Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankarada Focus 3 Için - St Spolier, Tft Gösterge, Sony Panel Vs

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

yaza doğru olsa asla affetmezdim ama şu an ekonomik olarak Yunanistan'dan kötüyüm.

Bu arada bütün benzinlilerin göstergesi aynımı arkadaşalar?

Normalde değil (1.6 EB farklı) ama türkiye'de aynı satılıyor yani sorun olmaz. 240 mak. kadranlı olanları almanız yeterli

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Serhat E., çok süper biyer bulmuş, arasanız bulamayacağınız parçalar çok ucuz fiyata mevcut.

Örneğin biz bugun geniş ekranlı gösterge aldık sıfır paketinde 400TL, ST beyaz boyalı spolier 200TL sony panel 400TL gibi. Kargoda yaparız dedi. siz ayrıca pazarlığınızı yapın :)

Gösterge 10-15 tane vardı ancak nasıl bilmiyorum ilk baktığı benzinli geniş ekranlı çıktı sonra bize 2 tane dizel geniş ekran buldu verdi kalanlarda küçük ekranlı olanlar olabilir. ST Spolierde 4-5 tane var sanırım.

Ayrıca hemen hemen her türlü ford parçası var, taunustan mondeoya kadar :)

Yer Şaşmaz Sanayide Çakırlar oto, Ümit bey var o parçalara hakim başkası çıkarsa telefona yok diyebilir haberiniz olsun.

tel: 0 312 278 28 18

dzzv6.jpg

ST Spolierleri bitirmeyin bayramdan sonra ben alcam bi tane :D

gerçekten çok güzel olmuş bu arada bir sorum olacaktı size aracıma bende taktırmak istiyorum 26248km de resimde gördüğüm kadarıyla kilometre sıfırlanmış bir durumda takdırdığım durumda servis  kesinlikle km de düzeltme yapıyormu? ilerde herhangi bir problemle karşılaşırmıyım?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Serhat E., çok süper biyer bulmuş, arasanız bulamayacağınız parçalar çok ucuz fiyata mevcut.

Örneğin biz bugun geniş ekranlı gösterge aldık sıfır paketinde 400TL, ST beyaz boyalı spolier 200TL sony panel 400TL gibi. Kargoda yaparız dedi. siz ayrıca pazarlığınızı yapın :)

Gösterge 10-15 tane vardı ancak nasıl bilmiyorum ilk baktığı benzinli geniş ekranlı çıktı sonra bize 2 tane dizel geniş ekran buldu verdi kalanlarda küçük ekranlı olanlar olabilir. ST Spolierde 4-5 tane var sanırım.

Ayrıca hemen hemen her türlü ford parçası var, taunustan mondeoya kadar :)

Yer Şaşmaz Sanayide Çakırlar oto, Ümit bey var o parçalara hakim başkası çıkarsa telefona yok diyebilir haberiniz olsun.

tel: 0 312 278 28 18

ST Spolierleri bitirmeyin bayramdan sonra ben alcam bi tane :D

gerçekten çok güzel olmuş bu arada bir sorum olacaktı size aracıma bende taktırmak istiyorum 26248km de resimde gördüğüm kadarıyla kilometre sıfırlanmış bir durumda takdırdığım durumda servis kesinlikle km de düzeltme yapıyormu? ilerde herhangi bir problemle karşılaşırmıyım?

Yaptıranlar var.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gerçekten çok güzel olmuş bu arada bir sorum olacaktı size aracıma bende taktırmak istiyorum 26248km de resimde gördüğüm kadarıyla kilometre sıfırlanmış bir durumda takdırdığım durumda servis  kesinlikle km de düzeltme yapıyormu? ilerde herhangi bir problemle karşılaşırmıyım?

Yanlış hatırlamıyorsam ayarlanıyor ama yükseltilebiliyor düşürülemiyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Ankarada yaptırttım...Km yükseltiyorlar ancak düşürme yok..Tur otoda yapmadılar,isteseler yaparlardı ama tırstılar sanırsam...Tan Otoda yapıyorlardı galiba..Başeri bilmiyorum...Otokoçda ise adamlarla arandaki şahsi ilişkiye bağlı..Servis Danışmanı yapılmaz da diyebilir yaptıralım sen biraz bekle kanka da diyebilir,şahsi iş bitirme başarınıza bağlı :)) Ben 0 km den 13293 km ye çıkarttırdım mesela....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Dayı ne muhabbet dönmüş foruma sonradan üye olmak ne zor işmiş 30 sayfayı tek tek okudum hiç bişeyi kaçırmamak için :). Bora bey en son yazdıkları ile kafamı iyice karıştırdı göstergeler çok ucuz ama donma yapar problemlidir faln deyince orjinaline okadar para mı versem yoksa hiçmi değiştirmesem yada alıversem gidiversem psikolojim bozuldu beeeeee :S kimseyi dinlemiyorum şuan bora bey ve ozan kardeş bi yardımcı oluverin alayım mı o göstergeleri alırsam bana yardımcı olurmusunuz parçacı ümitle iletişim konusunda ???

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dayı ne muhabbet dönmüş foruma sonradan üye olmak ne zor işmiş 30 sayfayı tek tek okudum hiç bişeyi kaçırmamak için :). Bora bey en son yazdıkları ile kafamı iyice karıştırdı göstergeler çok ucuz ama donma yapar problemlidir faln deyince orjinaline okadar para mı versem yoksa hiçmi değiştirmesem yada alıversem gidiversem psikolojim bozuldu beeeeee :S kimseyi dinlemiyorum şuan bora bey ve ozan kardeş bi yardımcı oluverin alayım mı o göstergeleri alırsam bana yardımcı olurmusunuz parçacı ümitle iletişim konusunda ???

Göstergelerde bugüne kadar bir sorun çıkmadı...Bu çıkmayacağı anlmına gelmez tabii ama genel anlamda kimsede sorun çıkartmadığı için almanda bir sakınca yok...Haa tabi ben 450-500 tl mi riske atamam diyorsan bilemem...Ben ve birçok kişi attı ve bişey olmadı...Bu parçaların tek handikapı orjinal garantileri yok,bozulursa çıkartır eskisini takarsın olur biter....Bozulmaz ama...En azından Ümit orada olduğu sürece bozulursa değiştirirsin...Şans işi bunlar..Ben al derim şahsen....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Göstergelerde bugüne kadar bir sorun çıkmadı...Bu çıkmayacağı anlmına gelmez tabii ama genel anlamda kimsede sorun çıkartmadığı için almanda bir sakınca yok...Haa tabi ben 450-500 tl mi riske atamam diyorsan bilemem...Ben ve birçok kişi attı ve bişey olmadı...Bu parçaların tek handikapı orjinal garantileri yok,bozulursa çıkartır eskisini takarsın olur biter....Bozulmaz ama...En azından Ümit orada olduğu sürece bozulursa değiştirirsin...Şans işi bunlar..Ben al derim şahsen....

almaya karar verdiğimde (aslında kararımı verdim alcam ) anlamadığım için o göstergelerden bozuk mu değilmi gibi konularda yardımcı olurmusunuz bora bey ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

almaya karar verdiğimde (aslında kararımı verdim alcam ) anlamadığım için o göstergelerden bozuk mu değilmi gibi konularda yardımcı olurmusunuz bora bey ?

Değil değil bozuk falan değiller,sadece sanırım bir takım nedenlerle kontrol testinde elenmişler,ama çalışma sorunları yok....Zaten öyle bir şey olursa geri iade de edrsin Ümitle konuşup anlaşırsan...Ama şans,çünkü göstergeler araca takılmadan çalımıyor illa takacaksın,ayrıca 0 km ise arabayı 1 km götürdüğün anda km 0 olmayacak ve geri iade etmen mümkün olmayacak...Riski alacaksın artık yapacak bişey yok...En biyik risk göstergenin elektronik ekranında bozukluk çıkması....Bu riski bil diye yazdım daha önce yazdıklarımı...Sonradan sürprizle karşılaşıp panik olabilirsin sürüş esnasında...Ama bugüne kadar göstergelerde hiç problem çıkmadı....Al işte yav , boşver gerisini..Sonuçta çözümü olan bir durum,korkma....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.