Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Şu an ne dinliyorsunuz... ?

Tevfik

Önerilen Mesajlar

@H. Cenk,bu Ogün abimizi ben çözemedim... Pentagram zamanlarını da bilirim.. sonra daha popüler kültür ürünü şeyler yapmaya başladı... şimdi altyapı olarak heavy metale yakın şeyler yapmaya çalışıyor ama kendi sesi ince tonlu olduğundan pek gitmiyor o altyapıya falan filan.. nedense ben kendisini kafamda biryere oturtamadım.. hep ayakta kalıyor.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@H. Cenk,bu Ogün abimizi ben çözemedim... Pentagram zamanlarını da bilirim.. sonra daha popüler kültür ürünü şeyler yapmaya başladı... şimdi altyapı olarak heavy metale yakın şeyler yapmaya çalışıyor ama kendi sesi ince tonlu olduğundan pek gitmiyor o altyapıya falan filan.. nedense ben kendisini kafamda biryere oturtamadım.. hep ayakta kalıyor.. 

Saydım çok güzeldi mesela..Öyle suya sabuna dokunmayan popüler şarkılar yapsa memlekete daha faydalı olur. 

Kendi garajında heavy metal yapsın biz dinlemeyelim yeter :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 sene önce genç olanlar için çok keyfili, Y kuşağı ne der bilemem

https://youtu.be/blkk3rrRXiE

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Tamamen farklı bir dünya ama @Alperen G., Itzhak Perlman'dan örnek verince hafızamda keman ustaları gezinmeye başladı, Joshua Bell'in yorumuyla Zimmer'in epik şaheserine burada değinmemek olmaz.

Tabii durumda "Chevaliers de Sangreal"' es geçilmez

Ve tabii Inception'dan "Time"

https://youtu.be/RxabLA7UQ9k

Ben seviyorum Hans Zimmer'i, farklı bir dünyaya yolculuk yapıyorum müzkleriyle...

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yakup Ç. A., başlığı Şu an ne dinliyorsunuz... ? olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.