Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Clio 4 İnceleme Ve Test Sürüşü - 0.9 Tce 90 Ps

Önerilen Mesajlar

Öncelikle emeğine sağlık. Vakit ayırıpta bizler için böyle bir inceleme yaptığın için teşekkür ederiz. Her markadan ufak tefek alıntılar var. Tespitlerine aynen katılıyorum. Çalıştığım firmaya ait olan Clionun bundan önceki kasası ile uzun yol yaptım. hoşuma giden yanları oldu. içerisinde bazı parçaların aynı olduğu görüyorum. En çokta tüm markalar için geçerli (fordda yapıyor bunu) 2013 model bir aracın arka camlarının manuel olmasına takıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Reno aşmış kendini bence..Gayet güzel olmuş..Çok satar..Ama o sis farları hala yuvarlak ve pörtlek pörtlek duruyor,çok kötü yaaa...Biraz citroeni pejuyu örnek alsalarmış sis farı dizaynında bari....Diğer her yeri güzel bence....İşçilik kalitesi ise şüpheli..Kapıları hala kartın plaka gibi hafiftir bununda,sanki kartondan arabaya biner gibi hissediyorsun o kapıları açınca :))

çok doğru buyurmusunuz efendim sayın bürokratım çok güzel inanılmaz bir yorum olmuş şimdi kesip saklıyacagım kitabımın arasına...cengo olum makassss.... :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Temiz haysiyetli tasarım. :) Sınıfındaki en güzel tasarımlardan biri olmuş. Albenili ve değerli gözüksün diye önde biraz piano black biraz fazla kaçmış. Çıplak gözle bakmak lazım. Çizilme derdi de olacaktır parlak kaplamanın.

Bu arada teyp ses düğmesi Megane'da da ters taraftaydı sanırım. Fakat direksiyon arkası kumanda çok kullanışlıydı. Sadece aç kapa için düğmeye basardım.

Tork ciddi düşük kalmış 1.0EB yanında. Fakat ekonomi adına olumlu da olabilir. Sonuçta performans değil ekonomi önemli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

renault birsey cıkarıyorsa mutlaka bir eksiklik var demektır...renault kendi sınıfında yukarıda saydığım markaların gerisinde kim ne derse desin "görünen köy kılavuz istemez" aracın içindeki sıfır kokusundan bile bir arabanın malzeme kalitesi anlaşılıyor...ford -Vw - opel- toyota -honda - hyundaı > renault

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çağlar bey, fikrinizi zaten beyan ettiniz, bunu ısrarla aşağılayıcı şekilde devam etmeniz kurallara aykırı lütfen ISRARLA devam etmeyiniz.

Kurallar

3- Firmalar ya da kişiler (forum üyesi olsun ya da olmasın) hakkında rencide edici, hakaret içeren, kışkırtıcı, zarar verici sözler söylemek yasaktır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam son tercihlerim Alman kompaktlar oldu ama bazen daha sakin ve heyecansız sürüş karşılığında ekonomi ve yumuşak ayarlı yürüyen aksamların tadını çıkarma fikri de cazip geliyor; mesela önceden denediğim Fluence çekiş, sessizlik ve sarsıntı düzeyiyle beğenimi kazanmıştı.

Bu markanın yeterli uzun dönem kalitesi/fiyat sunduğuna emin olduğumda almamam için bir nedenim yok, hem olaya marka bağımlılığıyla bakarsak aynı marka içinde yaşlanırız!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam son tercihlerim Alman kompaktlar oldu ama bazen daha sakin ve heyecansız sürüş karşılığında ekonomi ve yumuşak ayarlı yürüyen aksamların tadını çıkarma fikri de cazip geliyor; mesela önceden denediğim Fluence çekiş, sessizlik ve sarsıntı düzeyiyle beğenimi kazanmıştı.

Bu markanın yeterli uzun dönem kalitesi/fiyat sunduğuna emin olduğumda almamam için bir nedenim yok, hem olaya marka bağımlılığıyla bakarsak aynı marka içinde yaşlanırız!

Türkiye'de yüksek sayıda satılan ve tutulan araçlar. Arada bir genelin seçimlerine ve arkasındakilere de bakmak gerekir. Bir mantık ve bakış açısı vardır. Flu ve Meg3 önceliklerinize göre makul,mantıklı ve konforlu araçlar. Kullanıcının ne beklediğine bakar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

alla alla nededik şimdibürüokratım son derece güzel olmuş dedik..yine yaramadık sze naıcaz amudamı kalkalım lütfen...

Yok tek ayakla zıplayaraktan merdiven çıkıp,kafa üstü yemek yirsen o zaman beğnirim mesajlarını...Zaten uzuuun süredir yoktum,bir yorum yapiim dedim hemen makas felan dedin kardeşim,foruma küstürdün admı yaaa...ehehehehee.....Ama clioyu gerçekten beğendim..Benim emektar cliodan sonra bu clio canavar gibi olmuş gerçekten..Hele dizeli tadından yenmez bunun....Fiestadan güzel bence....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok tek ayakla zıplayaraktan merdiven çıkıp,kafa üstü yemek yirsen o zaman beğnirim mesajlarını...Zaten uzuuun süredir yoktum,bir yorum yapiim dedim hemen makas felan dedin kardeşim,foruma küstürdün admı yaaa...ehehehehee.....Ama clioyu gerçekten beğendim..Benim emektar cliodan sonra bu clio canavar gibi olmuş gerçekten..Hele dizeli tadından yenmez bunun....Fiestadan güzel bence....

Şmdi senin makyajlı Fiesta'dan da haberin yoktur :D

http://www.focusclub...orum/86-fiesta/

ayrıca emektar clio'ndan sonra bir-iki tane daha çıktı..heyyyoooo

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.