Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankarada Focus 3 Için - St Spolier, Tft Gösterge, Sony Panel Vs

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Dizeller için yeni göstergelr gelmiş arkadşlar...Ayrıca Sony çerçevesi de gelmiş...Çakır Otomotiv-Ümit isimli arkadaş getirttirmiş....Burada Krom Sis Farları,Bi-Xenon Farlar,Led İç tavan lambaları,Kör nokta uyarılı aynalar,hatchback spoilerı,dijital klima paneli,dot-matriks gniş ekranlar (trend ve style donanımlı focus 3ler için) gibi bir çok focus 3 parçasını orjinal olarak çok uygun fiyata bulabilirsiniz..Ayrıca Sony Ekran da var...Fiyat konusunda bilgi almak için konunun ilk sayfsındaki telfondan tlefon açabilirsiniz....

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bayram sonrasına kalırsa belki Bi-Xenon'dan başlayıp gösterge, titanium stoplar, st spoiler sırasıyla gidebilirim :) .

Tabi sadece Bi-Xenon alıp kalanı aracın detaylı temizliğine harcayasım da var.

Bayramsonrasına kalır büyük ihtimal...Ümitle bugün konuştum,parçalar bu akşam üstü gelmiş...Gerçekten geniş bir parça kolleksiyonu var...Arabasını seveb focus 3 tutkunları için kaçırılmaz fırsat derim..Bende bayram sonrası sony çerçeve ve paneli alacağım...Bu arad dizel göstergeyi aldım ama hala takamadım iş güçten...Fakat bugün müzik sistemini söktüm içine baktım,yalıtıma çok önem verilmiş,kablolar bantlar ve köpüklerle sarılmış...Ama yine de oralardan bir tıkırtı geliyor sürekli,ön camla göğüs arasındaki sünger şeritten de tırıltı sesi geliyor ama yapacak bişey bulamıyorum...Bu arada ön göğüs subcenterinin sesi nerdn alacağını da anlayamadım....Göğüsün yumuşak bölümünün kesimi de çok kolay bir kesime müsait değil gibi geldi bana....Sanırım şimdilik sadece sony panel ekran ve çerçeve işine giricem,ancak en azından arka kapılardaki baslrda oluşan zırıldama ve tweeter işini de çözmek istiyorum...Fakat zaman lazım ki o zamanı da bulamıyorum..Benim hayatımda zaman paradan çok daha değerli çünkü....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

içim de sony panelle ilgili bir sıkıntı var. benim arabada hali hazırda ses sistemi takılı. bu panelein değişmesi sorun yaratırmı acaba

Hayır yaratmaz sadece görüntü olarak değişecek üniteleri aynı cihazların

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir sorum daha var, bu sorum mutlaka daha önce form da konuşulmuştur. sony panel değiştiğinde, ekranında değişmesi şart mı?

sony paneli aldığımda tft ekranda almak zorunda mıyım?

Çalışır diye düşünüyorum ama orjinalde öyle satılan kombinasyon yok. Ben olsam ilk onu alırdım (LCD).

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.