Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Mercedes C180 Komp. Avantgarde

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

bu araba şekilmsizmi ? ayrıca her arabanın motor seçeneklerine göre gideni var , gitmeyeni var ... Bununda gideni vardırda alabilene :)

Sanirim yanlis anladiniz arabanin tipine birsey dedigim yok hatta cogu arabadan guzel bir tipi var. Dedigim sadece bir film den replikti espri kisaca :) .Ben arabanin surusunu begenmedim.Guclu olsun yada olmasin o onemli degil onemli olan surus sirasinda bana verdigi hissiyat,direksiyonun tepkimesi,virajlarda ki duyarlilik,gaz tepkimesi vb. kisaca o arabayi kullanirken aldigim zevk. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sanirim yanlis anladiniz arabanin tipine birsey dedigim yok hatta cogu arabadan guzel bir tipi var. Dedigim sadece bir film den replikti espri kisaca :) .Ben arabanin surusunu begenmedim.Guclu olsun yada olmasin o onemli degil onemli olan surus sirasinda bana verdigi hissiyat,direksiyonun tepkimesi,virajlarda ki duyarlilik,gaz tepkimesi vb. kisaca o arabayi kullanirken aldigim zevk. :)

ben kullanmadım hiç , o yüzden birşey diyemiyeceğim ...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

C180binenlerin cogu memnun deil 1.6motorundan dolayi

Neden? Nesinden memnun değiller?

Benim yakın arkadaşlarımın ikisinde var. 

Değişik zamanlarda kullandım, ara. 1500 kg olmasına rağmen benim EB'dan kötü gitmiyor, 1250 dd itibariyle 250 Nm tork var zaten, biri 7 ileri otomatik ki oldukça başarılı, diğeri de 6 ileri düz vites.

Tülketimleri de şehir içinde 8L/100km civarında, genelde benden 0,5L fazla yakıyorlar, o da biraz ağırlıktan, biraz da kullanım tarzından.

Kısacası memnun olunmayacak bir yanı yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni 1.6 Turbo CGI ile karşılaştırılmadığı ve çok gitsin az yaksın denmediği sürece yeterince başarılı bir araba.

Yeni 1.6 Turbo motorlar çok başarılı. 2000 cc olayı belki atmosferikte geçerli olabilirdi de turboda geçerli olmadığı bence açık ve net.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burda bnmde arkadaslarimda var performans ve yakit bakimindan hic memnun deiller . Galerin 2.el departmani c180mezari olmus e seri lerinden 1-2tane onlarda satilmis 2012model ozelliklerinibilmiyorum 80milyarken tanidigim bi sahis galerisine gittim e serisi2009model in fiyati 120milyardi neden bu fark diye sordugumda . E serisi dogan sinifieskinin c serisi haci murat sinifi gibi benzetme yapti c serisine binenlerin cogu mersedese sirf binebilmek icin alanlarin tercih ettigi model oldugunu soyledi .ha bana sorarsan bence super tek killandigim tarafi motoru 2000cc alti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burda bnmde arkadaslarimda var performans ve yakit bakimindan hic memnun deiller . Galerin 2.el departmani c180mezari olmus e seri lerinden 1-2tane onlarda satilmis 2012model ozelliklerinibilmiyorum 80milyarken tanidigim bi sahis galerisine gittim e serisi2009model in fiyati 120milyardi neden bu fark diye sordugumda . E serisi dogan sinifieskinin c serisi haci murat sinifi gibi benzetme yapti c serisine binenlerin cogu mersedese sirf binebilmek icin alanlarin tercih ettigi model oldugunu soyledi .ha bana sorarsan bence super tek killandigim tarafi motoru 2000cc alti.

1.6 diye performanslı olamayacak anlamına mı geliyor. Sen kullan bakalım o beğenilmeyen c180'i sonra kendi araban kağnı gibi gelir sana

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben begen miyorum demiyorum ben bindim arabaya az oncede yazdim ama bana aksi olan durumu soyledim sadece oda 2000cc olmamasi 1.6 araca okadar para vermem

Sevgili dostum o aracın direksiyonuna bilmeden otursan ve ben sana hacim konusunda tahmin yürütmeni istesem bir "denizci" olarak asla 1.6 demezdin.

Aynı performansı atmosferik 2.0L makineden %25 fazla tüketim ile alsa verir miydin peki o kadar parayı?

Zaman içerisinde teknoloji oldukça değişti, ve kısmen de gelişti.

Artık çok daha düşük hacimlerden daha yüksek güçler elde ediliyor kolaylıkla, daha da verimli oluyor; ort. 100-125 PS/L güç kazanımı artık sıradan sayılıyor. Hacme fazla takılmayalım, sonuca bakalım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.