Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

focus 2011 depo kapağı ?

çetin kılıç

Soru

Arkadaşlar affınıza sığınarak sormak istiyorum,Malum aracın acemisiyim benzin depo kapağı bu araçların hiçbirinde yokmu ayrıca aracı kilitleyince dıştaki depo kapağını kiltleyecek bir sistemde yok bu sadece benim aracımdamı boyle eğer hepsi aynı ise çok yazık yani ford markası bu kadar basit şeyleri bile kar sayıp yapmadığı için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

vay canına :D kusur avına çıkmışsın sen yigit kardeş gel ben sana bedelsiz anahtarlı depo kapağı taktırıyım

ayrıca cem abi tevfik abinin yazdığı cuk die oturmuş bukadar güzel açıklama bize fazla tebrik ediyorum abileri

cem abi mesleği gereği şemalarla anlatmayı yeğliyor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar yurdışında bir çok ülke'de yakıt'ı müşteri doldurur yani bu tür hatalar yapılmış ve bu sisteme geçildi en az 4 yıldır bu ülke de bu sistem kullanılmakta...Ford da tabi

Daha ben 1 tane sorun yaşayan; yok şu çalındı, burası pislendi diyen duymadım.

Eğer isterseniz, pim yerleri hazır; taktırırsınız

bu konuyla ilgili ilk sorun yaşayan ben mi oldum yani :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tesekkurlar sema icin.iyimis ozaman. Contali bir kapak gibi duruyor yipranma durumunda degisimide kolaydir insllh.

Sent from my GT-P1010 using Tapatalk

evet değişimi kolay ancak kapak ile bilirkte depoya giden boruyuda değiştirilmesi gerektiğini söyledi servis ve yaklaşık maliyeti 800 TL

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

geçende bi enjektör temizleyici aldım bunu yakıt tankına nasıl koyucam kapak müsaade etmiyor:() :( :(

Araçla beraber size bir ucu huni gibi plastik bir boru vermiş olmaları gerekiyor. Fark etmemiş olabilirsiniz, torpido veya yedek lastiğin oralarda olabilir. Onu kullanacaksınız, yoksa servisten isteyin...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Şimdi iyiki lpg takmışım diyorum en azından benzin gibi çalınma riski yok. :kıhkıh:

Çalınma riski zaten yok ki, aracı kilitleyip benzin pompası yerleştirme yerine parmağınızla baskı yapın açılmayacağını göreceksiniz. Araç kilitli değilken aynı baskıyı yaptığınızda açılacaktır...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.