Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günün filmi

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Benimde filmde bveğendiğim tek şey filler oldu. Onun dışında efektleri başarısız buldum içine çekmedi beni :( Bide filmde heyecanlanmadım hiç hep ne olacağını biliyormuş gibiydim :(

yaww filleri çok severim ben hele küçüklerini hayalimde hep o filmdeki bir fil ben ve oğlumun koridor futbolunda annemizi delirtirken düşünür bu hayale güler ve kapının arkasında saklanırken hayal ederdik üç başın aşağıdan yukarı kaçısımızı ondan işteeeee bu dedim bundan istiyom bennnnnnn...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

112047.gif

Kanun kaçağı Wade yakaladığında Evans, bu azılı katili mahkemeye götüremeye gönüllü olur. 3:10 Yuma trenine canlı olarak teslim etmek üzere hareket ettiklerinde, Evans ve Wade birbirlerine saygı duymaya başlarlar. Ancak, Wade’in çetesi ve her köşede bekleyen tehlikeler yüzünden, yolculuk kaderlerine doğru bir göreve dönüşür.

Ahmet A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Düşmanı Korurken (2012)

Safe House 1599348.jpg

Washington, on yıllık kaçıştan sonra geri dönen CIA’in en tehlikeli kaçağı rolünde karşımıza çıkıyor. Gönderildiği Güney Afrika’daki hücre evi paralı askerler tarafından saldırıya uğrayınca, acemi ajan (Reynolds) da onunla birlikte kaçar. Bu sıradışı ikili kendilerini kimin öldürmek istediğini anlayana kadar hayatta kalmak zorundadır.

Son bir yıldır Cape Town’da yaşadığı durgunluk Matt Weston’ın sinirini bozmuştur. Dört dörtlük bir ajan olmak isteyen, sadık bir çalışan olan bu “kahya” kendini kanıtlamak için bir fırsat beklemektedir. Karşısına çıkan ilk vaka ise o ana kadar tanıdığı en tehlikeli adamla ilgilidir.

Tobin Frost, yaklaşık on yıldır yakalanmamıştır. CIA’in gelmiş geçmiş en iyi operasyoncularından olan bu eski istihbaratçı, iş ahlakını kaybetmiş ve orduya ait gizli bilgileri para karşılığında satmaya başlamıştır. Kuzey Kore’ye sattığı sırlarla Amerika Birleşik Devletleri’ne verdiği zararın boyutu ölçülemez. Şimdi de sakladığı bir sırla geri dönmüştür.

Frost sorguya çekilir çekilmez paralı askerler gelip Weston’ın gizli yerini dağıtırlar. Son anda kurtulabilen bu sıradışı ikili, kendilerine saldıranların teröristlerce mi yoksa önüne çıkanı öldürmek isteyen içeriden biri tarafından mı gönderildiğini anlamak zorundalar. İkisi de öldürülmeden önce kime güveneceğine karar vermek artık Weston’a kalmıştır. -

bu yılın en iyi filmlerinden mutlaka seyredin derim....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

The Avengers'ı izledik cumartesi aksam. Bekledigim gibi cikmadi maalesef. Kotu degil ama cok daha iyi olabilirdi. Hele ilk yarisi cok duragan. Toparlanma sureci manasiz bir bicimde ilerliyor. Esas dusmanla mucadele de cok kisa kesilmis.

Iron Man'in cool tavirlari, Hulk'un Thor'un kardesini yerden yere vurdugu sahneler gibi bazi sahneler filmi izlenmeye deger kildi. Efektlere diyecek laf yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

The Avengers'ı izledik cumartesi aksam. Bekledigim gibi cikmadi maalesef. Kotu degil ama cok daha iyi olabilirdi. Hele ilk yarisi cok duragan. Toparlanma sureci manasiz bir bicimde ilerliyor. Esas dusmanla mucadele de cok kisa kesilmis.

Iron Man'in cool tavirlari, Hulk'un Thor'un kardesini yerden yere vurdugu sahneler gibi bazi sahneler filmi izlenmeye deger kildi. Efektlere diyecek laf yok.

film iyi ama bi Avatar değil :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1656190.jpg

Jason Statham, Chris Sarandon, James Hong, Anson Mount, Robert John Burke, Reggie Lee ve Catherine Chan'in rol aldığı filmin konusu şöyle:

''Çinli yeraltı suç örgütü Triadlar, 10 yaşındaki Çinli matematik dahisi Mei'yi memleketi Nanjing'den kaçırarak, örgütün rüşvet ve haraç çarkının kasası olarak kullanılmak üzere Amerika'ya gönderir. Böylece örgüt tek bir bilgisayar ya da yazılı belge kullanmayacak, bütün sayılar küçük kızın aklında olacaktır. Rus mafyasıyla başı derde giren ikinci sınıf bir kafes dövüşçüsü olan Luke Wright, evsiz, beş parasız ve toplumdan soyutlanmış halde New York sokaklarında yaşamaktadır. Olaylar sonucu Rus mafyası, polis ve Triadlar arasında kalan Mei'yi, Luke Wright kurtarır ve kendi yok edilen hayatını da geri almak için şehrin altını üstüne getirir.''

lsafe58c52.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şu Jason Statham'ı bir türlü sevemedim. adamı görünce kanal değiştiriyorum o derece.. oynadığı filmler sanki bir serinin devam filmleri.. karakterler hep aynı. artık kendini oynuyor diye düşünüyorum. adamda karakter çeşitlemesi sıfır. al eline silahı, vur kır parçala.. aynı filmi döndür döndür oyna...

velhasıl-ı kelam, sevemedim kara gözlüm, seni doyunca diyor ve boğazdaki yat gezimize devam ediyoruz sevgili uçankuş izleyicileriiiaaa..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.