Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Anahtarsız Giriş İçin Neler Gereklidir?

Ozan Kar

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
Bir saat önce, Servet Özkan said:

Yahu parasi neyse vereyim su parcalari banada bulun, ustune birde geri gorus kamerasi. Bi yardimci olun abilerim. Arabayi yeni aldim, daha parklari lede cevirecem, camlara film falan. Bi yardimci olunn.

Sen hangi forumda geziyorsun kaç aydır  ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
board sadece eksikmiş gibi duruyor üstüne tam oturan bir kapağı mevcut o boşluk kalmıyor o takılınca onun üzerinede en dış kısım geçiyor şeffaf gözüken ve lastik butonun olduğu [emoji4] ama şu dikkatimi çekti en son resimdeki sokette son 2 pin boş [emoji4]

Buda bagaj butonu [emoji4] focus 2.5 kasada st de var galiba

Serkan'ım sanki bu aldığın buton eski kasalara ait bize şöyle bir anten kafi gelir gibi0737bcc00b683ce35adf3371711dbeb2.jpg

Tampon altına takılıyor delme biçme yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 saat önce, Muzaffer ASLA said:

Selam Arkadaşlar,

İkinci bir butona gerek yok.Öyle bir bağlantı yapın ki bagaj açma butonuna uzun süre basılınca kitlesin,basıp bırakınca açılsın.Ben öyle yapacağım vede CMAX teki gibi alta ayağı sokuncada bagaj açılacak. :)

Şunuda ilave edeyim uzun süreden kastım 2 saniye :)

Selamlar

ipucu alayım  nasıl yapmam lazım böyle çözülüyorsa iyi olur :) yoksa bir kapı kolu daha bulup alıcam dış tarafını atıp içerisindeki açıp kitleme butonunu ve antenini bagaj bakalitinin iç tarafına oem bir şekilde montaj yapıcam :) modifikasyon benim işim :)

2 saat önce, Davuthan Erkılıç said:

Tampon altına takılıyor delme biçme yok

davuthan kardeşim doğru bu buton 2.5 kasaya ait :) resmini eklemiş olduğun anten zaten bizim bagaj içinde mevcut ama ben bir arştırayım bu senin gönderdiğin anteni...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

@Gürkan Çakıroğlu Kapı kolundaki 6x kablonun 4 tanesi modüle gidiyormuş. Kalan 2 tanenin bir tanesi toprak. Diğeri de güç. Güç olan, arka sigorta kutusunda 3 no.lu sigortaya gidecek (5A). Tüm kapı kolları gücü bu 3 no.lu sigortadan alıyor. Kolay gibi görünüyor :) 

sigorta.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

https://www.drive2.ru/l/863042/

bu linki türkçeye çevirip bakabilirsiniz , bahsettiğim anten bu , serkan senin bahsettiğin anten farklı o bagaj içinde anahtarsız çalıştırma için

Davuthan Erkılıç tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
17 saat önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Danke schön  @Murat KavukKavuk 

?

Düzelteyim kendimi, kablonun 4'ü değil 5'i modüle gidiyor. Toprak dediğimiz resimdeki yeşil bölgeye giriyor. Yalnız %100 emin değilim. Modül yanabilir, konuyu detaylı okumalı, Muzaffer, Serkan ve diğer ustalarımızdan destek almalı..

Dediğim gibi, sağ salim çalışırsa ben de alacağım..

modul.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

modüle 5 kablo giriyor 1 tanede 3 nolu sigortadan güç kablosu abi alın çalışır kapı kolları murat abi :) burda en çok dikkat edilmesi gereken confrat beyninde dediğimiz pinler dolumu :D onu kontrol edip kapı kolunu bulunca yapıştırmak lazım :) bağlantı için kablo renklerinide yazmıştım zaten ...

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Serkan Karakoca said:

modüle 5 kablo giriyor 1 tanede 3 nolu sigortadan güç kablosu abi alın çalışır kapı kolları murat abi :) burda en çok dikkat edilmesi gereken confrat beyninde dediğimiz pinler dolumu :D onu kontrol edip kapı kolunu bulunca yapıştırmak lazım :)

Ustanın yanına gidip modülü açıp seni ararız bizde Serkanım  ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Gürkan Çakıroğlu said:

Ustanın yanına gidip modülü açıp seni ararız bizde Serkanım  ?

ara abi sıkıntı yok facetime ara bakarım :D istersen bağlantıyıda yaparız :) ustaya mustaya gerek yok :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.