Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

unutmuşlar hahahah fordun ilk skandalı....halbuki dizellere konulmaz biliyorum ben....bir de otomatik viteslere...:naughty:

Abicim,avrupadaki tüm dizel motorlarda (95 hp larda dahi) start-stop var yahu,hatta o küçük avrupa ülkelerinde bile dizellerde start-stop var,bende Türkiyde nasıl olmaz,ayrı bir dizel motormu bu diye düşünüp duruyordum...Demekki neymiş,bazı şeyler istenirse tüm ülkelerde standart olabiliyormuş,yok orada olur burada olmaz diye bişii yok...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Jacop my man,

Artıkın nasıl bir sürüş politikan varsa pindiğin araçlarda Abs ler feryat ediyor; hızlı kullanmama rağmen on binlerce km boyunca Aps yi çok nadir çalıştırdığım araçlarım olmuştur, bir ara uğra sen ben ve kuzu üçümüz bu konuyu konuşalım yemek masasında!! :naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence X pakette de vardır...Katlanabilir yan aynalar farklı bir olay yani...Ama önemli diil,ben nasılsa hepsini aliciim...Bu arada Dizellerde Start-Stop olayı kesin var dimi... :naughty:

Dediğim gibi katlanırla alakası vardır gibi geliyor hala..listeye baktımda katlanır x paketdeymiş..Park ta değil.. Yani bana göre X alan da olacak

Elektrikli, ısıtmalı, sinyalli, katlanabilir yan aynalar

Titanium X Paketi içerisinde sunulmaktadır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hımm zaten aylar öncesinde tüm arabalarda ESP standart, tork vektör standart, tüm turbolarda start stop standart denmişti.

Gerçi esp ve tork vektör standart çıkmadı. İstermisiniz onlar da sürpriz standart çıksın.

Esp aslında alınabilir durumda her modelde..

Dikkat edelim style donanımlı araçlar genelde plus ile birlikte geldi bayiilere :)

Trend alan da bir paket aldımı esp hepsinde olur :) İşte fiyat politikası çok satma isteği şirketler için ucuz araç yapmanın yolu bu :D ( pakete koymak )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.