Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günün filmi

Tevfik

Önerilen Mesajlar

tamamda Tolga ben çok beğendim...noomi peace yi...napcaz şimdi indirdiğin gb gerimi ödeyelim... :kıhkıh:

tamamda Tolga ben çok beğendim...noomi peace yi...napcaz şimdi indirdiğin gb gerimi ödeyelim... :kıhkıh:

yok abi :) zaten buradan indirmemiştim , önceden indimiştim... yani orjinal filmi izleyenler , hüsran olurlar, sadeceyüzler değişik, hatta çekildiği mekanlar bile aynı diyebilirim... ben çok şaşırmıştım , zaten güzel filmdi neden birdaha çekmek istediklerini anlamadım... saçma geldi bana onu şeyettiriyim dedim...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

neyse cam falan ama türkçe dublaj men in black III istersen bunu seyret şimdi bu salak filmi seyrediyom..prometheusa gittim...fena değildi ama kurgu ve oyuncular salaktı ...3 d ye gerek yoktu..

http://www.nowvideo.eu/video/rdi5k5oxsdxd5

Tevfik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Demin "patlak sokaklar - gerzomat"ı izleyelim dedik 20 dk sonra hayatımın her dakikası çok önemli diyerek kapattım. bence izlemeye değer bi film olmamış...

öyle de komik şeylerde var..napalım be ahmetim en son ben cevireceğim artık olmadı..sizi memnun etmek için ama fazla anatomik dekorsuz ve kostümsüz o yüzden begenirmisin bilmiyom.... :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öyle de komik şeylerde var..napalım be ahmetim en son ben cevireceğim artık olmadı..sizi memnun etmek için ama fazla anatomik dekorsuz ve kostümsüz o yüzden begenirmisin bilmiyom.... :kıhkıh:

Abicim dur kendini yakma. anatomi babatomi bu tomilerin gittikleri yol, yol değil... :kıhkıh: :kıhkıh: :kıhkıh:

:D

bence komik yer değlde iyi uyarlanmş yerleri vardı, sonuçta zevkler renkler tartışılmaz o yüzden beğenene saygı duyuyorum sonuçta emek var :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o zaman neden güldüğümü anlatayım..o tipler 70 li yıllardaki polis detektiflerinden alınma..dublaj sanatcılarıda o yıllardaki seslendirme yapanlar...birde trükler hep aynı...iki salak detektif falan işte...lanet olsun federaller..donuts...yemeler...rozetini ve silahını bırak deyince cepten cıkan abidik guidik şeyler..falan gibi o yıllara ait polisiyeleri binlerce kez dayatsalardı sana da komik gelirdi.. :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Prometheus

Alien serisinin nasıl başladığını anlatıyor. Alien serisini izlememiş olanlar (benim gibi) da gidebilir film tamamen ayrı konusu olan bir film. Şiddetle tavsiye ederim

[media=]

http://www.imdb.com/title/tt1446714/

bizleri onlar yaratıysa...onları kim yarattı... ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o zaman neden güldüğümü anlatayım..o tipler 70 li yıllardaki polis detektiflerinden alınma..dublaj sanatcılarıda o yıllardaki seslendirme yapanlar...birde trükler hep aynı...iki salak detektif falan işte...lanet olsun federaller..donuts...yemeler...rozetini ve silahını bırak deyince cepten cıkan abidik guidik şeyler..falan gibi o yıllara ait polisiyeleri binlerce kez dayatsalardı sana da komik gelirdi.. :kıhkıh:

abi bende çok izledm o tarz film zaten bi orası ilgimi çekti, dublaj kaynaklı ses tonlarına, lanet olası federallere falan bende bayılıyorum ama filme değil :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Allah affetsin insanı düşündürüyor ya Tevfik abi :) 1 saat kendime gelemedim ama güzel film değil mi?

güzeldi evet...ama sanırım extended yada directors cuts olanını seyretmek lazım yada delete scennes bana filmden çok şey kırpılmış geldi...filim 1 sınıftı oyunculuk 3 sınıf...ailen serisini seyredersen bazı soru işaretlerin gidebilir derim..bazı noktalar ordan alıntılı cünkü...onları seyredip tekrar bunu seyretmek lazım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar dün Coriolanus diye bir film seyretmeye kalkıştım. Ralph Fiennes ve Gerard Butler baş rollerde. Bir Shakespeare uyarlaması. Yarım saat ancak dayanabildim..

Shakespeare dilini aynen kullanmışlar ama film günümüzde geçiyor. Modern mekanlar, modern insanlar ve modern silahlar. Ama dil Roma dönemi.

Tullus Aufidius (Gerard Butler) ile Caius Martinus Coriolanus (Ralph Fiennes) kavga ediyorlar, Aufidius ortada tirad atıyor. olduuuu... böyle epik, gösterişli cümleler filan.. çok yapay ve sıkıcı bir film olmuş.. sanki bir aksiyon filminin üzerine komedi dublajı yapmışlar gibi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Liseli Polisleri (2012)

21 Jump Street

1232829.jpg

Polis okulundan yeni mezun olan iki kafadar, Schmidt ve Jenko kılık değiştirerek bir liseye stajyer polis olarak gönderilirler. Buradaki görevleri liselilerin karıştığı alkol, uyuşturucu vb. suçları izlemek, rapor etmek ve engellemekken her ikisi de liseli olmanın cazibesine kendilerini kaptırırlar. Zira kendi ergenliklerinde üstlerinden atamadıkları sorunların devam ettiğini de keşfedeceklerdir.

1980'li yılların sevilen komedi-polisiyelerinden olan aynı adlı Amerikan dizisinin beyazperde versiyonu olan yapımda başrolleri Jonah Hill ve Channing Tatum paylaşıyor. Phil Lord ve Chris Miller'ın beraber yönettiği filmin senaryosunda oyuncu Hill'in yanı sıra Michael Bacall'ın da imzası var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.