Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

merhaba arkadaşlar...

2010 titanium sedan aracımın bagaj içi aydınlatması çok zayıf geliyor. 2 sorum olacak.

1- bagaj içi ampulünü led yapsam tatmin edici bir ışık alırmıyım? Ayrıca led ampulun özellikleri (watt, marka, model, uyum bilgileri vs.) neler olmalı? 

2- led şerit çektirmek nasıl olur? sonradan deforme olup sürekli patlayan ledler ile karşılaşır mıyım?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Ben photon 7018 (beyaz) led koydum bagaja, çok iyi aydınlatıyor. Ampul T10 (W5W) ise kullanabilirsiniz.

Fiyati da güzelmiş. 65₺

--4 dakika sonra eklendi--
16 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Ben photon 7018 (beyaz) led koydum bagaja, çok iyi aydınlatıyor. Ampul T10 (W5W) ise kullanabilirsiniz.

Bu ampülü geri vites ışığına taksak nasıl olur acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Murat Kav. yazdı:

Tavsiyeniz uzerine bu ürünü alacagim. Gerci fiyat biraz pahali ama kutu iceriginde 2 adetmis en azindan yedek olur veyahut digerini kullanabilecegim ( torpidoici gibi) baska bir yer var mi murat bey

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

52 dakika önce, Uğur Akdaş yazdı:

Kendi ampulünü söküp oradan bağlantı alıp bagaj tavanına şerit led yapıştırarak yaptım. 30 yada 50 cm lik silikon kendinden yapışkanlı led şerit kullanmanı öneririm. Fiyatı da 5-10 TL birşeydi.

Zamanla patlama,yanmama, led yapiskaninin sokulmesi  gibi sorunlar ile karsilastiniz mi? Titiz biriyim yarim yamalak birsey olsun istemiyorum.Selamlar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 saat önce, Mehmet Fatih Genç yazdı:

Zamanla patlama,yanmama, led yapiskaninin sokulmesi  gibi sorunlar ile karsilastiniz mi? Titiz biriyim yarim yamalak birsey olsun istemiyorum.Selamlar..

Yaklaşık 2 yıl oldu ve henüz bir problem çıkarmadı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Uğur Akdaş yazdı:

Yaklaşık 2 yıl oldu ve henüz bir problem çıkarmadı. 

en güzeli bi aksesuarcıya gidip her ikisinide deneyip gözleme göre hareket etmek daha iyi olacak. Vakit ayırıp cevaplayan başta siz olmak üzere tüm dostlara eskişehirden selamlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 11 ay sonra...

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama ben böyle bir montaj yaptım içerisinde iki adet T10 led olmasına rağmen güzel bir ışık vermiyordu. Bu arkadaşımın aracı benim kendi aracımda da aynı şekilde içerisi ışıl ışıl. 

Kullandığım ledler bunlar :  https://www.hepsiburada.com/amberled-samsung-modul-led-mercekli-beyaz-1-08w-1-adet-p-HBV00000C1F0V?magaza=AmberLED 

Hem korumalı hemde kendinden yapışkanlı bunlardan bagaja iki tarafa da koyunca kendi orijinal yerlerine takılan ledlerden çok daha iyi aydınlatma sağladı. 

WhatsApp Image 2019-06-10 at 14.42.31.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.