Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankarada Focus 3 Için - St Spolier, Tft Gösterge, Sony Panel Vs

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Aydin abi bizim sony panel+renkli ekran+ona uygun cerceve işi ne oldu ? :)

Sabri Yakup'un izmirde bulduğu güzel bir yer var. Adamın elinde siyah zeminli mercekli F3 farı vardı.almaya gititm ama kaçırmışım.

Bir cumartesi günü daha geniş vaktimde gidip F3 için neler var tek tek bakacağım. Çok üzüldüm farlara :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri Yakup'un izmirde bulduğu güzel bir yer var. Adamın elinde siyah zeminli mercekli F3 farı vardı.almaya gititm ama kaçırmışım.

Bir cumartesi günü daha geniş vaktimde gidip F3 için neler var tek tek bakacağım. Çok üzüldüm farlara :(

bu merceklilerde DRL de var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tüm mercekli F3 ler DRL li; X paket farı.

Bizim bulduklarımız siyah zeminli ST farıydı :(

hmm siyah zemini kaçırdığın kötü olmuş abi..

peki mercekli far taktırınca çıkan arıza ışığı filan yanıyor deniliyordu.. sıkıntı olmuyor mu? bir de muayeneye giderken değiştirmek lazım sanırım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hmm siyah zemini kaçırdığın kötü olmuş abi..

peki mercekli far taktırınca çıkan arıza ışığı filan yanıyor deniliyordu.. sıkıntı olmuyor mu? bir de muayeneye giderken değiştirmek lazım sanırım..

Hepsi hallolur istedikten sonra, servisle aranı iyi tut.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aydın bey bu bahsettğiniz yer izmirin neresinde tarif edebilirmisin. ben şuan izmirdeyim de

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Senin rengede cok guzel olurdu yaa :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aradım adam 450 ye çıkarmış fiyatı alsammı acaba ya, parayı gönder paketi göndereyim diyor, göndereyim mi parayı ne diyorsunuz

Serdar bey, siz kaça aldınız fiyat verebiliyor musunuz. Adam abi Mardin'e de gönderecem bir tane diyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.