Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Paylaşımlık Videolar !!!

Tolga Başaran

Önerilen Mesajlar

Daha önceden paylaşılmış mıydı hatırlamıyorum:

Bu durumun aynısını mondeo da yaşadım. Arabanın arkası bi anda önüme geliverdi. Aynı şekilde toparladım devam ettim ama kalbim o kadar hızlı atıyordu ki sarsıntı vardı vucudumda. Ardından şok la döneceğim yeri 2-3 km geçtim. Sonra durdum arabadan indim dizlerim titriyordu. Hayatımda ilk defa bu kadar korkmuştum. 110 km gibi bi hızla olmuştu zaten bunlar. Bi yanımda duvar diğer yanımda şarampol vardı. Ya duvara çarpacaktım ya da ordan uçacaktım. Hatta kaldırıma sürttüm diye arabanın önüne falan baktım o kadar yakın geçmiştim. Şans işte :) Esp olsaydı bu olayı yaşamazdım eminim. Bir de aynı virajı focusla 130 km hızla dönerdim mondeo da öyle olmadı :) Bu olaydan sonra o arabayla her viraja girmeden önce bi kere daha düşünmüşümdür..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.