Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankarada Focus 3 Için - St Spolier, Tft Gösterge, Sony Panel Vs

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Elinde dizel için gösterge var mı şu an. 400 tl yi direk hesaba göndereyim. Ama takacak yer yok burada :( Olsun, ben ona akşam eve gelince de bakarım. :D :D :D

Sayın mod ilk mesajını okumuyor musunuz :D yarın ara adamı yolla parayı al hakkı'yı.

Sen takarsın ne var onda :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sorun mu o yawwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww!

Al onu ve tak :D

Sonra hakim'i çağır baksın :zha:

Tamam o zaman yarın arıyorum, elinde varsa dizel için alıyorum. (orjinalmiş değil mi, öyle çakma falansa ben hiç bulaşmayım, sevmem öyle şeyleri, bedava verse takmam)

Ama hakim konusunda hemfikir değilim, hakime hanıma arabam nasıl olmuş demek istemiyorum :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam o zaman yarın arıyorum, elinde varsa dizel için alıyorum. (orjinalmiş değil mi, öyle çakma falansa ben hiç bulaşmayım, sevmem öyle şeyleri, bedava verse takmam)

Ama hakim konusunda hemfikir değilim, hakime hanıma arabam nasıl olmuş demek istemiyorum :D :D :D

Ne çakması yaw :D hey allahım, tamam beyler ümit almıyor başkası alsın bu da avucunu yalasın :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benimde aklımı en çok kurcalayan oydu açıkçası ben bu fiyata bulmayı beklemiyordum, bunun 1e1 çakmasını kim yapar ki diye düşünüyorum onun haricinde üzerindeki etkiti logoları plastiği vs herşeyi çıkanla aynı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benimde aklımı en çok kurcalayan oydu açıkçası ben bu fiyata bulmayı beklemiyordum, bunun 1e1 çakmasını kim yapar ki diye düşünüyorum onun haricinde üzerindeki etkiti logoları plastiği vs herşeyi çıkanla aynı...

Ozan,

Biz bu işin ithalatını, ihracatını yeri geliyor imalatını yapıyoruz.

Sen ne diyorsun :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan,

Biz bu işin ithalatını, ihracatını yeri geliyor imalatını yapıyoruz.

Sen ne diyorsun :D

Otosandaki fiyatı 2200tl, daha önce almanyadan bulabilirmiyim dediğimde 600euro diyordunuzda bu fiyat olunca korka korka gittim ben mil çıkmasın, çakma bişey çıkmasın vs diye.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otosandaki fiyatı 2200tl, daha önce almanyadan bulabilirmiyim dediğimde 600euro diyordunuzda bu fiyat olunca korka korka gittim ben mil çıkmasın, çakma bişey çıkmasın vs diye.

Mil 350 lira, diğerini almadım ben bilmiyorum o da 500 felandır galiba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.