Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Clio 4 İnceleme Ve Test Sürüşü - 0.9 Tce 90 Ps

Önerilen Mesajlar

aracın içi piano black ve rengine göre değiştirilebilyor ama navigasyon olsun müzik media ve bass reflex hoparlörler yüksek sesi kaldırır ve kaliteli değil..sevimli bir oyuncak olmuş...ama dediğim gibi Türk halkının begenisi gösterecektir...yoltutusu ve diğer teknik özellikleri ile yollarda göreceğiz yani üniversiteli ve genç arabası olmuş kadınlarıda çekeceğe benziyor kendine...alanlara şimdiden hayırlısı olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kampanyadan şundan bundan uygun bulunursa alınır.Kimse ulan niye aldın diyemez Yoksa aşık olup alınacak araba değil. Bir fiesta değil, bir polo hiç değil.

Makyajlı fiestaya ESP ve gündüz farı eklemeliler.

Yine de nav meraklıları bunu alacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün alıcı gözüyle baktım , arkada oturmak imkansız , ön sürücü yanı yolcu otururkende torpido gözü açılmıyor ... Yani çok sıkış tepiş geldi ... Arabanın tek albenisi dış görüntüsü , ve navigasyon ... Gerçi artık 1000 tl ye bütün arabalarada takılıyor ...

Gösteriş meraklısı bayanlar ; ve ilk arabası olacak üniversite öğrencilerinin gözdesi olur ... Ama uzun vadede eksileri yüzünden bence out olur ... Evet şimdiye kadar dediklerimi yemiş oldum :fikir: ; öyle uzaktan bakınca güzelde , iş almaya gelince biraz dar geldi ... Bu arabanın çarpışma testleri nasıl acaba , bence pek iç açıcı değildir ama ... Bakalım bir fiyat bekliyorum 90 hp turbo benzinlisine ; nekadar verecekler bakalım ... Ama eşimin fiesta sı , ufak duruyor dışardan ama oturması kalkması çok daha rahat ; hatta eski fiestada vardı bundan önce ; o çok çok daha iyiydi ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Dün akşam saat 7 gibi Bataşehirde Starbucks Komşu fırın felan olan yerin karşısındaki normal parketmiş araçlar arasında park cebinde gördüm. Ama bir firma tanıtım için koymuş, plakasız , önünde fiyat etiketi ve bilgi broşürü var, yanda kürsü gibi bişey var üstünde broşürler var..İçinde bir genç hanım kız ile bir genç oğlan vardı. Fakat arabanın içinde yiyişiyorlar mı konuşuyorlar mı bir türlü anlamadım. Baktım durdum, broşürleri aldım arabanın etrafında dolandım ama kimse buyur yardımcı olalım demedi.

Kırmızı iken araba çok güzel görünüyor yavv. Çok beğendim.

Bayram sonu muhakkak test edeceğim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün akşam saat 7 gibi Bataşehirde Starbucks Komşu fırın felan olan yerin karşısındaki normal parketmiş araçlar arasında park cebinde gördüm. Ama bir firma tanıtım için koymuş, plakasız , önünde fiyat etiketi ve bilgi broşürü var, yanda kürsü gibi bişey var üstünde broşürler var..İçinde bir genç hanım kız ile bir genç oğlan vardı. Fakat arabanın içinde yiyişiyorlar mı konuşuyorlar mı bir türlü anlamadım. Baktım durdum, broşürleri aldım arabanın etrafında dolandım ama kimse buyur yardımcı olalım demedi.

Kırmızı iken araba çok güzel görünüyor yavv. Çok beğendim.

Bayram sonu muhakkak test edeceğim.

Hocam çok meşgüllermiş :) biraz dolaşıp yeniden baksaydın :P

Bekir B. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende bu gün gördüm, saat tam 14 civarıydı, hayır hayır 14:10 gibiydi. :D Tam reklamdaki gibi oldu galiba :D Beyaz renkli 0,9 luk tce motorluydu. Sanıyorum full donanımdı, test aracıydı. Arkası gerçekten güzel, (Bir seat havası aldım ben) önü ise ne çok güzel, ne de berbat. Dizel motorlusu alınabilir. Tce için şu an pek bir bilgim yok malesef.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.