Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankarada Focus 3 Için - St Spolier, Tft Gösterge, Sony Panel Vs

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

@Serhat E., çok süper biyer bulmuş, arasanız bulamayacağınız parçalar çok ucuz fiyata mevcut.

Örneğin biz bugun geniş ekranlı gösterge aldık sıfır paketinde 400TL, ST beyaz boyalı spolier 200TL sony panel 400TL gibi. Kargoda yaparız dedi. siz ayrıca pazarlığınızı yapın :)

Gösterge 10-15 tane vardı ancak nasıl bilmiyorum ilk baktığı benzinli geniş ekranlı çıktı sonra bize 2 tane dizel geniş ekran buldu verdi kalanlarda küçük ekranlı olanlar olabilir. ST Spolierde 4-5 tane var sanırım.

Ayrıca hemen hemen her türlü ford parçası var, taunustan mondeoya kadar :)

Yer Şaşmaz Sanayide Çakırlar oto, Ümit bey var o parçalara hakim başkası çıkarsa telefona yok diyebilir haberiniz olsun.

tel: 0 312 278 28 18

dzzv6.jpg

ST Spolierleri bitirmeyin bayramdan sonra ben alcam bi tane :D

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
  • Beğen 15
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorumları nereye yazsam bilemedim :D :D

Hemde ne sevmek :D ama şimdi teyp ekranına el atmak lazım, eskiden gözüme batmıyordu şimdi hem ufak hem tırt geliyor :D :D o ekranlardanda vardı buarada çeşit çeşit :D

yalnız aklım arka ışıklandırmaya takıldı tekrar eskisini takıp bakmaya üşendim, sanki az yanıyor birde far/park açınca vs şiddeti değişmiyor. Geçen konudaki gibi LIM SET vs yeşil değil sanırım güncelleme lazım bunada.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorumları nereye yazsam bilemedim :D :D

Hemde ne sevmek :D ama şimdi teyp ekranına el atmak lazım, eskiden gözüme batmıyordu şimdi hem ufak hem tırt geliyor :D :D o ekranlardanda vardı buarada çeşit çeşit :D

Eee biz demiştik! demiyorum :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla Ümit abide ben potansiyel gördüm :D eğer elindekiler çabuk biterde talep devam ederse bulur getirir gibi geldi bana :D

Serhat ben 2 gün sonra arayıp sorcam tekrar aytozu bulması için, ucuza boya çok içime sinmedi sonra atar matar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Boyasız alın ve yetkili servis'e gidin, ozan boyalı aldığın ürünün rengi seninkiyle tutmaz senin araban güneşte kaldı aylardır..aman

Boyasız yok, gördüğüm 3 tane vardı arka raftada bi kaç tane vardı ama hepsi beyazdı. Acaba astarmıydı o beyazlık?

Aydın abi mercekli far varmı bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.