Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günün filmi

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Fast&Furious 6 ya gittim ve kendimi çok değersiz hissediyorum :D Seriyi takip edenler film sonunda çok önemli bir bilgi edinecekler ;)

Dün gece gittim, süperdi, tokyo drifti tekrar izleme isteği geldi :)

bu arada filmin introsundaki şarkı 

http://www.youtube.com/watch?v=e-8EQHaMKfA

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Spoiler vermeyin lütfen. Filmler hakkındaki en sinir bozucu şey. Zaten üzerine düşününce senaryonun %90'ı tahmin edilebilir bir hal alıyor, fragmanlara en güzel yerlerini koyuyorlar, geriye kalan 3 gramlık şaşırma hevesini/ihtimalini de bize bırakın lütfen :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Klasik samuray filmi olarak başladı da işin içine lightsaber, medusa+dragon karışımı bir hatun hayaletler neyim girince "nooluyo" diye sordum :kıhkıh: 
Başroldeki adamımız zaten ne kadar "You are the one" filmi varsa hepsinde mevcut sağolsun :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

her ne kadar alternatif film seyretme teknikleri kullansakta  :), emeğe saygı adına ayda 2-3 kere sinemaya gidiyorum. en son will Smith in oğlu ile çektiği filme gittim.

dünya savaşı z ye ise salon boş diye bir tek beni almadılar  :(  . wolverine ise 3d olmayan salon bulursam giderim. 3d gözlükler ortamı 2-3 ton kararttığı için, perde gösterimi zaten en az 1-2 ton kararttığı için 3d filmlerde karanlık yerlerde geçen sahnelerde resmen kör oluyorsunuz sevmiyorum. tv 3d si gibi olmuyor sinemalar. imax e gitmek ise daha nasip olmadı ankara ya gittiğimde seyredeceğim bir tane.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.