Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankarada Focus 3 Için - St Spolier, Tft Gösterge, Sony Panel Vs

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Xenonlar çalışmadı tanıtılması gerekmiş; arıza uyarısı verdi ekranda.

Abi bu herkesin takarken aldığı arızadan farklı bir arıza mı?

Hayırlı olsun bu arada.

Kıp kıplama dediğiniz zenonlar ilk açıldığında bir çakıp sonra düşük aydınlıktan normal haline döner bir süre içinde muhtemelen denk gelmişsinizdir öyle bir şey mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi bu herkesin takarken aldığı arızadan farklı bir arıza mı?

Hayırlı olsun bu arada.

Kıp kıplama dediğiniz zenonlar ilk açıldığında bir çakıp sonra düşük aydınlıktan normal haline döner bir süre içinde muhtemelen denk gelmişsinizdir öyle bir şey mi?

Hayır öyle değil; yanmadı xenonlar. küçük küçük çakmalar yaptı.

Herkesin aldığı aynı arıza uyarısı aracın verdiği.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayır öyle değil; yanmadı xenonlar. küçük küçük çakmalar yaptı.

Herkesin aldığı aynı arıza uyarısı aracın verdiği.

Bir buraya bak:

Bir de buraya: http://www.geceucusu.com/topic/4881-ford-focus-iii-2011-oem-bi-xenon-farlar-drl/page__st__20

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende bu sabah gidip mercekli DRL farlarımı ve navigasyonlu büyük ekranımı aldım.

Sony panel ve çerçeveyide sipariş ettim bulmaya çalışacaklar.

Büyük ekranlı gösterge paneli sadece banzinli var ellerinde; 1 tanede dizel için var ancak çalışırmı bilmiyorum baya hasarlı gibiydi. Gösterge paneline 500 tl dedi ve bir kuruş bile inmedi.

Aydın hayırlı olsun....... bakışların daha bir çekici oldu demekki :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir buraya bak:

Bir de buraya: http://www.geceucusu...rl/page__st__20

Cem Abi teşekkür ederim.

Konuları okudum ama izmirde bu işi yapabilecek bir usta varmıdır bilemiyorum şu an.

Bugün faları aldığım yerde bana bu farları taktırtabileceklerini söylediler ve elektrikçilerini çağırdılar; biraz konuşunca adamın biraz kasap olduğunu hemen farkettim ve ayrıca ledlerden falan haberi yok.

Tek te anlattım anahtar şu pozisyondayken bunu yapacak farlar yanınca ledler kısık yanacak falan diye sonunda ben anlamadım dedi gitti.

bilemiyorum bakıcam artık; Mertol beni kabul ederse bir bodrum turu da yapabilirim aslında :)

Teşekkürler Bekir abi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende mercekli far almak için internetten araştırıyorum, tabi önceliğim siyah zeminli. Bulunmuyor ama ümidi kesmedim daha acelemde yok.Geçen gün biryeri aradım normal mercekli varmış ellerinde ama satıcı bir bilgi verdi. Xenon yoktu üstünde sadece far takımını satıyorlardı.Bunlara normal xenon takamazsınız uyum sağlamıyor dedi ,piyasadaki xenonların çoğu olmaz dedi.Yada servise gidip ayar yaptırmanız gerek dedi.Philips ' in xenonları varmış Focus 3 için o uyumluymuş(Fiyatı 550 TL).Piyasadaki ucuz xenonlardan sakın almayın dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende mercekli far almak için internetten araştırıyorum, tabi önceliğim siyah zeminli. Bulunmuyor ama ümidi kesmedim daha acelemde yok.Geçen gün biryeri aradım normal mercekli varmış ellerinde ama satıcı bir bilgi verdi. Xenon yoktu üstünde sadece far takımını satıyorlardı.Bunlara normal xenon takamazsınız uyum sağlamıyor dedi ,piyasadaki xenonların çoğu olmaz dedi.Yada servise gidip ayar yaptırmanız gerek dedi.Philips ' in xenonları varmış Focus 3 için o uyumluymuş(Fiyatı 550 TL).Piyasadaki ucuz xenonlardan sakın almayın dedi.

Istersen benimkilere bir bak Orkun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aydın abi istersen bayramın sonunda ben mertol abinin anlatımıyla yaparım o kullandığı kablo ek aparatları filan var bende, pensedir tornavida filan sende varsa hallederiz :)

Bayramda burdaysan oturup bir kahve icelim, farlari ve navi ekrana da bakariz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bayramda burdaysan oturup bir kahve icelim, farlari ve navi ekrana da bakariz :)

Pazartesi akşam yola çıkıcam abi, halam hastahaneden çıkmış olursa arife Denizliye gidicem bi kaç gün kalıp dönücem. 29 Ekim akşamı tekrar ankaraya dönüş var malesef.

Uzun lafın kısası görüşelim :D ama gün belirleyemiyorum şuan sen tatil boyunca izmirdemisin?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.