Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İnternet Şirketleri Hakkında Bilgileriniz ?

Önerilen Mesajlar

smiley adls arıyor paso hd dsmart maxipaket hd uydu modem kıltüybirsürü şey 16 bit..sudurbudur 69 tl..ama sanırım sorunlu bir şirket...

Benide çok aradılar tahhütüm var deyince vazgeçtiler. hd kanallar + limitsiz net sanırım bana 59 demişlerdi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Evet, adı üstünde sizden internet paketi tavsiyelerinizi almak istiyorum. Şu an ki paketim Uydunet 1mbit sınırsız ve gerçekten çok yetersiz. 2012 yılında hala böyle bi neti kullandığım için kendimden utanıyorum.

Ttnet ve superonline'ın fiber internetlerini sordum ancak oturduğumuz yerde alt yapıları yokmuş ne yazık ki.

Sİz ne kullanuyosunuz? Mesela TTnet 8mbit kullananlar genelde çok şikayetçi.. Hangi neti önerirsiniz bana...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yalın internete geçtim modem aldım bedava..ama smiley...adsl dsmart hd uydu alıcı modem veriyor 2 yıl tv kanalıda oda güzel aynı şartlarda...kullanım için geriye istiyor hd uydu alıcıda veriyor...yakonun dediği gibi 50 gb cabuk bitiyor..sonrası zulüm oluyor..aslında yolu var kesintisiz indirmek için ama..yapabilene göre

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir kaç ay 50 gb kotayi asınca yavaşlatıyorlar. Ttnet 16mbit kullanıyorum ayda 43tl gibi oluyor. Fakat son zamanda 8-12 arası bağlanıyordu. 2-3 kez aradım. Daha tam düzelmedi. Dönünce tekrar bakıp kalaylayacagim herifleri.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.