Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sync 3 Yazılım Güncellemeleri

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

İstanbulda tanıdıklar var ama Ankarayı bilmiyorum. Forumda vardı eskiden. ELM cihazı bulursanız (ya da satın alırsanız) siz de yapabilirsiniz. Internette videoları var. 

APIM değişimi, kuga'da zor değil. Doğru yapıldığı sürece bir riski yok, eskiyi sök, yeniyi tak. Ama maliyeti şu an nedir bilmiyorum. Onunla ilgili tanıdık ustalar da var, ama İstanbulda yine 🙂 İsterseniz telefonunu atarım, sorabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
23.06.2023 - 18:23 tarihinde, Eser Ekinci yazdı:

Merhabalar. Murat beyin bahsettigi apim degisikliklerini Manisa'da yada Izmir'de yapabilecek kimsecikler varmi? Yoksa bende bunlari aracima yapmis gibi hissetmemeye devammi?

İzmirde Hasan Güler vardı, halen yapıyorsa, halleder.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Merhaba arkadaşlar usbden yazılım güncelleme yaparken fordun sitesinde 3.3 den 3.4 geçiş yapmayı düşünüyorum, aracınızı çalışır durumda 34-35dk sürecektir park konumuda getirip başlatın yazıyor,

birkez denedim başarılı olmadı ve vaktim olmadığından tekrar deneyemedim. 

1 saatlik bir yolculukta denesek sorun olurmu illa park halinde mi yapacağız güncellemeyi sürüş sırasında güncelleme olmaz mı?? forumda yeniyim ve bu ilk mesajım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Ozan Kar yazdı:

modlar nedir nasil yapilir icin guzel bir kaynak var mi abi 🙂 

🙂 sync 3 ile ilgili (ve biraz daha fazlası için); buraya üye olunup çoğu şey nasıl yapılacağı öğrenilip, yapılabilir: https://www.fmods.net/

ELM ya da ELS cihazı olan herkes kendi kendine yapabilir (ama bozarlarsa sorumluluk kabul etmem 🙂 )

Murat Kav. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Murat Kav. yazdı:

🙂 sync 3 ile ilgili (ve biraz daha fazlası için); buraya üye olunup çoğu şey nasıl yapılacağı öğrenilip, yapılabilir: https://www.fmods.net/

ELM ya da ELS cihazı olan herkes kendi kendine yapabilir (ama bozarlarsa sorumluluk kabul etmem 🙂 )

windows bir laptop almam lazim sanirim 😞 

bide Vgate vLinker MC+ almistim ama telefondan yapamayinca bir ise yaramayacak sanirim. obdeleven vagda neredeyse herseyi yapabiliyor.

vmbox m1de calismiyor su an, vmware da 200 dolar, o paraya laptop alirim direk 🙂 

gerci su ana kadar gorduklerim arasinda pek kayda deger bir sey yok gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.