Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Makyajlı Mondi'ye vurulanlardan biri de benim.Ama doğrusu Yakup kadar ayrıntılı incelemedim.

Mondeo sonraki kasaya hangi senede geçecek ???

Malum 2014'e kadar çok zamanım var :)

Aslında ben yeni araç alana kadar tahminen Octavia,Golf,S40 vb. kasa değiştirir...

Ortalık daha da şenlenir ***

***Ellerinde rengarenk balonlar olan smiley'ları hayal ediniz... (Yakup anladın sen onu)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Başka arabada görsem aman derim ama böyle kaliteli araçda bunu görünce bozuluyorum,belki ben abartıyorumdur ama böyle detay kusurların olduğunu başkalarından da okumuştum.Baktığım araçlara özel değil yani :)

benden okumuş olabilir misin?.. :D

hatta yazdıklarıma "daha neresi kaldı ki"... diye de yorum yapılmıştı... belkide sendin... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

doğru demi :)

o mesajım nerde acaba bulabilir miyizki...?

Aman konuyu burda abartmayalım :D Buyrun o yazılarımız

fenkli

Tarih:Cuma 11 Şub. 2011, 02:47

evet bu hafta sanırım lansmanı var...

dün antalyadaydım.. biraz inceleme fırsatı buldum.. ama hayal kırıklığına uğrattı beni.. detaylara çok özenilmemiş mondeoda.... makyaj oldu ama çoğu şey aynı... kasa tamamen yenilenince sanırım kuşak değişecek tamamen... c max detaylar konusunda daha kaliteli mondeodan...

test etme fırsatım olmadı ne cmax i ne de mondeoyu, henüz test aracı gelmemiş.....

ama s60 ı kullandım.... dehşet...

uA_Y_C_A

Tarih:Cuma 11 Şub. 2011, 03:57

ee tabi ki yeni kasa değil bu

Detay derken ne demek istediniz ? Mondeo da kötü nokta bulmak zor. Çok iyi araba neredeyse suan alınası ilk araç Ford da

fenkli

Tarih:Cuma 11 Şub. 2011,

trimler, koltuk altı plastiklerin görünümü, kapı eşikleri kaplamaları ve bunların ayak darbeleri ile çok çabuk çizilip matlaşıp eski bir görüntü alıyor oluşu, kötü paspas görüntüsü ve kıvrımlara tam oturmayışı, özellikle de taban halısı kaplamasının her ince köşeye kalıp gibi oturmuyor oluşu, yer yer oynamalar ve halının görüntüsünün kalitesiz duruyor olması, tavan kaplamasının ön camla birleşme detayı, iç dikiz aynasının cama yapışması noktası, ön yan direklerin (a sütünü) iç kısımlarının plastik blümle tavan kaplamasının birleşme detayı, tavan kumaş kaplamasının dokununca kalitesiz hissi uyandırışı, nevigasyon ekranının küçük ve çok da premium duruyor olamayışı... vs vs... aklıma takılanlar...

uA_Y_C_A

Tarih:Cuma 11 Şub. 2011,

Ohoo başka yer kalmadı.. galiba o araba iyi benzetilmiş.

Mondeo böyle araç değil.

Bana katılanlar olur heralde..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

herşey halledilebilir.. ama mesele o değil...

sonuçta en fulü 90 bin liralık bi araç üst segment artık.. böyle görüntüler hoş değil ama demi... insan daha nakış nakış şeyler bekliyor...

haa bu arada yine de seviyorum mondeoyu... selective.. mmmm...o koltuklar mesela harika..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fenkli bence haklısın; Vw bile halk arabası olarak çıktığı yolda artık sınıfının kalite çıtasını belirler hale geldi.

Ford için de bu artık hayal değil; eski Fiesta ile günceli arasındaki kalite ve firmanın kalite anlayışındaki değişimi hissedebildiyseniz ve Focus III de de benzer düşünceyi görebildiyseniz yeni Mondeo nun da çok iyi olacağına emin olabilirsiniz..

Şuan Focus III için tek istediğim bazı paneller, düğmeler ve göstergelere biraz daha estetik serpintisi, aracın üstün özellikleri zaten ortada.

Global kriz öncesinde tehlikeyi hissedip önlem alan ve krizden en az etkilenen bir firma ilerde kalite algısını yükselterek insanlar üzerindeki imaj seviyesini aşamalı olarak yükseltmeyi de becerebilir, eğer isterse.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

makyajlı focus mükemmel olur sanırım.. :P en fazla 3 sene...

yeni mondeo da aynı zamanlarda olur.. 2,5 sene.. :D

önceki f2,5 u alırken mondeo alıyodum ama ucundan döndük.. 125 lik titanyum sedan.. 45 bin di.. 36,5 bine focusu almıştım

kısmet, mondeo hayalim hala var ama.. donanım-motor-performans-fiyat-hb-sınıfına göre kalite-sportif duruş-vs vs.. tam oturtamadım kafamda.. belki yeni kasaya.. :D hayırlısı..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.