Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İnternet Şirketleri Hakkında Bilgileriniz ?

Önerilen Mesajlar

Bu benim evde bu akşamki hız .

7-8 ay önce 1in altında download olduğu olurdu.

hız 20 Mbps . kota 8 GB . Hız bu aylık ödemem 35 TL

1954961577.png

Upload hızı özellikle çok iyi. Online oyun oynayanlara çok iyi gelir. Bizim binaya belediye probleminden Süperonline gelemedi. Yoksa 2 sefer başvurdum. :) Bir de 8gb şaka gibi, çok birşey indirmesem de 15-20 gb görüyorum her ay. Limitsiz olunca 60TL civarına çıkıyordu sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu hangi şirket, çok iyi değerler. Benimkinin 4 katı. Fiyat ta çok iyi

Superonline fiber internet

Upload hızı özellikle çok iyi. Online oyun oynayanlara çok iyi gelir. Bizim binaya belediye probleminden Süperonline gelemedi. Yoksa 2 sefer başvurdum. :) Bir de 8gb şaka gibi, çok birşey indirmesem de 15-20 gb görüyorum her ay. Limitsiz olunca 60TL civarına çıkıyordu sanırım.

Bizde dediğim gibi başta sorunluydu. Sitenin tüm altyapısını değiştirdiler 6-7 ay içinde .Şimdi nazar değmesin.

aynı hızın sınırsızına 49 tl veriyorum aylık.

Evet dooru diyorsun. Ben de istediğim gün sınırsıza 49 TLye geçebiliyorum. Şimdilik lazım değil.

100 ve 50 hatta 1000 gbi hızlar da var galiba ama onlar bayağı pahalı..

sagol dostumda...aylık 150 gb...indirim gözüküyor ortalama...müzik film oyun...hanımın dizileri online seyretmesi..oglanın hd merakı nedeniyle... :wacko:

aylık 150 GB ta adil kullanım zart zurtu yok mu ? Sonlara doğru yavaşlamıyor mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pek yeri değil ama akıllı tv si olmayıp tv den internet bağlantısı ve bunun getirdiği avantajları isteyenler için Dark Android Box diye bir zımbırtı çıkmış. Klasik media playerlerde elinizdeki medyayı izleyebiliyorsunuz. Bu kutular android işletim sistemli istenirse klavye mouse eklemek mümkün. Cep telefonunda yaptığınız herşeyi android marketten program indirerek yapabiliyorsunuz. (browser, hdfilm izle vs) Üstelik N standartında wifi bağlantısına sahip. HD görüntüyü wifi üzerinden oynatmak mümkün. Film izleme ve download merakım olmadığından almadım, ama bu tip sistem kullanalar için güzel özellikleri var.

Ben TV'yi nete bağlayıp video film izlemeye başlayınca 8gb kotalı yetmedi.

Sınırsıza geçtim.

Bir tek oyunları online oynamıyorum onuda nasıl yapacağımı bilmiyorum zaten :)

Online oyun oynamak için PS3 lazım . Oyun oynamayı tamamen bırakmıştım. Fakat çok keyifli ufak bir geri dönüş yaptım diyebilirim. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pek yeri değil ama akıllı tv si olmayıp tv den internet bağlantısı ve bunun getirdiği avantajları isteyenler için Dark Android Box diye bir zımbırtı çıkmış. Klasik media playerlerde elinizdeki medyayı izleyebiliyorsunuz. Bu kutular android işletim sistemli istenirse klavye mouse eklemek mümkün. Cep telefonunda yaptığınız herşeyi android marketten program indirerek yapabiliyorsunuz. (browser, hdfilm izle vs) Üstelik N standartında wifi bağlantısına sahip. HD görüntüyü wifi üzerinden oynatmak mümkün. Film izleme ve download merakım olmadığından almadım, ama bu tip sistem kullanalar için güzel özellikleri var.

Online oyun oynamak için PS3 lazım . Oyun oynamayı tamamen bırakmıştım. Fakat çok keyifli ufak bir geri dönüş yaptım diyebilirim. :)

Link var mı ?

Bende geçen seneye kadar ttnet 4 gb kotalı 8mps kullanıyordum. 30+30 telefonla birlikte ödüyordum kapattırdım. Fiber altyapısı olmadığı için henüz, Turkcell vınn 4 gb kotalıya geçtim 29 tl.Her ay 1-2 gb artıyor bile :) Evden çok girmiyorum iphone ve internet paketi aldığımdan beri :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Link var mı ?

Bende geçen seneye kadar ttnet 4 gb kotalı 8mps kullanıyordum. 30+30 telefonla birlikte ödüyordum kapattırdım. Fiber altyapısı olmadığı için henüz, Turkcell vınn 4 gb kotalıya geçtim 29 tl.Her ay 1-2 gb artıyor bile :zha: Evden çok girmiyorum iphone ve internet paketi aldığımdan beri :kıhkıh:

Dark com tr adresinde var. Mesaja site llnki eklenmiyor.

Forum donanım haberde de Dark Andorid Box İncelemesi diye başlık var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.