Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus Lansman ve Test Yorumu

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Öle test aracında denetmiyolar yol tutuş sürüş tepkisi falan. Rent a cara düşmesi lazım

Napcan arabayla dans mı :yeah:

Tanıdık bayii var sen merak etme :) rent a car için biraz beklersin

Tork kontrollü Titanium'u dene birde

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yanıt 91
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Mekanikten elektiriğe dönen TÜM MARKA'lar da düşüş oldu ve olacaktırda mantıken..Bunu en aza indirgemek liderin işidir diyip testi beklemenizi tavsiye ederim..üzülmeyin.

Mondeo'yu beğenmeyen abim bugün test etti focus'u antalya'da beğendini ifade etti.Detaylı görüşmedim..İçindeki fiesta benzerliğine yakındı sadece..ee o da değişecek zaten deyince.O zaman iyi olur felan dedi.

bakalım belki yarın test edebilirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anlaşılan mecburen ekim-kasım ayına kadar bekleyeceğiz Focus 3 ü..Bende hemen alırım diye düşünüyordum yahu...Evdeki pazar çarşıya uymadı yine..Neyse,Tatile emektr Clio ile gidiyoruz desene....Sony olmadan dahi alacaktım focus 3 ü ama madem 4.çeyrekte (bu çeyrek muhabbetini de hiç anlamam) kesin geliyorsa beklenmesi farz oldu...Ufffff,sıkıldım beklemekten yaaa.... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elektrikli sistem kullanan sürüş kalitesiyle meşhur modeller genelde tur sayısını azaltarak hassaslığı arttırıyorlar.

Astra nın elektrikli direksiyonu düşük hızlarda F II ye çok rahat tepkiler benzer seviyede, orta hızlarda biraz ağırlaşıyor ve F II nin direkt tepkilerinden uzaklaşıyor ama yüksek hızda tam tersi az farkla F II den daha hızlı tepkiler verebiliyor.

F III de ki tepki kaybı yakından takip ettiğim kadarıyla herkesin farkedemeyeceği seviyede + olarak düz gidişde çok daha az düzeltme ihtiyacıyla stabilite artarken uzun yol yorgunluğu azaltılmış durumda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anlaşılan mecburen ekim-kasım ayına kadar bekleyeceğiz Focus 3 ü..Bende hemen alırım diye düşünüyordum yahu...Evdeki pazar çarşıya uymadı yine..Neyse,Tatile emektr Clio ile gidiyoruz desene....Sony olmadan dahi alacaktım focus 3 ü ama madem 4.çeyrekte (bu çeyrek muhabbetini de hiç anlamam) kesin geliyorsa beklenmesi farz oldu...Ufffff,sıkıldım beklemekten yaaa.... :D

Abicim distrübitörler firmalardan araç sparişlerini dönem dönem vermek zorundadırlar. Genel olarak kullanılan en basit yöntem 1 yılın 4 e bölünme yöntemidir. ilk çeyrekte şu kadar adet şu donanımlarda araç çekilecek diye sözleşmeler imzalanır falan filan. muhtemelen 3. çeyrek sparişleri için sözleşmeler imzalandı bu yüzden 4. çeyreğe kaldı sony

Zaten pek çok kez yazdım forumda ilerleyen dönemlerde bence sony li gelecek diye.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abicim distrübitörler firmalardan araç sparişlerini dönem dönem vermek zorundadırlar. Genel olarak kullanılan en basit yöntem 1 yılın 4 e bölünme yöntemidir. ilk çeyrekte şu kadar adet şu donanımlarda araç çekilecek diye sözleşmeler imzalanır falan filan. muhtemelen 3. çeyrek sparişleri için sözleşmeler imzalandı bu yüzden 4. çeyreğe kaldı sony

Zaten pek çok kez yazdım forumda ilerleyen dönemlerde bence sony li gelecek diye.

Peki bu çekilecek otomobillerin özelliklerini de distribütörler belirlemiyor mu Ogün?Şu anda biz 2.Çeyrekte olduğumuza ve aracın satışları daha yeni başladığına göre bu distribütörlerin 2.çeyrek için verdiği siparişler satılıyor değil mi?O zaman versinler 3.Çeyrek siparişlerini Sonyli olarak o zaman...Temmuzdan itibaren Türkiyeye geleceklerde Sony olsun abicim..Çok mu zor... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abicim onların aralarında bizim bilemeyeceğimiz anlaşmalar var. Ama şu an sadece Türkiye ye has bir durum değil bu. Bulgaristan, Yunaistan, Macaristan, Romanya, Polonya, Çek Cumhuriyeti yani küçük Avrupa ülkeerinde F3 ler bizdeki donanımların aynılarıyla geliyor. Ford Motor CO.'nin yapmış olduğu birşey bu. 3. çeyrek sparişleri verildi demekki 4. çeyrek sparişlerinde bastıracaklar sony için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abicim onların aralarında bizim bilemeyeceğimiz anlaşmalar var. Ama şu an sadece Türkiye ye has bir durum değil bu. Bulgaristan, Yunaistan, Macaristan, Romanya, Polonya, Çek Cumhuriyeti yani küçük Avrupa ülkeerinde F3 ler bizdeki donanımların aynılarıyla geliyor. Ford Motor CO.'nin yapmış olduğu birşey bu. 3. çeyrek sparişleri verildi demekki 4. çeyrek sparişlerinde bastıracaklar sony için.

O zaman 4.Çeyrek ekim-kasım-aralık oluyor galiba...O halde diyelimki ben Eylülde sipariş versem Ekimde gelecek arabamda Sony olacak mı acebaaaa? :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.