Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günün filmi

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Komedi için yapılmış filmlerde konu bütünlüğü aramak bence gereksiz. Ancak şartlanıp da giderseniz, umduğunuz kadar espri bulamayabilirsiniz.

Ama şuna katılırım... İşler-güçlerde kullanılan efektler, diyaloglara daha sık yer verilmesi filmi biraz geride bırakmış olabilir..

Bilindik şeyler diyorsunuz yani. Yarın gidip görmek lazım ama ben gidip kahkahalar atmaya şartladım kendimi inşallahta öyle olur :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neden abi ? yarın gidicem de

İşler güçlere çok gülüyordum ve zekice espirier vardı ama bu film zoraki güldürme adına yapılmış bir film, bu benim kendi düşüncem tabi, belki gülme yeteneğimi kaybetmiş olabilirim. :) iyi akşamlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşler güçlere çok gülüyordum ve zekice espirier vardı ama bu film zoraki güldürme adına yapılmış bir film, bu benim kendi düşüncem tabi, belki gülme yeteneğimi kaybetmiş olabilirim. :) iyi akşamlar

Bugün gittim de beklediğim gibi çok kahkaha atamadım. Sadece hayvanla ilgili olan espride baya karnıma ağrı girdi gerisi normaldi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biz de bugun gitmeyi dusunuyorduk ama gec oldu sanirim, haftaya artik...

Biz dün gece Ankamall IMAX'e 00:20 seansına gittik. Onda bile sadece en ön iki sırada yer kalmıştı biz vardığımızda. Önceden internetten bileti aldığımız çok iyi olmuş.

Gecenin 4'ünde eve döndük :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biz dün gece Ankamall IMAX'e 00:20 seansına gittik. Onda bile sadece en ön iki sırada yer kalmıştı biz vardığımızda. Önceden internetten bileti aldığımız çok iyi olmuş.

Gecenin 4'ünde eve döndük :D

O zaman kesin haftaya gideriz zaten.. ya da haftaici birgun..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Son dönem seyrettiklerim

Pasifik Rim. Boş vakit varsa çerez

Beyaz Saray Düştü. Boş vakit varsa çerez

Volverine. Çerez gene fena değil işte.

Gravity çok güzelmiş. Listeye aldım.

Bu Amerikan filmleri artık sadece çerez sınıfına giriyor galiba. Akşam yapacak daha iyi bir şey yoksa boş vakit doldurup televizyon karşısında uyumak için ideal filmler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Son dönem seyrettiklerim

Pasifik Rim. Boş vakit varsa çerez

Beyaz Saray Düştü. Boş vakit varsa çerez

Volverine. Çerez gene fena değil işte.

Gravity çok güzelmiş. Listeye aldım.

Bu Amerikan filmleri artık sadece çerez sınıfına giriyor galiba. Akşam yapacak daha iyi bir şey yoksa boş vakit doldurup televizyon karşısında uyumak için ideal filmler.

wolverine i ben beğendim. gravity sinemada izlencek bir film bence.. hiç x men izlememiştim hep duyuyordum baştan bütün seriyi izledim.. ilk 2 film görüntü ve malzemeler çok basitti. wolverinede artık 2013ün teknolojisi iyidi yani en azından loaganın pençeleri sallanmıyor :)  2014te mayısta x men vizyona girecek.. 

hep aynı kafa abd donanması abd askeri abd ajanı abd nükleer bombası vss..  bunca yıl iyiki x meni izlememişim oturup heyecanla 2 gün arayla tüm seriyi izledim 

Günün Filmi- bu arada x menin ceketi ebayda 44 dolar :) 

X-Men_film_movie_wallpaper_fond_d_ecran.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İzlediğim 2. Rus filmini bugün sıkıntıdan izledim. Konu basit ama akıcı. Efektler beklenmeyecek kadar iyi. Canınız çok sıkıldıysa 120 dakika sıkıntınızı bir nebze olsun alır. :)

d4cu.jpg

Kutluhan A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.