Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

HTC ONE X... İyi güzel de araba mı alıyoz

Önerilen Mesajlar

Apple son 5 yılda hiç sabit kaldığını görmedim ben..Apple bilgisayarları bile artmaya başladı..

Sistem gereği donanım'ın yüksek tutulmasının da anlamı yok tabi bunu unutmayalım...Gereksinim ile arttırıyorlar..

ios6 ile BİLE benchmark'da ciddi artış olmuş.Dün test etti arkadaşlar..Yani donanım ile herşey bitmiyor tıpkı OS X ki iOS akıllı sistemler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

her ne kadar android'i daha fazla beğeniyor ve daha özgürlükçü buluyor ve de apple'ı daha fazla sömürgeci buluyorsam da ios'u ve dolayısıyla apple ürünlerini basit, anlaşılabilir, stabil, ihtiyaç odaklı, kullanıcı dostu cihazlar olarak görüyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Apple son 5 yılda hiç sabit kaldığını görmedim ben..Apple bilgisayarları bile artmaya başladı..

Sistem gereği donanım'ın yüksek tutulmasının da anlamı yok tabi bunu unutmayalım...Gereksinim ile arttırıyorlar..

ios6 ile BİLE benchmark'da ciddi artış olmuş.Dün test etti arkadaşlar..Yani donanım ile herşey bitmiyor tıpkı OS X ki iOS akıllı sistemler..

Evet bu apple'ın akıllaca benimsediği stratejinin sonucu basitlik sayesinde donanıma çok para yatırmıyor, ama cihazlarını yüksek fiyattan satarak daha çok kar ediyor. Ama basitliğe yatırım yaparken en basit işleri yapmana izin vermiyor.Kullanıcıya kıstlı bir dünya sunup bununla mutlu ol diyor. Çoğu kullanıcı için yeterli bu, ama herkes aynı düşünmüyor.

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 June 2012 - 17:08 tarihinde, YkP CgTy yazdı:

Yok artık :) ben buna kesinlikle katılmıyorum. 2 sene önce retina diye birsey duyduk :) daha ne diyim... Herkes tercihini yapıyor.

Demek istediğim ip4 ne kadar ram kullanıyor ve kaç mhz işlemcisi var? Pazarlama amaçlı ürün geliştirmek ve satmayı kast etmedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mac os mesela kaç ram ile rahat wind kaç gibi ornek verecem..

512 mb ram ver ama 20 tane uygulama ac kasarsa ben birsey bilmiyorum...

Ghz 1 di , 4s le 2 oldu..

Birdahakine 4 olur bukadar basit..sistem cok şey istemiyor.

Yeni iPad 1 gb ramli misal ama 800 free halde normal çalısmada.. Sayılar herseyi vermiyor..ilk bakışta.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mac os mesela kaç ram ile rahat wind kaç gibi ornek verecem..

512 mb ram ver ama 20 tane uygulama ac kasarsa ben birsey bilmiyorum...

Ghz 1 di , 4s le 2 oldu..

Birdahakine 4 olur bukadar basit..sistem cok şey istemiyor.

Yeni iPad 1 gb ramli misal ama 800 free halde normal çalısmada.. Sayılar herseyi vermiyor..ilk bakışta.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Bende aynı şey söylüyorum. Ama bunu yaparken bazı şeylerden vazgeçiyorlar, üstelik yüksek donanımlı modellerle aynı paraya satıp daha çok kar ediyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hala savunmadasin bak yazmicam artık. One x de öyledir.

Dışardan bakıldığı gibi donanım az gözükünce ucuzdur diye bişey yokki..Hepsi nvidia veya hepsi intel gibi bişey değil sonuçta.. telefonda kendi geliştirtiyor..üreticiye.. yani hepsi aynı malın daha az özelliksizini koyup pahalıya satmıyor.. Benim gördüğüm budur..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.