Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günün filmi

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Need ForD Speed

Tavsiyedir....

az önce bu filmden çıktım.. bakayım dedim yazmış olan var mı? çağatay hızlı çıktı..

belki senaryo klasik, türk filmi gibi ama izlemeye değer buldum, hele mustang leri görünce :D  görsel şölen güzel

breaking bad dizisinin "yo" su oynuyor.. :)   http://www.imdb.com/name/nm0666739/?ref_=tt_cl_t1

(eşekherif i de analım bu vesileyle)

http://www.imdb.com/title/tt2369135/?ref_=nv_sr_1

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

az önce bu filmden çıktım.. bakayım dedim yazmış olan var mı? çağatay hızlı çıktı..

belki senaryo klasik, türk filmi gibi ama izlemeye değer buldum, hele mustang leri görünce :D görsel şölen güzel

Bende az önce çıktım iyi filmdi. Konu klasik ama mustang harika...

belki senaryo klasik, türk filmi gibi ama izlemeye değer buldum, hele mustang leri görünce :D görsel şölen güzel

Bende az önce çıktım iyi filmdi. Konu klasik ama mustang harika...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

5AJBSkh.jpg

Bilim kurgu kategorisinde ilk 10'da  mutlaka kendisine yer bulacaktır. Çok sürükleyici aksiyon ve bilim kurgu film süresi boyunca hep maksimum düzeyde...

Bu arada afişe bakıp klasik canavar filmi falan zannetmeyin afişteki insanlığın gelecekteki silahıymış :) . Bide yıl 2020'lerde birşey ama afişte hala sol tarafta accent var :D

Kutluhan A. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilim kurgu kategorisinde ilk 10'da mutlaka kendisine yer bulacaktır. Çok sürükleyici aksiyon ve bilim kurgu film süresi boyunca hep maksimum düzeyde...

Nedense ben 20dk tahammul edebildim bu filme...

Dun aksam Onur Ünlü'nün İtirazım Var isimli filmine gittik. Filmde beni rahatsiz eden birkaç öğe vardi ama bunlar benim sahsi degerlerimle alakali. Onun disinda Turk sinemasi polisiyeyi pek yapamasa da bu o kadar da fena degildi.

Izlenilmezse cok sey kaybedilmeyecek bir filmdi. Izlerseniz de zaman kaybi degil. Ortada bir film..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nedense ben 20dk tahammul edebildim bu filme...

Bende sonradan bazı sözlüklerden, sitelerden yorumlara baktım bir kısım çok beğenmiş bir kısım ise ancak 20 dk tahammül edebilmiş. :) Efektler konusunda en iyi filmlerden biri bence ama size büyük olasılıkla konusu sıkıcı gelmiş olabilir.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bu güzel ve güneşli cumartesi gününde kimsenin evde duracağını düşünmüyorum ama evde kalanlar için;

AKSİYON:

The Avengers

------>Yenilmezler, Marvel’in en çok iz bırakan kahramanlarını bünyesinde topluyor: Demir Adam, Hulk, Thor, Kaptan Amerika, Hawkeye ve Black Widow. Beklenmedik bir düşman su yüzüne çıkıp dünyanın güvenliğini tehdit etmeye başlıyor. S.H.I.E.L.D. adıyla bilinen uluslararası barışı koruma teşkilâtının yöneticisi olan Nick Fury, dünyayı böylesi bir felâketten kurtarmak için bir takıma ihtiyacı olduğunu anlıyor. Takıma adam seçmek için dünyanın dört bir yanını gezmeye başlıyor. Başrollerini Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner ve Tom Hiddleston’un paylaştığı bu ekibe Stelan Skarsgard’la Samuel L. Jackson eşklik ediyor. Joss Whedon’un Zak Penn ile birlikte yazdığı hikayeden senaryolşatırdığı ve yönettiği Yenilmezler, ilki 1963 yılında basılan ve o günden beri Marvel’in en sevilen çizgi roman serilerinden biri olan “The Avengers”tan uyarlandı. Aksiyon ve olağanüstü özel efektlerle dolu, muhteşem bir filme hazır olun.

KOMEDİ:

The Terminal

------>Victor Navorski Amerika yolundayken ülkesinde askeri darbe olması üzerine New York'un Uluslararası Havaalanında mahsur kalıyor. Pasaportu artık geçersiz olduğu için Amerika'ya girme hakkını yitirmiş durumda olan Victor ne ülkesine geri dönebiliyor ne de Amerikaya girebiliyor. ülkesindeki savaş bitinceye kadar havaalanı terminalinin transit yolcular salonunda beklemek zorunda kaldığında başına gelmeyen kalmıyor. Usa yönetmen Steven Spilberg'in gerçek bir hikayeden esinlenerek yaptığı bu muhteşem film Tom Hanks'in de usta oyunculuğuyla perçinlenmiş.Ve ortaya sıcacık ve trajikomik bir film çıkmış.

PSİKOLOJİ:

The Sixth Sense

------>Sekiz yaşında bir çocuk olan Cole Sear karanlık güçlerin etkisi altındadır. Zaman zaman hayaletler tarafından ziyaret edilen bu çocuk, gölgelerin arasından ortaya çıkıveren hayaletlerle kendi iradesi dışında bağlantılar kurmakta ve bu durumdan çok korkmaktadır. Kendisinde normal ötesi bir takım güçlerin var olduğunun farkına varan küçük çocuk bunların sebebini anlayamadığı gibi çektiği acıları da çocuk psikoloğu Malcolm Crowe'un dışında hiç kimseye anlatamamaktadır. Ancak küçük hastasındaki doğaüstü yeteneklerin gerisindeki esrar perdesini aralamaya çalışan psikoloğun çalışmaları ilerledikçe her ikisinde de bir takım korkutucu ve açıklanamaz gelişmeler başlayacaktır.

DRAM:

The Green Mile

------>Bir hapishanede gardiyanlık yapan Paul Edgecomb'un görevi, hücrelerinden alınan idam mahkumlarını, elektrikli sandalyenin bulunduğu ölüm odasına kadar olan bir millik yeşil yoldan götürmektir. Edgecomb yıllar boyunca bu yoldan sayısız idam mahkumu nakleder. Ama hiçbirisi onu John Coffey kadar etkilemez. Oldukça iri yarı biri olan Coffey, iki küçük kızı öldürmek suçundan idama mahkum olmuştur. Ürkütücü görünümünün aksine oldukça duygulu ve karmaşık bir iç dünyası olan Coffey, bazı doğa üstü güçlere sahiptir. Edgecomb onunla yakınlaştıkça artık hiç beklenmedik yerlerde mucizelerin olabileceğine inanmaya başlayacaktır.

Esaretin Bedeli filmini de yönetmiş olan Frank Darabont, bu filminde de benzer bir atmosferi seyirciye başarıyla aktarıyor. Oscar Ödüllü Tom Hanks'in yanında, Michael Clarke Duncan ve James Cromwell gibi oyuncular başrolde yer alıyor.

Not: Film özetleri sinemalar.com adresinden alınmıştır, ayrıca en fazla izlenen filmleri koyduğumun farkındayım ama başka isteyen olursa daha fazlada önerebilirim, en son olarak torrent kullananlar ve alt yazılı izleyenler için tavsiyem yify torrent kullanmanızdır, hem kaliteli hemde çok az boyuttadır ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.