Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2014 Ford Mondeo Genel Başlık Ve 1.0 & 1.5 Ecoboost Motor Eklemesi!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ben çok beğendim canlı daha bir güzel :) çok kaliteli görünüyor sanki mondeo sınıf atlamış E segment olmuş. 

Bu arabanın üstünde ne motor vardı bilmiyorum fakat ışıklarda denk geldim baya bir koşuşturdum arkasından zor yakaladım zalimi :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani ? 

Araç 3 karoser'e sahip, ülkeler istediği gibi ithal edip satıyor.

Güncel mondeo ilk satıldığında tamamı satılıyordu sonra hb'yi getirmediler..

Fusion yazılması doğal :yeah: 

Sonuç: Sedan ve SW her türlü satılır zaten, hb gelirse de seviniriz gelmezse süpriz olmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok yakup demek istediğim, bu aralar arabayı değiştirecektim hatta Aydın Abi ile falan da konuştuk, ancak mondeo gelsin diye bekleyeyim dedim.

3 karoser var, ancak tr'ye sedan gelir mi gelmez mi derdindeyim ben. sedan gelmezse, boşuna beklemiş olurum.

Bende diyorum ki böyle kanıya nasıl vardın :D Bu ülke sedan manyağı olmuş öyle bir ihtimal yok yani :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Türkiye'ye sedan ve SW kesinlikle gelir ama HB gelir mi orası mechul, yani araç alacak ve Mondeo'yu görmeden almam diyenlerdenseniz bekleyin pişman olmazsınız, Ford'un tüm modellerinde ilk gelen partiden ve lansman fiyatlarıyla alanlar her zaman karlı çıktı. Biz yeni mondeo hikaye gibi uzayınca sabredemedik gittik son makyajlı kasa aldık ama tüh bekleseydik iyi olacakmış diyeceğiz gibi geliyor bana. 1.5 Ecoobost Otomatik diğer markalarla kıyaslandığında çok hesaplı olacak bence. Ben 2.0 dizel yada benzin sevdiğim için "0 km." pahalı olacağından 2 yıl kadar beklemem gerekecek, sonra 2. el temiz bir mondeo alırım İnşallah ama 1.5 Ecoboost'u da görmem lazım. 

fusion yazıyor.

Amerikada adı Fusion Avrupa'da adı Mondeo araç aynı araç. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fusion yazdığına göre Amerikan imalatı, Avrupa üretimi ile teste başlamadılar henüz sanırım. İster misiniz sedanlar Ameraikadan gelsin :)

Öyle birşey olmayacak tabiki :) Testler neredeyse yıllardır devam ediyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.