Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

HTC ONE X... İyi güzel de araba mı alıyoz

Önerilen Mesajlar

Yanlız yaptığım araştırmalar sonucu HTC nin bu piyasanın kralı olduğunu söyleyebilirim, ne iphone ne samsung eline su dökemez, belki samsung bir parça.

Elindeki s2 yi hemen satıyorsun ve htc ye geçiyorsun cezalısın baran :) İhanet ettin sana samsung yasak bundan sonra. ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Samsungmuşş-HTC mişş blackkkkberiiymişş Ayfon havada karada :) Bir kullanan birdaha vazgeçemiyor ayfondan, kullanan bilir :)

Bir tanıdığıma iphone 4s geldi operatörün birinden hediye hemen sattı samsung aldı eee aklın yolu bir :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

HTC One X muhtemelen şu andaki en iyi specli android telefon eyvallah..

..da Türkcell arab parasına satıyor. Kampanyalı şu şekilde

24 ay tahhhütle sadece bu paketlere

Full​ 69,00 TL​ 94,00 TL​ 163,00 TL​ Gold​ 95,00 TL​ 84,00 TL​ 179,00 TL​ Gold Plus​ 119,00 TL​ 84,00 TL​ 203,00 TL

Full de ödenen 3912 TL

Goldda ödenen 4296 TL

Goldplusta ödenen 4872 TL

Yok kendi paketim devam etsin ben sadece internetiyle alayım derseniz

24 12

250 MB​ 106,00 TL​ 188,00 TL​ 1 GB​ 116,00 TL​ 198,00 TL​ 4 GB 125,00 TL​ 207,00 TL​

1 GB lı paket 24 ayda kendi konuşma vs paketinizden hariç 2784 TL

Yok paket internet istemiyorum sadece cihazı istiyorum derseniz 1999 TL

Yuhh diyorum..

vodofonda galaxy s3 toplamda 1800 tl ye geliyor 24 ay tahhütle bilmem bilginiz varmı ?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gece saatleri için eski bir tartışma olmuş. :)

S3 bakanlar One X'i iyi incelesin. Bence HTC daha başarılı. S3'ü bu hafta sonu inceledim. Arayüz eskisine göre çok ilerlemiş. Ama hala Sense kalitesinde değil. Genel olarak beyazı fena durmuyor, plastik vs diye eleştirildiği kadar kötü değil. Ama One X kullanım olarak daha başarılı ve güzel geldi.

Resim kalitesi olarak son çıkan telefonlar yakındır, bir diğerinden çok üstün değildir. Yakup son seri çıkan android telefon kamera arayüzleri çok başarılı. Seri fotoğraf çekimi, video çekerken fotoğraf çekebilme, video oynatırken fotoğraf çekebilme çok güzel özellikler.

Iphone ve Mac kullanımını kullanmayan bilmez bu arada :) Iphone'nun normal şartlarda kişiselleştirilememesi, çok basit ve sade arayüzü poweruser denilen telefonu kurcalamayı ve her türlü değişikliği yapmayı seven kullanıcılar için çok keyifli değil. Dolayısıyla android öne çıkıyor. Ayrıca ucuz versiyonların olmasıda androidleri öne çıkarıyor. Android sistemi tekel olmaması ve çok sayıda üreticiye hitap etmesi yüzünden uygun fiyatlı cihaz almaya ve herkesin bu telefonları alabilmesine olanak sağlıyor. Bu durum uyum sorunları olarak zaman zaman dezavantaj oluyor. Ama sonuçta Apple gibi tekel olmaması iyi birşey. Apple bu işi zaman zaman bazı donanımları tekeline almaya kadar götürebilen bir firma.

Iphone yazılımı sayesinde stabilite avantajı sağlarken, aynı yazılım yüzünden tercih edilirliği az olabiliyor. Çok fazla yazılım desteği olması, tekel olmasına ve yazılımcıların bu işten para kazanabilmesine bağlı. Kaldı ki android yazılım konusunda kafa kafaya gelmiştir.

Ekran konusunda 4,3inç ideal boyut bence. Yeni çıkan telefonla ip5 4 civarına çıkacaktır sanıyorum. Enden büyümesi kötü birşey ve olacağını da sanmam. Galaxy note benim telefonla boydan yakın (1 parmak uzun :) ) fakat en den 3 cm kadar geniş ve felaket zor kullanılyor.

Orta dönemde iphone bence kan kaybedecek. Çünkü önemli bir yenilik ve değişiklik gelmiyor. Yeni telefonu ip3 kullanıcıları alabilir. Ama ip4 kullanıcıları için cidden farklı birşeyler sunması gerekli. Fakat apple böyle hızlı ve devrimsel değişiklikler yapmıyor, ufak değişikliklerle piyasayı silkeleyip parayı toplamaya çalışıyor. Bu strateji hıznı kesecektir. Yeni ipad ne getirdi eski ipad kullanıcılarına?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burada ne getirdiği önemli değil ki, telefon/pad satıyor mu satıyor :)

Birde ne getirmeli ki ? Daha iyisini yapan var mı ? Android; hardware'i kasan sistem (isteyen kasmadığını idda edebilir)

iphone kişileştirilmiyor olayına da katılmıyorum! evet standat user yapamıyor; ama o zaten android de de kolay kolay yapamaz..Yap jb'ni değiştiremediğin tek nokta kalmaz 50-60 yaşında adamlar yapıyor yani zor iş değil..iphoneyardim.net'de ki üyeliğim uA_cgty (top posters) orada kişilere verdiğim destek ve yaşadığm tecrübelerimden yola çıkarak.

Yani bir dünya süper tweak ve app var ios devices için yani belki duymuyorsunuz ilgilenmediğiniz için..Apple her türlü satar.Yeterki stratejisi devam etsin..

4s ne getirdi dışardan bakınca ? ama en çok satan apple modeli oldu! (detaylar var arttırıcı ama önemli değil) gibi

Apple politikası bu yani kabul etmek durumundayız ee adam zaten en değerli marka şuan..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben hala aynı şeyi söylüyorum; ben HTC sensation alıcaktım, bu biraz hediye gibi birşey oldu. iyi ama memnunum, fakat sizler gibi bir samsung yada htc yada iphone fanatiği değilim.

şimdi bunu kullanıyorum bir sonraki sefere iphone kullanırım belki, bilemiyorum.

Aynı otomobilde fanatik olmadığım gibi, şimdi ford kullanıyorum bir dahakine allah kerim artık (C-max olursa yola devam ama :) )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hemen fanatik etti :D

Aldığımız ürünlerin tecrübesini yazıyoruz canım..

iPhone yokken nerdeydi akıllı marka üreticileri :D işte olay bu :zha:

Dünya üzerinde en fazla VERİ alışverişi yapan akıllı tel hangisiymiş bilen var mı ? :P (gerçi akıllı tel kaç tane var ki diyerek bombayı patlatim..)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de fanatik değilim canım . Bir ay kadar ip4 kullanmışlığım var. Ama HTC bana daha çok hitap ediyor. İyi birşey çıkartırsa gene iphone alabilirim. Kasma konusuna gelince benchmark karşılaştırmalarda iphone nerelerde bir bak istersen. Benim için 1snlik farklar önemli değil. Fakat iphone geçilmiş durumda.

İphone'nun bana hitap eden iki yanı var. Mac ile uyumluluğu, malzeme kalitesi ve tasarımı. Macos ve ios aynı felsefenin üretimi. İos güzel ama bana yetersiz geliyor.

Root ve jb yapmıyorum. JB yapmadan ip çok yavan iken, android her türlü değişikliğe izin veriyor. Root işi yapmak daha zor ve riskli. Ayrıca bana getirdiği pek birşey yok. (Overclock mümkün, tümüyle firmware,software, rom ve kernel vs değiştirilebiliyor) Standart bir kişi için gerekisiz. Cihazı aşırı kurcalamış oluyorsun. Bozmakta çok mümkün.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu tür başlıklara yazarken lütfen şunları unutmayın:

1. Başlığın en ilgili okuyucusu henüz kendine uygun aracı seçememiş kişidir.
  2. Bu kişi zaman zaman beklentilerini bile net tanımlayamamış olabilir
  3. Hal böyle olunca "şu ürün iyidir", "bu ürün alınır" gibi yüzeysel bir fanatizm izlenimi uyandıran yorumlardan çok "Niye, Nasıl, Niçin" gibi sorulara cevap sağlayacak açıklamalar getirilmeli.
  4. Hangi işlevlerin hangi beklentileri karşılayabileceği ve bunları hangi cihazların daha başarılı yaptığı olabildiğince nesnel belirtilmeli.
  5. Okuyucu sonuçta kendi seçimini kendi yapabileceği bir bilginlenmeyle donanmış olacaktır.

Bu çerçevede Engin'in mesajlarını en analitik, Yakub'unkileri de en defansif bilgilendirici olarak izliyorum.

Fakat hala karar veremedim, Ayfon 4s'mi almalıyım, yoksa Hatice o ne ekstra mı?

Ne dersiniz? :kıhkıh:

Not Samsung kullanıcı arayüzünü beğenmediğimden hiç düşünmem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu tür başlıklara yazarken lütfen şunları unutmayın:

1. Başlığın en ilgili okuyucusu henüz kendine uygun aracı seçememiş kişidir.
  2. Bu kişi zaman zaman beklentilerini bile net tanımlayamamış olabilir
  3. Hal böyle olunca "şu ürün iyidir", "bu ürün alınır" gibi yüzeysel bir fanatizm izlenimi uyandıran yorumlardan çok "Niye, Nasıl, Niçin" gibi sorulara cevap sağlayacak açıklamalar getirilmeli.
  4. Hangi işlevlerin hangi beklentileri karşılayabileceği ve bunları hangi cihazların daha başarılı yaptığı olabildiğince nesnel belirtilmeli.
  5. Okuyucu sonuçta kendi seçimini kendi yapabileceği bir bilginlenmeyle donanmış olacaktır.

Bu çerçevede Engin'in mesajlarını en analitik, Yakub'unkileri de en defansif bilgilendirici olarak izliyorum.

Fakat hala karar veremedim, Ayfon 4s'mi almalıyım, yoksa Hatice o ne ekstra mı?

Ne dersiniz? :kıhkıh:

Not Samsung kullanıcı arayüzünü beğenmediğimden hiç düşünmem.

Arayüzü istediğin gibi düzenleyebilirsin abi, ben samsung kullanıyorum ama tüm uyarlamalar HTC gibi.

androidli telefon alacaksanız sadece hızına dayanıklılığına ve estetiğine bakın, yazılımı istediğiniz gibi kendiniz ayarlıyorsunuz zaten.

Bence HTC One X çok güzel.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem Bey htc kullanıyor zaten. Cem Bey ciddi olarak telefon değiştirmeyi düşünüyorsanız, bence düşünmeyin. :) Elinizdeki cihaz bozulmadıysa, aşağı yukarı aynı şeyleri aynı şekilde yapıyor bu cihazlarda. Görsellik ötesinde pek fark yok.

Yok ciddi değiştireceğim diyorsanız htc one x ve iphone arasında seçim yapmak gerekir. Bunun içinde alıcının ne yapmak istediğini açıklaması lazım. :) Son kullanıcı seviyesinde istenilen işleri her iki telefonda yapabiliyor pek büyük fark yok. Bir de bu telefonlarda kullanıcı beklentisinden çok telefonun yapabildikleri kullanıcıyı yönlendirebiliyor. Genelde kullanıcı bu cihazlarla ne yapabileceğini kesin sınırlar ile çizemiyor. Telefonların eklenen aplikasyonlar ile özelliklerinin artması bu konuda etkili.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sense de sevdiğim özelliklerden biri adres defteri. Ayarlar kısmında facebook, twitter, linkedin, picassa,gmail,hotmail,exchange vs tüm hesaplarını girip senkrona açıyorsun. Daha sonra tüm bu hesaplardaki kişileri telefon adres defterine alıp aynı isim,numara vs benzeşenleri birleştirmeyi öneriyor. Onayladığın hesaplar birleşiyor. İstersen facebook da arkadaşın olan birinin twitter hesabınıda(veya diğerleri) bulup takip etmek istermisin şeklinde soruyor. Çok iyi düşünülmüş ve hayatı kolaylaştıran birşey. Diğer androidlerde sanırım yok. HTC HTC HTC :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.