Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sync 3 Yazılım Güncellemeleri

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• 1 ay sonra...

Burada da açıklandığı gibi carplay için usb değişikliği gerekiyor, android auto için gerekmiyor.

Bizim versiyon da 2.2 imiş, demekki halen en günceli bu :) 

IMG_0592-800.jpg

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

"Sync 3 version 3.0 17307" net'e düştü. Hemen peşinden de "sync 3 version 3.2 17288" haberi geldi. Ama 17288 sadece yeni apimlere kurulabiliyormuş. Ben de 17194 kurulu şu anda. Hafta sonu 17307'e geçeyim, hareket olsun :) 

sync3.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

"Sync 3 version 3.0 17307" net'e düştü. Hemen peşinden de "sync 3 version 3.2 17288" haberi geldi. Ama 17288 sadece yeni apimlere kurulabiliyormuş. Ben de 17194 kurulu şu anda. Hafta sonu 17307'e geçeyim, hareket olsun :) 

sync3.jpg

Murat abi senin forum rütben bence “Sync Gurusu” olması lazım :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1/9/2018 - 08:31 tarihinde, Tuncay A. yazdı:

Ses'te bariz iyileştirme farkettim. Yüklemesi 11 dk sürdü.

WhatsApp Image 2018-01-09 at 08.29.10.jpeg

Ekim 2017 sonrası APIM'ler değişmiş ve bellekleri artırılmış, daha eskilere bellek yetmediği için 17288 yüklenemiyor diye yazmışlar. Bellek operasyonunda bu da dikkate alınmalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Ekim 2017 sonrası APIM'ler değişmiş ve bellekleri artırılmış, daha eskilere bellek yetmediği için 17288 yüklenemiyor diye yazmışlar. Bellek operasyonunda bu da dikkate alınmalı.

Sadece bellekmi değişmiş, kapasitelerde artırım varmı acaba? Varsa o apimlerde navigasyon'da açılabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30 dakika önce, Tuncay A. yazdı:

Sadece bellekmi değişmiş, kapasitelerde artırım varmı acaba? Varsa o apimlerde navigasyon'da açılabilir.

Bellek 1GB yerine 1.5GB oldu yazmış. Kapasiteden bahsetmiyor. Linki almıştım ama evdeki bilgisayarda kaldı. Bunların nasıl değiştiğini bulabilirsek, bendeki fazla apim ile oynayabilirim bu konuda :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Bellek 1GB yerine 1.5GB oldu yazmış. Kapasiteden bahsetmiyor. Linki almıştım ama evdeki bilgisayarda kaldı. Bunların nasıl değiştiğini bulabilirsek, bendeki fazla apim ile oynayabilirim bu konuda :) 

Değişmesi iphone tamircisi, bellek ve hafızalar piyasada bulunabiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Tuncay A. yazdı:

Varsa o apimlerde navigasyon'da açılabilir.

Navi için dosyalar belli ama, onları atınca doğrudan çalışmıyormuş. Navi hatası veriyormuş. Galiba her apime özel şifre dosyası yüklenmesi gerekiyor, VIN ve seri numarası bağlantılı (dün akşam hızlıca okudum geçtim, bu akşam bi daha bakayım :) ) Bazı kodlamalar neyin gördüm bu konuyu aşabilmek için.. Şu ana kadar usb ile navigasyon güncellemesini de çözememişler, ya da ben çözeni göremedim.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Navi için dosyalar belli ama, onları atınca doğrudan çalışmıyormuş. Navi hatası veriyormuş. Galiba her apime özel şifre dosyası yüklenmesi gerekiyor, VIN ve seri numarası bağlantılı (dün akşam hızlıca okudum geçtim, bu akşam bi daha bakayım :) ) Bazı kodlamalar neyin gördüm bu konuyu aşabilmek için.. Şu ana kadar usb ile navigasyon güncellemesini de çözememişler, ya da ben çözeni göremedim.  

Usb ile navi çözme yalan oldu, akşam banada bir özelden gönderirmisiniz? Vın ve seri no olayı sync2'de'de vardı. Şifreleme kırılması kolaydır, o her türlü halledilir.

Tuncay A. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Sync 3 Yazılım Güncellemeleri olarak değiştirdi
  • Semih O. bu konuyu sabitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.