Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankarada Focus 3 Için - St Spolier, Tft Gösterge, Sony Panel Vs

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Ben de ST spoiler taktım ancak anten uzun olduğu için spoilera sürtüyor. Aracın rengi lacivert olduğundan baya belli olmuş. Ne yapmalıyım??

Gerekirse spoiler'i tekrar boyatırsın veya rötüş ardından ufak anten :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Bende ümit beyden bizzat gidip yol bilgisayarı ekranini aldim ve orada kendileri taktılar. aksam vakti oldugundan defolumu kontrol edemedim. Taktik calisti. ama burada yazanları okuyunca kafamda soru isaretleri olustu. mesela ankaraya kucuk ekranli bilgisayarla gittim ve 4.4 gosteriyordu. ayni yoldan yeni ekranla dondum 4.6 falan gosteriyordu. sanirim degerleri yanlis gostermiyor ama aklima takilan kapi acildiginda ekranda once yaziyla acik olan kapi yazarken altinda yukleme cubugu cikiyor ve dolunca yazi gidiyor bu herkeste olan birsey mi? birde kapi acikken motoru calistirmayi denedigimde ekranda uyari cikiyor kapi kapanmadan calismasina izin vermiyor. sesli uyari ve yazi cikiyor. kapiyi kapatinca ikaz yazisi gidiyor ve motor calisiyor. bu normal mi

Oğuz Gün tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende ümit beyden bizzat gidip yol bilgisayarı ekranini aldim ve orada kendileri taktılar. aksam vakti oldugundan defolumu kontrol edemedim. Taktik calisti. ama burada yazanları okuyunca kafamda soru isaretleri olustu. mesela ankaraya kucuk ekranli bilgisayarla gittim ve 4.4 gosteriyordu. ayni yoldan yeni ekranla dondum 4.6 falan gosteriyordu. sanirim degerleri yanlis gostermiyor ama aklima takilan kapi acildiginda ekranda once yaziyla acik olan kapi yazarken altinda yukleme cubugu cikiyor ve dolunca yazi gidiyor bu herkeste olan birsey mi? birde kapi acikken motoru calistirmayi denedigimde ekranda uyari cikiyor kapi kapanmadan calismasina izin vermiyor. sesli uyari ve yazi cikiyor. kapiyi kapatinca ikaz yazisi gidiyor ve motor calisiyor. bu normal mi

Kapı açıldığındaki uyarı yazısı aynen var. Çubuk dolmadan OK tuşuna basınca uyarı gidiyor.

Ama kapı açıkken motor çalışıyor. Ancak kumanda araç dışına çıktığında bir sesli ve yazılı uyarı çıkıyor ekrana.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lütfen üyeliğinizi tamamlayın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lütfen üyeliğinizi tamamlayın.

Profil ayarlarinin izin verdigi kadariyla duzenledim. umarim istediginiz gibi olmustur.

Burasi yeri mi tam bilemiyorum forumda yeni oldugumdan ama bir sorum olacak. Sesli komutta sadece telefonla arama numara cevirme var. ama reklamda youtube de klima sony muzik sisteminide sesle kontrol vardi bende onlar yok bir ayarimi var acaba?

Oğuz Gün tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burasi yeri mi tam bilemiyorum forumda yeni oldugumdan ama bir sorum olacak. Sesli komutta sadece telefonla arama numara cevirme var. ama reklamda youtube de klima sony muzik sisteminide sesle kontrol vardi bende onlar yok bir ayarimi var acaba?

O eski sistem. Sizinki sync lütfen bu şekilde araştırınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.