Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankarada Focus 3 Için - St Spolier, Tft Gösterge, Sony Panel Vs

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Smart paket ile gelen sony panel navigasyon ve cerceve set halinde 1000 lira istendi. Firumdan birkac numara buldum onlara da fiyat soracagim bakalim ne cikacak. Buraya da bildiririm durumu

Ahmet abide 3üde varmış yani? Selamımı söyleyin bi 100 daha düşsün :) ucuz değil ama alternatif yok bildiğim. Çakırda yok. Hurdacı güvene sorun bide.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

herkese merhabalar;

Forumu sürekli takip etmeye çalışıyorum, özellikle sony navigasyon sistemi konusunda.

Tabi bunun alternatifleri çok piyasada ama herşeyde orjinalden yana olduğum için (tabi sony de bir başka görünüyor) sony i tercih etmek istiyorum ama yok yada forumda okuduğum kadarıyla bir firma satıyor ondada parça tam mı değilmi belli değil.

Hem aracım trend olduğunda sesli komut otomatik park şart değil, buyuk ekran arka sensorler görseli olsun bana yetecek.

Ayrıca gaziantepte oturduğum için çok fazla bulma imkanımda yok bu aletleri.

Sizce ne yapmalıyım. Ayrıca navigasyon taktıran arkadaşlarda (cyclone , navimate vs.) bir inceleme yapmamış ki a buda yeter sony e gerek yok diyelim.

Bu konuda kafam çok karışık bir akıl verirseniz sevinirm

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

herkese merhabalar;

Forumu sürekli takip etmeye çalışıyorum, özellikle sony navigasyon sistemi konusunda.

Tabi bunun alternatifleri çok piyasada ama herşeyde orjinalden yana olduğum için (tabi sony de bir başka görünüyor) sony i tercih etmek istiyorum ama yok yada forumda okuduğum kadarıyla bir firma satıyor ondada parça tam mı değilmi belli değil.

Hem aracım trend olduğunda sesli komut otomatik park şart değil, buyuk ekran arka sensorler görseli olsun bana yetecek.

Ayrıca gaziantepte oturduğum için çok fazla bulma imkanımda yok bu aletleri.

Sizce ne yapmalıyım. Ayrıca navigasyon taktıran arkadaşlarda (cyclone , navimate vs.) bir inceleme yapmamış ki a buda yeter sony e gerek yok diyelim.

Bu konuda kafam çok karışık bir akıl verirseniz sevinirm

Aslında ben de arabayı almadan önce cyclone gibi markaları düşünüyordum ama amfi kalitesi ne düzeyde, ses kalitesinde düşme olacakmı diye şüphelerim oluştu forumları okudukça. Canlı canlı incelemek lazım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında ben de arabayı almadan önce cyclone gibi markaları düşünüyordum ama amfi kalitesi ne düzeyde, ses kalitesinde düşme olacakmı diye şüphelerim oluştu forumları okudukça. Canlı canlı incelemek lazım

Hocam, ses cikisindan kalitesinden amfisinden zerre kadar suphen olmasin. Orijinalden daha kaliteli bi ses gelio. Amfisi bass i fln fazlasiyla yetiyor. Ses limiti 30, 22 de arabada durulmuyor :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam, ses cikisindan kalitesinden amfisinden zerre kadar suphen olmasin. Orijinalden daha kaliteli bi ses gelio. Amfisi bass i fln fazlasiyla yetiyor. Ses limiti 30, 22 de arabada durulmuyor :)

Bu söyledğiniz hangi marka için geçerli. Sahibindene baktğımda birçok markasız oem diye geçen ürünler var 1000 tl civarına. 1377 cyclone yazmışlar birkaç marka daha var. Sizin tecrübe ettiğiniz markalar nedir?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün internette biraz aradım ama videoları konulan multimedya cihazların markaları yazılmamış. Burdaki arkadaşlardan ricam en çok beğenilen(benim gördüğüm) cyclone ve navimate ler için kısada olsa bir görsel yayınlasalar menüler geçişler vs. gibi iyi olmaz mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben izmirdeyim burada biri S 60 diye bir marka önerdi. Satıcı çok övdü bu markayı Çinde bunlar aynı yerde yapılıyor falan dedi.Navimate takarım ama garanti veremem bu malın 2 yıl arkasındayım dedi. Bilgisi olan varmı acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu söyledğiniz hangi marka için geçerli. Sahibindene baktğımda birçok markasız oem diye geçen ürünler var 1000 tl civarına. 1377 cyclone yazmışlar birkaç marka daha var. Sizin tecrübe ettiğiniz markalar nedir?

Hocam linkte paylastigim urun. Suanda aracimda bu takili. Urunu ford yetkili servisleri araciligiyla temin edip orada garantili bir sekilde taktirabilirsin. Linki asagida incelemen icin ;

http://www.cyclone.com.tr/urundetay.asp?sno=193&uno=152

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.