Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankarada Focus 3 Için - St Spolier, Tft Gösterge, Sony Panel Vs

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Ne çakması yaw :D hey allahım, tamam beyler ümit almıyor başkası alsın bu da avucunu yalasın :zha:

Hayır ya alıyorum, sordum sadece, arkadaş size de bişey sorulmuyor yaa, Yarın arıyorum, sırada ben varım.

Benim araba çok km de ya, 19,000 e yaklaştı. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Göstergeden 1 tanede(dizel) ben almak istiyorum.Ücreti hesaba eft yaparım.İşim gereği Ankara'ya gidemiyorum bu aralar.yardımcı olursanız sevinirim arkadaslar.

İlk mesajda belirttiğim gibi Ankara dışındakiler için özellikle sordum kargo yaparız dedi, siz bir görüşün olmadı ben yardımcı olmaya çalışırım

Mil 350 lira, diğerini almadım ben bilmiyorum o da 500 felandır galiba

650 Eurodan aağı bulamazssın...Ben 400 TL.ye almıştım ama benimki arlı bir durum..Sana konunun linkini veriyim baştan sona okufarklılıkları..ir dafa önclikle benzin-dizel ayrımı var,titanyum Trend ayrımı var(yurtdışında farklı çünkü), 1.6 dizel 2.0 dizelayrımı var,var da var....

Bora abi bunu yazmış sende fiyatlar yukarda yazılmış diye tastiklemişsin :D 400tlye aldığıda Mertol abiden alınma 2 tanede çatlağı var :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk mesajda belirttiğim gibi Ankara dışındakiler için özellikle sordum kargo yaparız dedi, siz bir görüşün olmadı ben yardımcı olmaya çalışırım

Bora abi bunu yazmış sende fiyatlar yukarda yazılmış diye tastiklemişsin :D 400tlye aldığıda Mertol abiden alınma 2 tanede çatlağı var :)

Ondan sonra çok sular geçti ozan :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Giden birisi mercekli far bakiversin.

Yarın bir aksilik çıkmazsa gidişimde sorarım ki zaten ben de düşünüyorum.

Gösterge panelinin kilometresi benim için sorun yirmi iki bin küsürde araç onu servisten mi ayarlatmak gerekmekte?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yarın bir aksilik çıkmazsa gidişimde sorarım ki zaten ben de düşünüyorum.

Gösterge panelinin kilometresi benim için sorun yirmi iki bin küsürde araç onu servisten mi ayarlatmak gerekmekte?

Evet,istersen tabi. dolandırıcılığa girer bak yaptırmazsan :D cızzz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30.000 bakımına 8000'de girmek dikkat çekebilir :kıhkıh: :kıhkıh:

Servis istedigi kmyi yazabiliyor sikinti yoook :) nedense benim mlsli kadrana dokunamadilar makine okumuyo falan dediler benim 11.000 km silindi tabi :) aslinda sorun degil satarken eski kadrani takarim. Genis ekranliyida ani olarak saklarim alan cikmaz onu :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.