Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İnternet Şirketleri Hakkında Bilgileriniz ?

Önerilen Mesajlar

• 1 ay sonra...

Böyle bir başlık bulamadım forumda ve hemde bir sıkıntımı dile getireyim istedim. 8 mbit'e kadar olan hızımı geçen ay 16 mbit'e kadara çıkardım ama her akşam olmasada bazı akşamlar 3e 4e düşüyor ve arayıp arıza kaydı oluşturmadan hız 12lere 13lere çıkmıyor. Aradım sordum Yeşilköy santralı destekliyormuş bu hızı 50 GBı geçince düşme olayı var ama onuda aşmıyorumdur sadece ben kullanıyorum interneti evde ve download yapmam pek sadece sörf ve ps3 online için. Size sorum hangi interneti ve şirketi kullanıyorsunuz ve memnuniyetiniz ona göre geçiş yapabilirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Böyle bir başlık bulamadım forumda ve hemde bir sıkıntımı dile getireyim istedim. 8 mbit'e kadar olan hızımı geçen ay 16 mbit'e kadara çıkardım ama her akşam olmasada bazı akşamlar 3e 4e düşüyor ve arayıp arıza kaydı oluşturmadan hız 12lere 13lere çıkmıyor. Aradım sordum Yeşilköy santralı destekliyormuş bu hızı 50 GBı geçince düşme olayı var ama onuda aşmıyorumdur sadece ben kullanıyorum interneti evde ve download yapmam pek sadece sörf ve ps3 online için. Size sorum hangi interneti ve şirketi kullanıyorsunuz ve memnuniyetiniz ona göre geçiş yapabilirim

Bit'e kadar kaçırdığın nokta. Çevrende benim gibi bir kaç tane amansızca download yapan birileri varsa o kadarlar yalan oluyor. Benim gibi ttnet'i zengin edip 110 küsür tl verip 8 Mbit Netlimitsiz almadığın sürece hızın çevreye ve henüz keşfedilmemiş etkenlere bağlı malesef. Tabi ayda 50 gb'ı geçmiyorsan da netlimitsiz almak çok mantıksız. Hepsinin TTNET üzerinden internet aldığını ve çok farkları olmadığını, belki servis hizmetinin daha hızlı olduğunu okumuştum 1-2 yıl önce şu an ne haldedir bilmiyorum.

Ama bildiğim şey TTNET Terör estiren internet. Bir kaç ay önce bir internet pakedi değiştirmek için 4-5 kere gittik iletişim merkezine. Birinde komple internet çökmüştü. Bağladıklarında yükseltmek için gittim oradaki kadın telefon etti sizin oraya 8 mbit yetmez dedi. Sonra bşaka bir şey için tekrar gittim arka odadaki bir abi yeterli olur dedi 8 mbit sınırsıza yükselttik. İlginç ilginç şeyler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bölgede varsa fiber İnternet'e geç. Benimki de 16 mbit geçmişten sonra sürekli 6-7 civarına düşüyordu. 10 defa şikayet etmişimdir. Sonunda sizi fibere geçirelim dediler. Güzel bir modem verdiler. 20 mbit gördüğüm oluyor. İki yıl kalmak şartıyla 44 gibi birşey ödüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende telefon ve interneti SOL fibere geçirdim.

Başlangıçtaki ufak tefek ayar sorunlarından sonra şimdi 20 MBit standart alıyorum sorunsuz. Hoş eski ttnet'de de 16 MBit görüyordum, ama bu daha ucuz!

Bizim burada sadece bizim binada Sol yok. Mecburen Ttnet.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...

TTNet, Net limitsiz paket kullanıcısıyım. Uzunca zamandır kullanıyorum. Memnuniyetsizliğim yok aslında, sadece modemden dertliyim.

Türkcell Süperonline kullanan var mı? Telefon hattımda Türkcell e geçtiğimden beri hizmet kalitesinden oldukça memnunum. Ücret konusu ayrı bir mesele tabi ama, hizmetinin iyi olduğunu düşünüyorum.

Bu nedenle Tukcell Superonline a geçme niyetindeyim ancak her türlü öneriye açığım. 

Tavsiye edeceğiniz bir marka var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

TTNet, Net limitsiz paket kullanıcısıyım. Uzunca zamandır kullanıyorum. Memnuniyetsizliğim yok aslında, sadece modemden dertliyim.

Türkcell Süperonline kullanan var mı? Telefon hattımda Türkcell e geçtiğimden beri hizmet kalitesinden oldukça memnunum. Ücret konusu ayrı bir mesele tabi ama, hizmetinin iyi olduğunu düşünüyorum.

Bu nedenle Tukcell Superonline a geçme niyetindeyim ancak her türlü öneriye açığım. 

Tavsiye edeceğiniz bir marka var mı?

izmirdeki ne kadar oldu bilmiyorum senede bir filan 1-2 saat kesildiği oluyor.

ankarada 1 seneyi geçti, hiç kesildiğini veya başka bir sorun yaşadığımı hatırlamıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Yeni konu açmak istemedim Antalya'da en hesaplı internet bağlantısı nedir ? Evde telefon yok modem yok hiçbişey yok anlıycağınız :D Vınn mı alsak :D

İyi de yapmışız çünkü böyle bir başlığımız var :) Lütfen arama motoru :)

Kısa süreli olacaksa vınn olur veya bu olur ; http://www.turksatkablo.com.tr/int.aspx

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi de yapmışız çünkü böyle bir başlığımız var :) Lütfen arama motoru :)

Kısa süreli olacaksa vınn olur veya bu olur ; http://www.turksatkablo.com.tr/int.aspx

Bir de türksatı araştırayım o zaman :) uzun süreli kullanım garantisi yok o nedenle ttnete falan taahhüt vermek istemiyoruz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.