Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Mayıs ayı katılım
Nisan ayı oylama devam ediyor

Yakup Kuru

Member
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Poor

About Yakup Kuru

 • Rank
  Ambiante

Communication - Social

 • MSN
  yakup_deu@hotmail.com
 • Age 31

Profile Details

 • Location:
  samsun
 • Car:
  ‘16 Focus 1.6 Titanium
 • Job:
  Öğretmen
 • Gender:
  Bay
 • Age 31

Recent Profile Visitors

1,190 profile views
 1. 2016 Focus titanium aracıma yapmak veya yaptırmak istiyorum nedeni ise aracı kilitlediğim halde bazen kilitlemedim mi acaba diye şüphelenmem. Bana yardımcı olabilecek birisi var mi?
 2. Evet internet alımlarında kişiye ait.
 3. Aynen eski olduğundan dolayı takıldım biraz. Teşekkürler
 4. https://ty.gl/unscev9my güzel bir indirimle bu lastikleri aldım daha önceki focusumda bunlari kullanmıştım suan aracın üzerinde fabrika lastiği conti var 3 yıl ve 33 bin km olmasına rağmen yıpranma çok olduğu icin bu lastiği aldım. Aklıma takılan 2018 40. Hafta olması çok takılmaya gerek var mi?
 5. Güzel bir fiyata bu lastiklerden aldım daha önce kullanmıştım gayet iyiydi. Lakin kafama takılan üretim tarihi 2018-40. Hafta yazıyor sizce takmaya gerek var mi? https://ty.gl/unscev9my
 6. Bir sıkıntı olduğu icin mi aküyü değiştirdiler yoksa garanti bitmeden değiştirelim mi dediler?
 7. Servis de şaşırdı zaten bende anlamadım benim araca 4 yıl vermişler...
 8. Bnm araç da 2016 2020 kasım ayına kadar garantili sizin neden değil ki? gecmis olsun bu arada. Bnm de 30 binde araç krank kecesinden yağ kaçırdı garantiden krank kecesi triger değişti
 9. Samsun’da olup 2016 focus icin Navigasyon ısını halledebilecek birisi var mi?
 10. Aracı servise bıraktım sıkıntı krank keçesinde imiş garantiden değişecek yanında sanırım triger kayışına da yağ bulaşmış onu da değiştirecekler.( usta triger yağlanmışsa değiştiririz demişti) bilginize...
 11. Eyvallah teşekkürler. En azından direk dışarıya özele yaptırmaktansa risk alıp bırakmak lazım servise sanırım.
 12. Bugün servise gittim aracın servise bırakılması gerektiğini açıp bakarak sorunlu parçanın garantiye sunulacağını söylediler. Garantisi var zaten. --0 dakika sonra eklendi-- Bu durumda bırakmayı düşünüyorum garantiden yapılamama ihtimali olur mu acaba?
 13. Merhabalar aracım 2016 Ford focus 1.6 LPG’li 30 binde aracım 3. Yıl bakımını yaptıracaktım lakin krank kecesinden yağ kaçırdığını gördük alta koruma da yağ lekesi yoktu usta sadece terleme gibi birsey olduğunu söyledi. Şimdi araç garantili sizce garantiden krank kecesi değişimi yapılır mi? Garanti yapmazsa kendim yaptırsam mi? Bir de krank kecesi değişmişken trigeri falan da değiştirmeye gerek var mi?

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.