Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

HTC ONE X... İyi güzel de araba mı alıyoz

Önerilen Mesajlar

HaTiCe

HTC :)

Biliyorsunuz HTC nin Desire diye bir modeli var. Desire da Türkçe Arzu demek.. Ben de almak istiyorum o zaman . Bizim hatuna bir espri yaptım. Ertesi gün de facebooka yazdım.

"Arzulu bir Hatice istiyorum" diye. Tanıdıklar tabii espriyi anlamamış . Ne oluyo Adam azmış diye düşünmüşler..

Focus 1.0T alamazsam :( kesin ben bu One X ten alırım bir tane..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bak işte kardeşim imaj bu oluyor 1 senede 3 tane samsung akıllı tel çıkartarak kendi telefonlarını öldürüyor..

Anlarsın ilerde şimdi ne desek boş sana :(

Kötü demiyoruz telefona dikkatli oku, isteyen istediğini alır kimse bişey demiyor..

Sanki bu android işi çıkmadan önce telefon imajı diye birşey vardı. HTC, Blacberry, Elmalar felan hepsi pahalı ve ulaşılmazdı.(ki TR de bulmakta imkansıza yakındı. Zaten şu anki imaj meselesinin kaynağıda bu!)En iyi fiyat nokiadaydı. :) Ki bu bahsettiğimiz telefonlar öyle aman aman telefonlarda değildi. Hepsinin karışık arayüzleri vardı. Android çıkıp, ülkemizinde refah seviyesi biraz yükselince şimdi böyle Samsung'u felan beğenmez olduk. Kim hayır diyebilir bunlara E250 hepimiz görmüş, kullanmışızdır. Zamanında gayet güzel telefondu. Mükemmel değildi ama güzeldi. :D Şimdi para var diye haksızlık ediyorsunuz. Aynı örneği araba için de verdim o zaman hadi gidip audi alalım, volvo alalım. :)

Bütün yorumum imaja değil Yakup abi. İki sayfa geriye gidersen Samsungun verilerinin kağıt üstünde olduğunu yazdığını görebilirsin. Yönlendirme yapıyorsun Yakup abi. İnsafsız davranıyorsun bu konuda. HTC'nin imajına para vermeyin diyorum ben kısaca. İmaj ne kadar önemli sizi memnun etmedikten sonra? Bu markalarda benim bilmediğim başka "+" lar varsa söyleyin bende öğreneyim.

Edit: Sert yazdım galiba kusura bakma Yakup abim. Sadece bu konuda görüşüm bu yanlış birşey dediysem kusuruma bakma.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• İlk renkli cep bilgisayarı (1999)
  • İlk Windows Mobile yüklü cep bilgisayarı (2000)
  • İlk Windows Mobile yüklü kablosuz cep bilgisayarı (2002)
  • İlk Windows Mobile yüklü akıllı telefon (2002)
  • İlk Windows Mobile yüklü akıllı müzik telefonu (2004)
  • İlk Windows Mobile yüklü 3G cep telefonu (2005)
  • İlk Windows Mobile 5.0 yüklü cep telefonu (2005)
  • İlk Windows Mobile UMTS 3G cihazı (2006)
  • İlk Windows Mobile 5.0 yüklü akıllı telefon (2006)
  • Parmak ucuyla gezintiyi sağlayan ilk sezgisel dokunmatik ekran (Haziran 2007)

Sizce bunları ilk hangi firma yaptı :(

A) HaTiCE B )Samsun C) Ayfon

Engin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hasan sen HTC nedir bilmezken hepsini kurcaladım ben sen merak etme..

Kötü telefon değil hiçbiri ama abilerin soruyorki ne alalım :D Doktor amcaların iphone alsın nolcak niye almayın diyorsun :)

Onların parası var dert etme..

iphone kullanıcı el kitabına bakmaksızın herşeyi kolaylıkla yapabileceğin bir tel yani 7'den 77'ye uyumlu..

Abicim yanyana koy malzemesi bile yeter :D daha ezmiyim şimdi samsung'u atarım virüs'ü sana görürsünn :zha:

Bekliyorum abicim yollayacağın virüsü. :) Bizde de antivirüs var sen merak etme. :) İphone ben Androide alıştıktan sonra kullanamıyorum pencereyi çekiyorsun aramaya geçiyor felan nereden kitapçıksız kullanılmıyor. ^_^:( Sen çok alışmışsın ios'a Yakup abim. :)

Malzeme dersen HTC daha iyi Samsung'a göre; ama Samsung'un malzemesi kalitesiz demek değil bu. :) Samsung'un ekranı daha canlı ve net görüntü sunuyor bunuda belirteyim. :)

Doktor amcalarım çok para harcamasınlar yakında ev alırlar, araba alırlar, çocuklarına birşeyler alırlar diye uğraşıyorum. :) Ki Iphone alacaklarına gitsinler bu HTC'yi alsınlar iphone o paranın zaten hakkını vermiyor. Bu bi nebze(Samsungu beğenmezlerse diye dedim doktor amcalarım. Favorim hala Samsung. :) )

Neyse kim neyi beğeniyorsa onu alsın. :) Zevkler, renkler tartışılmaz sonuçta. :) Bi ios için 500-1000 Tl fazla veremem ben yani ama başkası verebilir. :D:):D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizce bunları ilk hangi firma yaptı :)

Engin sende koyu HaTiCe'lik sezdim. :(:):zha: Bundan dolayı HaTiCe diyorum. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hasan S2 kötü telefon değil. Teste sokarsak önerdiğimiz telefonların çoğunu ezer, veya kafa kafaya gelir. Ama genel görünüm, malzeme kalitesi, kullanım kolaylığı/keyfi vb sebeplerle ben Htc veya Ayfon dedim. Çok meraklı olmayan kullanıcı iyi telefon istiyorsa kolay ve keyifli kullanım sebebiyle ayfon derim. Ha görünüşü ve kullanım keyfi haricinde burada soru soran kullanıcı (çok merak sarmazsa) muhtemelen bu akıllı telefonları zaten hakkını vererek kullanmaz. Ama beğenerek ve severek kullanır. Parayı çok ön plana alan kişi zaten uygun fiyatlı bir telefonu gider alır. Piyasanın en pahalı telefonlarını sormaz, uygun ne tavsiye ediyorsunuz diye sorar vb.

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizce bunları ilk hangi firma yaptı :(

Bu neyin kıstası ? :) Kimle anlaştıysa o firma tabi :D

sybian'ı ilk kim kullandı gibi bişey bu yani

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kötü telefon değil tabi de niye bu kadar parasının telefonu olmayan şeyler öneriliyor ve Samsung kötüymüş gibi bir lanse ediliş var onu çözemedim. Niye çöpçünün elinde var bilmem ne. Yav o zaman neden focuslar reprezant arabası olarak kullanıldı. Haydi buna kafa yoralım. Mantık ağır basıyor bende kusura bakmayın. :( Ayrıca SII'yi kullanan var mı uzun süre onu sorayım. Babam kullanıyor ve kaç kez yere düşürdü ben bilmiyorum. Dışındaki koruma kabının(telefonla alakası yok sanayi işi kabtan söz ediyorum) bir kısmı çatlıyor ama daha telefona birşey olmadı. SI deki kalitesizliği(ki zaten kalitesiz değildi. Arka kapağı plastik benim gördüğüm kalitesizlik kısmı o) zaten giderdiler niye bu kadar kötü gibi lanse ettiniz anlamıyorum. Kullanıcı dostluğuna dönersek Touchwiz tamam karışık felan ama googlenin arayüzünden iyi yani. :) Googlenin arayüzünü şu an kullanan biri olarak söylüyorum bunu. :D

Konuya dönersek doktor amcalarım karar sizin fakat ben Samsung öneriyorum. :)

Edit: Engin abim bak sen lafı dönüp dolaştırmadın şundan şundan dedin. Böyle derseniz bende o yukarıda yazdıklarına katılıyorum. Benim kızgınlığım Samsungu kötü bir marka gibi göstermelerinden. :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Engin sende koyu HaTiCe'lik sezdim. :(:):zha: Bundan dolayı HaTiCe diyorum. :D

Şimdi söyle söyliyeyim HTC benim babamın firması değil ^_^ Ama samsung'un daha adından bahsedilmezken HTC birçok ilke imza atmış :)

Artık şu SIII gesinde görelim arkadaş :) Ayrıca SIII gelince HTC nin eli armut toplamayacaktır :) :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.