Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

1.6 Ecoboost Artık Üretilmiyor Mu?

İsa

Soru

Merhabalar,

Mersin ve Adanadaki ford bayilerine ellerinde ford focus 1.6 ecoboost araç olup olmadığı sorduğumda,ellerinde olmadığını ve artık 1.6 ecoboostun gelmiyeceğini söylediler. Bilgisi olan, herhangi bir duyum alan var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

madem bu kadar super bir arabaydi otosan neden getirmiyor arkadaş bunu demez mi?
Bunu diyecek adam zaten bu arabayı alamaz da aramaz da...

Senin benim gibi düşünenlerin heves edeceği bir araç bu, hevesi çok olan da fazla sorgulamaz. Tabii şu sıralarda satış avantajlı olmaz. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar ülkemizde 2013 model 1.6 EB motorlu focus yok diye biliyordum fakat az önce ilandaki bu aracı gördüm.     http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-1.6-ecoboost-185-hp-titanium-ford-focus-142086535/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar ülkemizde 2013 model 1.6 EB motorlu focus yok diye biliyordum fakat az önce ilandaki bu aracı gördüm.     http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-1.6-ecoboost-185-hp-titanium-ford-focus-142086535/detay/

Mayıs'a kadar vardı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Fiyatı görünce "Nihat onu al!" diyemedim...

Ama güzelmiş!

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynı aracın 1.0'ı bugün 60 bin TL dizeli 68 bin TL [alış fiyatı olarak]

1.6 EB satılsaydı ortalarında olacaktı atıyorum 64 bin TL yani bu amcamız/abimiz 58-59'a satması normal olurdu ama ülkemizdeki durum apayrı maalesef çok zengin olduğumuz için dizel almayı tercih ediyoruz fazla fazla ödeyerek :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim arabanin sifiri 73 bin mi suan ?

Biliyorum paketler degisti smart falan ama bende sadece sony yok sumroof yok

tit x smart 70600 çıkıyor şuan yakupta 68e alınır demiş,

bu araçtan farklı olarak sende aktif şehir içi güvenlik ve ısıtmalı ön cam var sony yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.