Jump to content

Sync 3 Version 2.2 ve 2.3'den Versiyon 3.0'a Yükseltme

Murat Kav.
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Merhaba. Bugün aracımın sync 2.3 olan yazılım sürümünü sync 3.0'a yükselttim ancak aklıma takılan şey aracımın garanti durumunu etkiler mi? Araç daha iki aylık. Elm327 ile klima kontrolünü de ekrana almayı düşünüyorum. Servise gitme durumunda eskiye dönmek mi lazım acaba? Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Serdar Tanhan yazdı:

aklıma takılan şey aracımın garanti durumunu etkiler mi?

Hiçbir şey olmaz. Zaten olsa da servislerin versiyondan filan haberi yok merak etmeyin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Garanti denince; hiç konu ile alakası yok ama, benim geçen gün ACER bilgisayar servisi ile yaptığım telefon konuşmam aklıma geldi

Ben - Efendim, bilgisayar açılmıyor, ekranda görüntü yok

Servis - Tamam gönderin. İstanbul içinden parasını ödeyip gönderiyorsunuz, istanbul dışından ücretsiz kargolayabilirsiniz.

Ben - Tamam, Tuzladayım ben, ama işyerim Gebzede. O zaman Gebzeden kargolarım ben.

Servis - Olur efendim. Size UPS no veriyorum. Ama sakın Tuzladan göndermeyin, geri göndeririz açmadan.

Ben - Peki

Servis - Yalnız biz bilgisayarı tamamen formatlayıp size gönderecez.

Ben - Öyle şey olur mu. Yedek alın önce.

Servis - Öyle bir hizmetimiz yok.

Ben - O zaman harddiski söküp ben yedeklerim.

Servis - O zaman ürün garanti dışı kalır.

Ben - E o zaman e.enenin.

Servis - Terbiyeli olalım lütfen. Bilgilerin kaybolmasını kabul edin, garantili halledelim sorunu

Ben - Ben sizin taa ... ? 

Bu arada, orjinal sürümü 2.3 olan tüm araçlara 3.0 güncellemesi zaten gelmiş olması gerekli zati. Yani bir şey olmaz.

• Teşekkür 1
  • Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26.03.2019 - 20:31 tarihinde, Murat Kav. yazdı:

Yine güncelleme geldi. Gerçi pek bir değişiklik yok.

@Yasar Sever navi için modül değişmesi gerekiyor.

sink.jpg

Merhaba. Sürüm 3.4'ü nereden indirebilirim acaba. Focus'a uyar mı birde? Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24.01.2020 - 19:12 tarihinde, Serdar Tanhan yazdı:

Merhaba. Sürüm 3.4'ü nereden indirebilirim acaba. Focus'a uyar mı birde? Teşekkürler.

3.0 üstüne normal yollardan 3.4 kurulamıyor maalesef. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

murat bey öncelikle merhabalar,bende kuga 2107 var sync 3.0 güncellemsini aldım ve navigasyonu aktive ettim fakat haritalar yüklü olmadığı için hata veriyor sizin elinizde F8 veya F7 haritalar varsa benimlede paylaşırmısınız ltf.

Fikret Terlemez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Fikret Terlemez yazdı:

murat bey öncelikle merhabalar,bende kuga 2107 var sync 3.0 güncellemsini aldım ve navigasyonu aktive ettim fakat haritalar yüklü olmadığı için hata veriyor sizin elinizde F8 veya F7 haritalar varsa benimlede paylaşırmısınız ltf.

Harita var da, modül değiştirmeden navigasyonu kullanamazsınız. Mevcut modülde RAM yetmediği için; bir şekilde harita yüklense bile çalışmıyor.

• Beğen 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilginiz için teşekkür ederim murat bey

ben size mersinden yazıyorum interneti çok araştırdım haritaları indirmek için sağlam bir ling bulamadım siz yollarmısınız veye indirebileceğim bir ling paylaşırmısınız ltf

Fikret Terlemez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

46 dakika önce, Fikret Terlemez yazdı:

ilginiz için teşekkür ederim murat bey

ben size mersinden yazıyorum interneti çok araştırdım haritaları indirmek için sağlam bir ling bulamadım siz yollarmısınız veye indirebileceğim bir ling paylaşırmısınız ltf

Hocam Murat abi demiş ki özetle, sizin cihazda çalışmaz. Ne yapacaksınız ki haritayı elde ederek, ayrıca akıllı telefonu cihaza bağlayarak çok daha verimli ve güncel haritanızı kullanabiliyorken?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhabalar yakup bey

ben mersindeyim murat beyin bahsettiği modülü burda değiştirmeye çalışacağım taktir edersiniz ki istanbula gelme şansım yok

değiştiğim zaman elimde haritalar olmadığı için modül değişmemin bir anlamı olmayacak internette çok gezindim sağlam bir link bulamadım indirecek

andiroid autodan bağlandığım zaman başka sorunlar ortaya çıkıyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, Fikret Terlemez yazdı:

merhabalar yakup bey

ben mersindeyim murat beyin bahsettiği modülü burda değiştirmeye çalışacağım taktir edersiniz ki istanbula gelme şansım yok

değiştiğim zaman elimde haritalar olmadığı için modül değişmemin bir anlamı olmayacak internette çok gezindim sağlam bir link bulamadım indirecek

ne tür sorunlar üstad ?  önümüzdeki hafta sonu 2015 kuga aracıma sync3 montajımız var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Turhan Onat yazdı:

ne tür sorunlar üstad ?  önümüzdeki hafta sonu 2015 kuga aracıma sync3 montajımız var.

Turhan hocam hayırlı olsun ? 

--4 dakika sonra eklendi--
13 saat önce, Fikret Terlemez yazdı:

merhabalar yakup bey

Şu anda piyasada iki tip harita var. Alacağınız modüle göre doğru haritayı seçeriz. (v3.0 ve altı; v3.2 ve üstü şeklinde)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 saat önce, Fikret Terlemez yazdı:

değiştiğim zaman elimde haritalar olmadığı için modül değişmemin bir anlamı olmayacak internette

Ne alakası var anlamadım. Modülü değiştirirseniz zaten üzerinde harita yüklü olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Fikret Terlemez yazdı:

Murat bey bana 3.0 haritalar lazım

mersinde bu işi yapan yok bu işlerle ilgilenen pek kimsede yok

siz bir tavsiyede bulunur musunuz veya siz kaça satıyorsunuz?

Burası ürün arama yeri değil maalesef, ilanlar bölümünü kullanabilirsiniz forumdan bir şey satın almak istiyorsanız. Lütfen konu dışına sapmayınız ? Kabul ettiğiniz kurallara uyduğunuz için teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.