Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günün filmi

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Aha kaçırmışım ben bunu :P

Alperen Episode 1-2-3 süper filmler.... 4-5-6 eski olduğu için daha sıkıcı....

Daha bitirmedin mi seriyi :D

Ne zaman yazacaksın diye bekliyordum açıkçası.. 5i de izledim öyle kaldi. Hayırlısıyla 6yı da bitirirsem 1-2-3ü gönül rahatlığıyla izleyebilirim. Eskiler sarmadığı için çok hevesle izleyemedim, dur bakalım.

Bu arada The Dark Knight Rises'a gittik IMAX'te.. Mükemmel bir film. Eşim ilk 2 filmi izlememesine ve bu tarz filmleri çok sevmemesine rağmen o da epeyce beğendi. Nolan yine harika bir iş çıkarmış...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Bourne Legacy seyredildi bournenin mirası yani...bourne trilogily ile alakası yok yer yer göndermeler var eski filmlerden alıntı yapıp yeni ajan var...hap bagımlısı olmuş... :kıhkıh: işte sistem onuda yok etmeye kalkınca sorarım bensize diyor...mıymyıymıymıymıymymıy neyse son 15 dakika motorsikletli iki sahne güzel doktor bunu hap bagımlılığından kurtarıyor al bak bu mavi hapı yut bu daha güzel gecelerimize iyi gelir diyor film bitiyor... :kıhkıh:

yako göremiyorum resident evil bugün cinemaximumda gösterime girmişmi hemen bişi de...akşama gitcem çünkü oynuyorsa...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sagol bonbonum akşam gideyim biraz ellisle jill var yavruları göreyim...

Tevfik abi gittin mi bilmiyorum ama ilk 4 filmi izlemediysen pek anlamazsin cunku yanimda oturanlar ne sacma film paraya yazik hic bisi anlamadim falan dediler angut ilk 4unu izleseydin diyemedim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tevfik abi gittin mi bilmiyorum ama ilk 4 filmi izlemediysen pek anlamazsin cunku yanimda oturanlar ne sacma film paraya yazik hic bisi anlamadim falan dediler angut ilk 4unu izleseydin diyemedim :)

yok resident evilin tarihini biliyorum bende...ilk psone ile cıktı yani sen 10 yaşındayken ben oynuyordum onu sonra oyunları pc ve diger konsollere yaygınlaştı aslında bu altıncı film birde destitanion diye animasyonu var uzun metrajlı ama...konuyu bitirdikleri yerden almamışlar ve dolayısıyla kısa bir gezinti yaptırsalarda bilmeyenler için haklılar kendilerini simülasyonda anlamaları filmin birinci yarısına kadar sürdü,film çok keyifsizdi ve hiç begenmedim son 15 dakika işte kurtardı diyelim...yani tavuk suyu çorbanın suyunun suyuyla idare etmek olmuyor...birde imax yok izmirde tadı çıkmıyor..pasif 3 de gözlüklerde tırt görüntü kalitesi çok düşüyor sonuç,kafam şişti çıktım geldim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.