Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankarada Focus 3 Için - St Spolier, Tft Gösterge, Sony Panel Vs

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Yav ne diyorsunuz siz anlamadım ki? Bu ekrandaki görüntülerin tamamını alıyorum ben hangisi eksik sizde?Olmaması lazım eksik...Sadece aracınızda şerit takip sistemi varsa fark olur....Ben hepinizden önce taktım bu ekranı ve sizlere ayrıntısıyla da anlattım..Linkide vereyim bulursam....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Demiştim gördüm diye :D Bora abininkiymiş demekki :D

Bu arada Bora abi, şu motor sıcaklık durumu her zaman çıkyormu, oda yok mesela bende. Sen yeni aldığını taktınmı odamı böyle?

Ozan o motor ısı yazısı normal ekranda da çıkıyor ..

fotoraf0128e.jpg

Bekir B. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Demiştim gördüm diye :D Bora abininkiymiş demekki :D

Bu arada Bora abi, şu motor sıcaklık durumu her zaman çıkyormu, oda yok mesela bende. Sen yeni aldığını taktınmı odamı böyle?

Yok motor ısı sıcaklığı arada sırada çıkıyor bende,özellikle soğuk aylarda oluyor,dizel motor ısınmadan sürüyorum kışın mesafe az evle işyeri arasında çünkü....Ben yeni göstergeyi henüz takmadım,belkide takmayacağım,çünkü şu anki göstergemle sorunum yok,belki sadece çerçevesini değiştiririm..Kararsız kaldım şimdi sizin ekranlarda bilgi eksikliğini görünce..Gerçi ben hep hepsinin bir arada gözüktüğü ekranı kullanıyorum ama yine de tereddüt ettim...Bir de şeyi merak ettim,şerit takip asistenlı araçlarda göstergede 2 yane yuvarlak bölüm var sağ yukarıda,bizde o yuvarlak bölümler yok..Acaba yazılımsal bişey mi yoksa o göstergeler farklı mı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok motor ısı sıcaklığı arada sırada çıkıyor bende,özellikle soğuk aylarda oluyor,dizel motor ısınmadan sürüyorum kışın mesafe az evle işyeri arasında çünkü....Ben yeni göstergeyi henüz takmadım,belkide takmayacağım,çünkü şu anki göstergemle sorunum yok,belki sadece çerçevesini değiştiririm..Kararsız kaldım şimdi sizin ekranlarda bilgi eksikliğini görünce..Gerçi ben hep hepsinin bir arada gözüktüğü ekranı kullanıyorum ama yine de tereddüt ettim...Bir de şeyi merak ettim,şerit takip asistenlı araçlarda göstergede 2 yane yuvarlak bölüm var sağ yukarıda,bizde o yuvarlak bölümler yok..Acaba yazılımsal bişey mi yoksa o göstergeler farklı mı...

bilgi eksikliği değilde gösterim farkı var, seninki günlük kmyi sağ altta sabit olarak, toplam kmyi menüde gösteriyor. Bizimki tam tersi. Doğal olarak sizde bide günlük kmyi sıfırlama ekranı ekleniyor. Tüm bilgileri tek ekranda görme adına seninki daha güzel, biz günlük km için menuden bakmak zorundayız.

yazılımsaldır abi direk ekrana gömülü bişey yok zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Demekki seyahatinin yüzde 23 lük bölümünü soğuk motorla yapıyosun,ben yüzde 71 lik bölümünü soğuk motorla sürüyorum bu da yakıt tüketimini arttırıyor,bendeki ortalama 7.3 falan o yüzden...Heleki uzun yol hiç yapmazssam 8,5 larda oluyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu uyarıyı benim görmemem ilginç :D çünkü sabah evden çıkıyorum 3 km sonra okuldayım akşam da tam tersi, yani günlük kullanımda tamamı soğuk motor.

Ford Ecomode menüsünden çıkıyor ,o yaprak yaprak yerlerde bir daha sağa tıklarsan arada ayrıntlı bilgi için yazıyor bazen,bazende bu ısı durumu ekranı çıkıyor arada yokla,sanırım belli kmlerden sonra çıkıyor ama tam bakmadım.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.