Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

HTC ONE X... İyi güzel de araba mı alıyoz

Önerilen Mesajlar

21 April 2012 - 14:48 tarihinde, Engin Uzunoğlu yazdı:

Apple tanıtımlarda 150 tane yeni özellik ekledik, dünyada ilk falan diye sıkınca biz böyle demiyoruz ama. :kıhkıh:

1.si ilkligi tartışmıyorum ?!

2.si ornek ?

Ben apple fanatiği felan değilim buarada.

Androidi begenmiyorum. Olay bu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Görüntülü konuşma.

Bu çok genel açıklama ama Engin abi sende biliyorsun?

Bunun sebebi FaceTime yani TÜM ios cihazları MAC dahil Wi-Fi (düzenleme ile 3g ile de) üzerinden bedava konuşabilmekte..

Yani 3rd party app'e gerek yok

Şebeke ile görüntülü konuşma zaten bulunmuyor (yani farklı teller ile app'siz) :kıhkıh: Eee yani bu da alanında ilk oluyor.Hata yok.Düz bakınca zaten hatalı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende iphone düşmanı değilim canım. Beğendiğim begenmedigim yönleri var. Cihazları root-jailbreak yapmadan kendime göre kiyasliyorum. Ayrıca iphone ve macbookpro beraber kullanilinca ayrı bir keyifli oluyor.

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende iphone düşmanı değilim canım. Beğendiğim begenmedigim yönleri var. Cihazları root-jailbreak yapmadan kendime göre kiyasliyorum. Ayrıca iphone ve macbookpro beraber kullanilinca ayrı bir keyifli oluyor.

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2

Tabi tabi çok etkili şeyler var...ios5 öncesi jb daha gerekli iken hani kendimce..Şimdi aradığım tek şey jb'siz kısayol eklemeleri ve tuşsuz kullanım başka bişey yok ki bunları apple hayatta eklemez gibi..

Tema vs eskiden denerdim ama sonra sıkılıyor insan hangsini seçecem diye düşünürken amaannn diyorsun :kıhkıh: Oyuncak olarak kullanabilmek kolay aslında ama bende öyle kullanmıyorum..işim sadece internet ve app o kadar..

Apple sınırlamaları ile ünlüdür yavaş yavaş birçok şeyden vazgeçmeye başladı rakipler artınca mesela kablosuz senc. gibi yine wifi üzerinden güncelleme gibi eleştirlen şeyler eklendi..Dediğim gibi eksiklik olarak az şey kaldı..O da onun tarzı yapacak bişey yok..

Açık kaynak ve kontrolsüz app'i android artık sonlandırmalı en azından sıkı kontrol, virüs programı felan hikaye yani onlarla uğraşılmaz buna izin verilmemeli..Yoksa ios'u yine geçemezler..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cok ayip ediyorsunuz ben samsung copcu telefonu mu uretiyor demek istiyorum. yuhh yani. samsung her butceye her seviyeye telefon yapiyor, sadece smartphone degil. ..Bu da iyi bir sey degil

Samsung çöpçü telefonu üretiyor demediniz Cenk abim. Siz herkesin elinde var(sokaktan çöp toplayan adamın da elinde var) dediniz, bende dedimki focus reprazant arabayı o da herkeste var ne yapacağız biz şimdi. :yeah: Bu nasıl kötü birşey olabilir benim mantalitem bunu kaldıramıyor. Gayet doğal herkesin elinde olması. Parası olan alıyor, ortalıkta birçok C180K var içindeki adam o arabanın adamı olmayan. ;) Tek bir kesme hitap etmemek neden kötü ki?

Samsung kötü hasan, yazık sana çöpçü

sana bir iphone hediye edelim de gözün gönlün açılsın :P

işi focus'a felan çevirme boşuna güzelim benim :D samsung tv'de 1 numara bak ona laf yok ;) telefon üretmesin bir zahmet :D:zha:

Yakup abim ben dediğiniz kelimeye dikkat çektim ben telefonumdan mutluyum. Iphone da bir maharet varmış gibi gidip 1500 Tl öksürmedim ayrıca. :P

Hasan benim zaman zaman çıkan fazla malzemeyi sattığım bir hurdacı var, arkadaş kokuyor ama htc sensation kullanıyor. Bak kimseye söylemezdim, moralin düzelsin diye açıklıyorum.

Moralim düzgün tavırlar hoşuma gitmedi. Telefon için kendimi üzmem. :)

Edit: Vazgeçtim ben bu işten herkes kendi beğendiğini alsın ne yapayım ben. Test sonuçları ortada be anam. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence bu konuda herkes kendi zevkine göre telefon alıyor. biiri ekranı buyuk parlak diye biri marka olmuş diye birde kalitesine göre alıyo. herkesin kendi tercihi ve herkes kendi seçtiği telefonu yada herhangi bir ürünü övmekte yada iyi göstermeye çalışmakta kendine göre haklı. bu yuzden ıphone,htc,samsung tartışması yerine işlemci vs. tartışmak lazım yada hiç tartışmamak lazım herkesi kendi zevkiyle baş baş başa bırakmak lazım :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orası oyle Tolga ama iste fakir adama güzel gözüküyor dışardan ;)

Bizde suc ki muhatap oluyoruz fakir çocuklarla :zha:

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Orası oyle Tolga ama iste fakir adama güzel gözüküyor dışardan :P

Bizde suc ki muhatap oluyoruz fakir çocuklarla :)

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

öyle deme bende s2 var :yeah: damarıma basma ;) ama ben çevremde hep iphone var diye s2 tercih ettim bide çok film izliyorum telden ekran buyuk diye tercih ettim :P işte bi çok etken var tel almakta.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 April 2012 - 22:37 tarihinde, Tolga Kaçın yazdı:

öyle deme bende s2 var :yeah: damarıma basma ;) ama ben çevremde hep iphone var diye s2 tercih ettim bide çok film izliyorum telden ekran buyuk diye tercih ettim :P işte bi çok etken var tel almakta.

Seninki kral ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.