Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günün filmi

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Geçen hafta Mission Impossible serisini bitirdim komple..

En güzeli bariz şekilde 1..

2 ve 3 boş beleş aksiyondan oluşuyor ama yine de izlenir, sıkmıyor..

4 de güzel ama 1den sonra geliyor benim sıralamamda..

4 zaten 1 den sonra gelir , diye iğrenç bir espri yapamışım :fikir:
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eveeeet, Star Wars serisini izlemeye başladım hayırlısıyla..

StarWars 4 ile başladım, yayınlanma sırasına göre izleyeceğim..

Neden bilmiyorum ama çok sıktı beni, ama sebat edip bitireceğim. bu kadar insan yanılıyor olamaz..

Ama yok beğenmezsem seri sonunda "Hay Anakin Skywalker" der arşivin derinliklerine koyarım seriyi, hiç acımam, gözünün yaşına bakmam.. Ha George Lucas gelir de, "ağğğğbiyyy nesini beğenmedin, söyle baştan çekeyim" derse belki fikrimi değiştirebilirim..

Alperen G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

akşam güzel bir fransız çete filmi seyrettim geriye dönüşlerde yer alan eski citroen reno ve pj arabaları görmek çok güzeldi...günümüzdeki mafya arabaları ise Q7 bmw serileri Alfa Q lar almıştı güzelmiydi iyi bir seyirlik diyelim.....size tanıtımını yapayım...

Bir Mafya Hikayesi (2011)

Les Lyonnais

1741542.jpg

Fakir bir çingene kampında büyüdükten sonra Edmond Vidal yani Momon, kökenlerine bitmek tükenmez saygı ve sadakat duyduğu aile duygusunu devam ettirmiştir. En önemlisi, kiraz çaldıkları için ilk hapishane hayatını onunla keşfettiği, Serge Suttel ile arkadaş kalmıştır. Onların ikiside kaçınılmaz olarak organize suça dahil oldular. Kurdukları ekip, Ganf Des Lyonnais, onları 1970'lerin en ünlü silahlı soyguncular yaptı. Onların karşı konulamaz yükselişi muhteşem bir tutuklama ile 1974 yılında sona erdi. Bugünse 60 larında olarak Mamon, hayatının bu bölümünü unutmak istiyor. O '' işinden '' emekli olunca huzuru bulmuştur. O eşi Janou, çocukları ve torunlarıyla ilgilenir ve onların hepsi açık görüşlü ve iyilik dolu basit ve evrensel değerleri olan bu adama büyük saygı duyarlar. Ama sonra, onun geçmişinde olduğunu göz ardı ettiği Serge Suttel, bu resmin için geri döner.

http://www.youtube.com/watch?v=5BQWdSUotAE

Tevfik Bardakçı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Tevfik abi ikidir film öneriyor ikiside tırt çıktı...sen önce izle senin yorumunuda alıp öyle izleyecem :D

Fragmanını biliyordum, kral new york'a gidiyor bir şekilde çulsuz kalıyor felan.. ondan sonra herşey komikleşiyor.. izle bence.. bunun inmesine daha 45 dk var

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eveeeet, Star Wars serisini izlemeye başladım hayırlısıyla..

StarWars 4 ile başladım, yayınlanma sırasına göre izleyeceğim..

Neden bilmiyorum ama çok sıktı beni, ama sebat edip bitireceğim. bu kadar insan yanılıyor olamaz..

Ama yok beğenmezsem seri sonunda "Hay Anakin Skywalker" der arşivin derinliklerine koyarım seriyi, hiç acımam, gözünün yaşına bakmam.. Ha George Lucas gelir de, "ağğğğbiyyy nesini beğenmedin, söyle baştan çekeyim" derse belki fikrimi değiştirebilirim..

Aha kaçırmışım ben bunu :P

Alperen Episode 1-2-3 süper filmler.... 4-5-6 eski olduğu için daha sıkıcı....

Daha bitirmedin mi seriyi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.