Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankarada Focus 3 Için - St Spolier, Tft Gösterge, Sony Panel Vs

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Ümit Bey'den bir hayırsever malzeme, stok ve fiyat listesi alsa buraya eklese de bizde önümüzü görsek.

Bayram ertesi hala hayır işlemek sevdasında olanlara bir fırsat....

Öyle bir liste yok ki abi :)

Bayramdan sonra belli başlı parçaları yazarım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada Serdar Sony ekranını almış takmış am ses kontrol sistemini çalıştıramamış,servise gidip yazılım yükleticem demiş..Fakat akibeti ne bilmiyorum..Belki sen biliyorsundur Ozan...Sony ön panel ve çerçeveyi ben bir arayagetirdim...Elinde 3 tane sony panel vardı...1 ini ben aldım,2 tane daha var...Sony Çerçeve ise 1 tane ve numune olsun diye elinde tutuyor,bana vermedi...Çerçeveyi bekliyoruz,bu arada talebe göre getirtecekmiş,talepleriniz varsa bana söylyin Ümite ileteyim...Parçalardan bazılarının fiyatları şöyle..Dizel gösterge 450 TL...Bi-Xenon farlar 1.200 TL...Kör nokta donanımlı yan aynalar 250 TL...Elinde led ışıklı plaka lambası,kromajlı sis farı da var...Taleplerinizi ve sorularınızı buradan yazarsanız kendisine iletebilirim..Ümit orada çalışan bir çocuk ve başı çok kalabalık,telefonlarınıza cevap veremeyebilir,ulaşamazssanız bana bildirin ben yardımcı olurum sizlere arkadaşlar..Bu bir Focusclubtr hizmetidir...:)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haa unutmadan..Arkadaşlar aracınız trend yada comfort ya da yeni style donanımsa elinde bizdeki 3.5 inçlik ekran ve çerçeveler var bolca...Kaçırmayın bu fırsatı derim,çünkü 3.5 inç ekran ve çerçeveler titanyum donanıma ait ve havalandırma düğmelerinin kenarları kromajlı olduğundan oldukça şık duruyor ve style ve trendlerde oralar bildiğim kadarıyla kromajssız...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ekran olayını bilmiyorum abi. Sony paneller yenimi gelmiş? en son gittiğimde 1 tane vardı rafta. plaka lambasının fiyatını söyledimi abi? onu ben sormuştum ama otosan fiyatına gelir diyince kalsın demiştim ben dedim diye getirmemiştir umarım, puntoya takıcaktık biz :D

birde 5" ekranla ilgili bişey dedimi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada Serdar Sony ekranını almış takmış am ses kontrol sistemini çalıştıramamış,servise gidip yazılım yükleticem demiş..Fakat akibeti ne bilmiyorum..Belki sen biliyorsundur Ozan...Sony ön panel ve çerçeveyi ben bir arayagetirdim...Elinde 3 tane sony panel vardı...1 ini ben aldım,2 tane daha var...Sony Çerçeve ise 1 tane ve numune olsun diye elinde tutuyor,bana vermedi...Çerçeveyi bekliyoruz,bu arada talebe göre getirtecekmiş,talepleriniz varsa bana söylyin Ümite ileteyim...Parçalardan bazılarının fiyatları şöyle..Dizel gösterge 450 TL...Bi-Xenon farlar 1.200 TL...Kör nokta donanımlı yan aynalar 250 TL...Elinde led ışıklı plaka lambası,kromajlı sis farı da var...Taleplerinizi ve sorularınızı buradan yazarsanız kendisine iletebilirim..Ümit orada çalışan bir çocuk ve başı çok kalabalık,telefonlarınıza cevap veremeyebilir,ulaşamazssanız bana bildirin ben yardımcı olurum sizlere arkadaşlar..Bu bir Focusclubtr hizmetidir...:)

E Sony panel kaça? Çerçeve ve 4,2 inç kaça?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ekran olayını bilmiyorum abi. Sony paneller yenimi gelmiş? en son gittiğimde 1 tane vardı rafta. plaka lambasının fiyatını söyledimi abi? onu ben sormuştum ama otosan fiyatına gelir diyince kalsın demiştim ben dedim diye getirmemiştir umarım, puntoya takıcaktık biz :D

birde 5" ekranla ilgili bişey dedimi?

Elinde bolca plaka lambası var ama fiyatını sormadım...Fakat tahminen 20-30 civarı bişeydir,çok fiyat isteyeceğini sanmıyorum....Sony panel vardı zaten elinde,ama çerçeve olmayınca manası olmuyor..Ben aldım 1 tane duruyor yanımda...Müsait zamanda takıp deniycem..Daha göstergeyi de takmadım zaten,ona da bakmam lazım...5 inç ekranı da bekliyor ama getirttiği adam anlamadığı için sıkıntı yaşıyormuş...Bu arada bu parçalar sanırım avrupada defolu olduğundan dolayı çıkartılan parçalar,sony panellerde bu defolar yüzünden çıkartılmış olacakki defonun olduğu yere kırmızı nokta yapıştırılmış,bendeki panelde alt kısımda bir çizik var,oraya kırmızı nokta kağıdı yapıştırlmış...Yani tamamen sıfır değil parçalar..Benim içn sorun değil,sonuçta hurdacılardan almaya bile razıydım sony paneli,burada buldum sorun yok..Ama illa orjinal alıcam derseniz arada yaklaşık 4 kat fark var....örneğin göstergenin orjinali 2.000 TL. iken burada gösterge 450 TL...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

E Sony panel kaça? Çerçeve ve 4,2 inç kaça?

Sony panel ve çerçeveye henüz fiyat biçmemiş...Fakat paneller dediğim gibi defolu,o yüzden en fazla 30-40 TL eder,piyano black yüzeyde ve tuşlrda çizikler var,çok önemli çizikler değil ama pimpirikli ve takıntılıysanız dert edebilirsiniz..Çerçevede ise genelde havalandırma ızgaralarının gri ön yüzeylerinde çiziklr var...O da en fazla 70-80 eder kanaatindeyim,çünkü defolar işi bozuyor..Göstergelerde sorun yok ama...Fakat gösterge ekranı elektronik,belki onun da çalışmasında sıkıntılar vardır,şans işi...Göstergede sorun çıkrsa paranızı geri iade ediyor....Tanav lambaları,plaka ışığı ve klimada ise çizik vs göremedim....Sağlam duruyorlardı....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elinde bolca plaka lambası var ama fiyatını sormadım...Fakat tahminen 20-30 civarı bişeydir,çok fiyat isteyeceğini sanmıyorum....Sony panel vardı zaten elinde,ama çerçeve olmayınca manası olmuyor..Ben aldım 1 tane duruyor yanımda...Müsait zamanda takıp deniycem..Daha göstergeyi de takmadım zaten,ona da bakmam lazım...5 inç ekranı da bekliyor ama getirttiği adam anlamadığı için sıkıntı yaşıyormuş...Bu arada bu parçalar sanırım avrupada defolu olduğundan dolayı çıkartılan parçalar,sony panellerde bu defolar yüzünden çıkartılmış olacakki defonun olduğu yere kırmızı nokta yapıştırılmış,bendeki panelde alt kısımda bir çizik var,oraya kırmızı nokta kağıdı yapıştırlmış...Yani tamamen sıfır değil parçalar..Benim içn sorun değil,sonuçta hurdacılardan almaya bile razıydım sony paneli,burada buldum sorun yok..Ama illa orjinal alıcam derseniz arada yaklaşık 4 kat fark var....örneğin göstergenin orjinali 2.000 TL. iken burada gösterge 450 TL...

Ben konuştuğumda lambalar elinde varmıydı yokmuydu hatırlamıyorum ama fiyat 75tl :D servistede 85 gibi bişey. Defo olayını Mertol abi yazmıştı geçenlerde, genelde eften püften oluyor diyede eklemişti. Ben göstergedeki sorunu çok merak ediyorum mesela :D

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben konuştuğumda lambalar elinde varmıydı yokmuydu hatırlamıyorum ama fiyat 75tl :D servistede 85 gibi bişey. Defo olayını Mertol abi yazmıştı geçenlerde, genelde eften püften oluyor diyede eklemişti. Ben göstergedeki sorunu çok merak ediyorum mesela :D

Lambalara 75 diyeceğini sanmıyorum o kadar etmezler...Sony panellrdeki çizikler sıkıntı yaratır satmasında,çünkü rahatsız edici çizikler benim gibileri için..Ben en defosuzunu aldım ama onda bile üretimden kaynaklanan bir çizik var ama altta kaldığından pek blli olmuyor..Diğer çizikleri ise cep telefonu ekran çiziklerini gideren bir solüsyonla tamir ettim...Eğer ışık ve tuşlarında bir problem yoksa sıkıntı etmem,yoksa iade ederim...Çerçeveyi ise alamadım zaten çünkü elinde tekmiş ve parçaları getiren adama göstermek için satmadı bana,bekliyeceğim,temiz bir çerçeve olsun dedim,yoksa defolu halde gelirse yine alıRım ama fiyat çok düşer...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.