Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2014 Ford Mondeo Genel Başlık Ve 1.0 & 1.5 Ecoboost Motor Eklemesi!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Evet öyle sanırım,mobilden girince görünüyor fotoğraflar. İş yerindeki kısıtlamalardan olsa gerek.. Kusura bakma  ^_^

Ah şu mondeo artık gelsede bekleyen beklemeyen seven sevmeyen herkesi kendine bir baktırsa. İmkan olursa ilerde 2. eliymiş zartıymış zurtuymuş dinlemeden almaya-aldırmaya çalışıcam o ne güzellik o  :yemek:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Insallah bu jant ve sony de gelir ayni bu fotodaki gibi...focusa cevirmezler bunuda insallah ..Ön ledler mukemmel yaniyor yav bittim.Valla 4 gözle bekliyorum mondi yi..Gelsin artık :)

Focus'da Avrupa'da ne ise ülkemizde de öyle. Ne eksik herşey var. Kaç kişi hepsini alıyor %2 ? (Sonradan geldi olayına girmeyin biz dedik hepsi gelecek diye ülkelere göre tedarik değişir bu her işte herşeyde bu böyle işinize gelirse)

Mondeo'da Avrupa'da ne ise ülkemizde de öyle olacak.

Bu jant kaç inç bi bakın bakalım :) 19 diye hatırlıyorum, alacak olan var mı hala ? %1 bile almaz.

Abd ile kıyaslamazsanız hiç anlamayan insanlar gibi hep üzülürsünüz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabii canım, saygınlık ve prestij para kazandırmıyor, sıra malı getirip olabildiğince pahalıya satıp halkı mutlu edeceksin. Çıta ne kadar aşağıda olursa o kadar iyi.

Pinti tüccar kafasıdır bu. Ayakta kalmanın garantisi gibi görülür, tavlada sağlamcı oynamaya benzer, işe yarar çoğunlukla ama fena mars olursun arada.

Bu arada Dacia'nın nasıl ve neden atılım yaptığını bazı arkadaşlar ve kuruluşlar incelese iyi olacak...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus'da Avrupa'da ne ise ülkemizde de öyle. Ne eksik herşey var. Kaç kişi hepsini alıyor %2 ? (Sonradan geldi olayına girmeyin biz dedik hepsi gelecek diye ülkelere göre tedarik değişir bu her işte herşeyde bu böyle işinize gelirse)

Mondeo'da Avrupa'da ne ise ülkemizde de öyle olacak.

Bu jant kaç inç bi bakın bakalım :) 19 diye hatırlıyorum, alacak olan var mı hala ? %1 bile almaz.

Abd ile kıyaslamazsanız hiç anlamayan insanlar gibi hep üzülürsünüz.

suan güncel mondeo avrupada ki ile tr arasinda bile mesela jant klima teyp farki var...focus 2 de ayni şekilde .Klima teyp cevresi falan da daha güzel avrupadaki bazi focuslar. avrupa dakiler gibi olursa oh ne güzel olur bu jant olmasa bile diger bes kollu jant falan .veya internet te gördüğümüz jantlar gelir insallah...focus 3 titanyum janti gibi dandik jantla gelmez. ..basit bir jant bile arabanin tipini bayagi degistiriyor tamam % 1jant a bakiyor ama bu jantla arabayi gören kisi daha bi hayran kalıyor arabaya ve hosuna gidiyor.yani dolaylı yönden etkiliyor musteriyi...suanki titanyum jantiyla bi focus u gorsun musteri birde bes kollu lansman jantiyla...insan guzel jantla görünce daha bi hosuna gidiyor araba ve daha bi alasi geliyor
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

suan güncel mondeo avrupada ki ile tr arasinda bile mesela jant klima teyp farki var...focus 2 de ayni şekilde .Klima teyp cevresi falan da daha güzel avrupadaki bazi focuslar. avrupa dakiler gibi olursa oh ne güzel olur bu jant olmasa bile diger bes kollu jant falan .veya internet te gördüğümüz jantlar gelir insallah...focus 3 titanyum janti gibi dandik jantla gelmez. ..basit bir jant bile arabanin tipini bayagi degistiriyor tamam % 1jant a bakiyor ama bu jantla arabayi gören kisi daha bi hayran kalıyor arabaya ve hosuna gidiyor.yani dolaylı yönden etkiliyor musteriyi...suanki titanyum jantiyla bi focus u gorsun musteri birde bes kollu lansman jantiyla...insan guzel jantla görünce daha bi hosuna gidiyor araba ve daha bi alasi geliyor

Çağlar hocam yine eskiye gittiniz. Değişti o devir geçti artık gereksiz 5 10 yıl geriye gitmeyin.

Avrupa'nın her yerinde titanium jantı ile bizde ki aynı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çağlar hocam yine eskiye gittiniz. Değişti o devir geçti artık gereksiz 5 10 yıl geriye gitmeyin.

Avrupa'nın her yerinde titanium jantı ile bizde ki aynı.

evet Yakup kardes şuankiler ayni burda yazin almanyadan gelen bi focus vardi aynı Tr deki gibiydi..Ama yinede insan farkli gelir diye dusunmuyor değil. .O zaman avrupadaki mondiler insallah bu fotolardakiler gibi olur diyelim .Valla sabırsızlıkla bekliyorum focusuda böyle beklemistim sonra araci görünce sonuc husran olmuştu. ..hadi hayırlısı diyelim. Su Sony teyp , 5kollu janti yada bu janti gormek dileğiyle:)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Sitemizde olan şeyler için alıntı yapılmasını anlamıyorum ve siliyorum hocam.

yeni bir haber diye paylaşmıştım .Evet bilgiler var sitede de yeni haberler falan geliyor ,bazen de değişiklik falan oluyor güncel bilgi o yüzden paylaşmıştım Yakup kardeş :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.