Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankarada Focus 3 Için - St Spolier, Tft Gösterge, Sony Panel Vs

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

2014 yılındanda ben yazayım tam olsun :) Böyle 2012 den başladım tek tek okuya okuya 2014 ' e kadar geldim :) yıllar ne de çabuk geçiyormuş deyip , foruma bakamadığım için kendimi ayıpladım :( Ekran acayip hoşuma gitti. yarın ilk işim yetkili servisteki arkadaşımı arayıp ürünün resimlerini atmak olacak. Tedarik edemezlerse de Ümit Bey'i aramak. İnşallah aynı numarayla ve aynı ürünle duruyordur.. 

Şimdide xenon konularına geçiş yapıp 2 yıllık açığı bi günde kapatmaya çalışmaya devamm ..  Bütün paylaşımlar için çokkk teşekkür ederim. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2014 yılındanda ben yazayım tam olsun Böyle 2012 den başladım tek tek okuya okuya 2014 ' e kadar geldim yıllar ne de çabuk geçiyormuş deyip , foruma bakamadığım için kendimi ayıpladım Ekran acayip hoşuma gitti. yarın ilk işim yetkili servisteki arkadaşımı arayıp ürünün resimlerini atmak olacak. Tedarik edemezlerse de Ümit Bey'i aramak. İnşallah aynı numarayla ve aynı ürünle duruyordur..

Bu işleri servis vasıtasıyla yaparsanız çok uçuk rakamlar çıkar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu işleri servis vasıtasıyla yaparsanız çok uçuk rakamlar çıkar

Alparslan Bey, bugün arkadaşla görüştüm. Dediğiniz gibi ücreti yüksek olabilir dedi. genelde bu gösterge şerit takip sistemi olan modellerde sunuluyormuş. Ellerinde çıkma yokmuş, orijinal olarak getirtmek gerekiyormuş. Kısaca burdan alıp orda takacağız inş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Alparslan Bey, bugün arkadaşla görüştüm. Dediğiniz gibi ücreti yüksek olabilir dedi. genelde bu gösterge şerit takip sistemi olan modellerde sunuluyormuş. Ellerinde çıkma yokmuş, orijinal olarak getirtmek gerekiyormuş. Kısaca burdan alıp orda takacağız inş.

orjinal yp fiyatını (2.500.tl) duyunca ben de bu ürünü hemen almaya heveslendim ve aldım. fakat Ozan Karsavuran'ın msj.larını inceleyin derim.

her şey çok güzel ama (aracım 0 km olduğu için belki de) gösterge değişikliğinden sonra ışıklar sönük geldi. Acaba orta ekranın canlılığından mı diye çok deneme yaptım ama değil. şu an aydınlatmayı değiştirmeyi düşünüyorum. bir de fiyatını iyi araştırın derim. 

tek güzel tarafı yetkili servis teknisyeninin "anahtar kodlaması gerekli, yoksa çalışmaz" demesine karşın ilk seferde çalışması o'nu da şaşırttı. yalnız kalibrasyon yaptırmadığım için de sonucunu bilemiyorum ama forumda çeşitli hata kodu alan arkadaşlar da olmuş.

değer mi? kesinlikle değer.

http://imgur.com/a/22tFD#2nddSN6

Gösterge aydınlatmasında bir değişiklik yapan oldu mu?

az evvel ilk gösterge panelinin içini söktüm fakat ledler benim değiştirebileceğim gibi değil. hiç ellememeye karar verdim.

yalnız tft gösterge paneli 2012 olduğu için bu ekranın yazılarını ve ibrelerini vs. ilk ekrandakilerle değiştireceğim. belki bir faydası olur :)

bitirdikten sonra fotoğraf paylaşırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaşlar ikinci el focus 3 dizel amayı planlıyorum. Size bir soru sorucam, bu smart paketle alınan sony panel ve renkli ekranın orjinal olduğunu nasıl anlarız. Göstergeler değişince km sıfırlanıyormuş, bizi kandırmak isteyenlere karşı nasıl bir yol izlememiz gerekir? Şİmdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Forumda satıyordu.İstersen irtiba geç satıldı mı? Açıkcası bende  multimedya  taktıracam aynı nedenden dolayı ilandaki gibi satıp satmamak arasında  kararsızım Sony  paneli söktürmek istemediğimden dolayı 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 ileti kuralindan dolayi pm atamiyorum :/

tam olarak ne arıyorsunuz, ne için fiyat aldınız meçhul. Daha önce defalarca yazıldı fiyatlar alınan yerler. Benim bildiğim yerlerde set olarak yok zaten, gerçi Ahmet abidede yoktu en son.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.