Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günün filmi

Tevfik

Önerilen Mesajlar

1976-1977 yılları  gerçekleşen Nıkı LAUNDA ve James HAUNT un formula 1 deki kapışmalarını anlatıyor..Özellikle Cem abi ve Ogün nün izlemelerini tavsiye ederim..

3m0u.jpg

• İMDB Puanı:8.3
  • Akıllı bir düşman aptal bir dosttan daha iyidir.Sadece yarış filmi değil. Hayatla yapılan mücadeleyi anlatan enfes görüntülere yer verilmiş bir görsel şölen, hele bir de motor sporları tutkunuysanız daha bir dikkatli izleyeceksiniz.

Polisiye,suç ve aksiyon severlere tavsiye ..

d3ki.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

1976-1977 yılları  gerçekleşen Nıkı LAUNDA ve James HAUNT un formula 1 deki kapışmalarını anlatıyor..Özellikle Cem abi ve Ogün nün izlemelerini tavsiye ederim..

3m0u.jpg

Bugün izledim, Formula 1 sevenlerin izlemesi gereken bir film.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün izledim, Formula 1 sevenlerin izlemesi gereken bir film.

Bence de guzel film...

Her ne kadar benim F1e aklim ermeden evvel yarismis olsa da Niki Lauda'yi severdim, simdi sevgim ve saygim daha da artti.. isini ciddiye alan insan bambaska.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

s8bg.jpg

Gerçek bir olay  başarılı bir şekilde işlenmiş. Afgan Amerikan çatışmasına tabiki Amerikan gözünden bakılmış. :D Ama oyunculuklar senaryo aksiyon heyecan 10/9  :yeah:

Kutluhan A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Enders-Game-tease.jpg

Ender's Game : Bilim Kurgu sevenler mutlaka izlemeli, vakit geçirmek için güzel film. 10/7

AmericanHustle.jpg

American Hustle:  Bu kadro bile filmi kurtarmaya yetmemiş, senaryo çok yavan diyaloglar çok sıkıcı. O kadar oscara aday gösterilmiş ama filmi izlerken 2 defa uyuyakaldım. 10/5

le-loup-de-wall-street-critique-review-t

The Wolf of Wall Street: Öncelikle aile ortamında izlenecek bir film değil bol  bol *** and drugs takılıyorlar filmde. Filmdeki herşeyi abartı buldum. Başından sonu belli olan bir filmdi yarısında kapattım zaten izlemeye gerek bile yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1013960_589713484431436_725362264_n.jpg

:yeah: Sahneler çok kaliteli olmuş, aksiyon ve gerilim seviyorsanız kaçırmayın. Ayrıca Bir sahnede gri Focus 3 mevcut :)

s8bg.jpg

Gerçek bir olay  başarılı bir şekilde işlenmiş. Afgan Amerikan çatışmasına tabiki Amerikan gözünden bakılmış. :D Ama oyunculuklar senaryo aksiyon heyecan 10/9  :yeah:

Vizyona gelmesini bekliyoruz :)

American Hustle:  Bu kadro bile filmi kurtarmaya yetmemiş, senaryo çok yavan diyaloglar çok sıkıcı. O kadar oscara aday gösterilmiş ama filmi izlerken 2 defa uyuyakaldım. 10/5

Film iyi gibi geldi bana tam konsantre olamadım, dikkat bozucu çok etken vardı salonda. Bizim gözümüzden biraz sıkıcı geliyor olabilir ama amerikalılar için pek öyle değil gibi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.