aydinlatma calismaz diye.

Sizce?

Ayrıca bana her konuda yarimci olan basta@Murat Kavuk  @Ozan Kar ve herkese tesekkur ederim...

Bu arada maliyet.

Iki ayna 360 tl

Toplam da 785 tl

Güle güle kullanın. Arızanın nedeni için sanırım ölçüm yapmak lazım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus Mk3 Katlanır Ayna Takmak olarak değiştirdi
  • Misafir, bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.