Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Hayır max.torku 2500 de değil 1500 de veriyor fakat 2500 e kadar verebiliyor bu torku,bu yüzden gaza dokunduğunuz an tepkiyi veriyor araç size. :smiley2k:

Siz hangi araçdan bahsediyorsunuz ?

golf tdi sürdünüz mü ?

Ben 1 sn geç tepki aldım hep nedense ;):zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zayıf derken hantallık yok ama "güçlü" dedirtecek bir fırlama da yok, sadece "yeterince" gidiyor.

Golf ten önce makyajlı Focus I vardı yaklaşık 230.000km kullanıp bunu aldı, rölantiden sonra en fazla 2200dd ye çıkar vites büyütürdü şimdi dizel almasına rağmen sürekli düşük devirli kullandığından ortalama tüketimi 5.5 ile 6litre civarında çünkü motor kendini bulamadan tekrar vites büyütülüyor.

Hızını alıp 90-100 e sabitlersen ne ala; 4 litrenin altını görebiliyorsun ama sıkışık trafikte yüksek ekonomi biraz zor gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayır max.torku 2500 de değil 1500 de veriyor fakat 2500 e kadar verebiliyor bu torku,bu yüzden gaza dokunduğunuz an tepkiyi veriyor araç size. :smiley2k:

Gerçi araç 4500km de, ilk alındığı günden bu yana sesi çok azaldı mesela, belki gaz tepkileriyle tüketim de iyice düzelir.

Tork 1500-2500 arası ama güç biraz üst devirlerde geldiğinden tork en fazla hız sabit tutabiliyor, aracı hızlandıran güçtür sonuçta tork değil..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup yeni Focus ta dikkatini çekmiş miydim; kapı içlerindeki sert plastik aksamlar artık kapılara neredeyse "sıfır" aralıkla monte edilmişler, Tango da içler acısı bir malzeme + parmak kadar aralık vardı.

Evet abi fark edilmezmi...

Malzeme farkı var kesinlikle..aralıklar ise bakımsız kullanıcıyla birlikte kötü bir çift oluyor :zha::smiley2k:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.