Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus St-line incelemesi Ve Genel Focus Değerlendirmesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...
Şimdi, H. Cenk yazdı:

AE 1.0 ST line a 3 yıldız vermiş. 

Aklın yolu bir, İngiltere'de de, sportiflik gösterişle olmaz güçle olur.  

Geçenlerde Autocar da dizel MCA testinde dört yıldız verse de ekşi ötesi bir inceleme yazmıştı.

Sonuç:

autocar.JPG

Ben demiyorum, vallahi, Autocar diyor, hem de Focus'un anavatanında... 

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Bugün hürriyette en arka sayfada ST line reklamı vardı. 

race red focusta 18 jant , bixenon ve far yıkama vardı. Hiç bir yerde satılan model resimdekinden farklı olabilir denmiyordu. 

Aklımdan şahsuvaroğlunu gidip ST line ı görmek sonra da Otosan dava açmak geçti. Resimdekinden farklı model olacağı hiç bir yerde yazmıyor. Almak için gittim ama modelde farklı jant var farlar ve tampon farklı. Taksiyle gittim geldim zaman kaybettim deyip 500 TL tazminat davası istemek aklıma gelmedi değil :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün hürriyette en arka sayfada ST line reklamı vardı. 
race red focusta 18 jant , bixenon ve far yıkama vardı. Hiç bir yerde satılan model resimdekinden farklı olabilir denmiyordu. 
Aklımdan şahsuvaroğlunu gidip ST line ı görmek sonra da Otosan dava açmak geçti. Resimdekinden farklı model olacağı hiç bir yerde yazmıyor. Almak için gittim ama modelde farklı jant var farlar ve tampon farklı. Taksiyle gittim geldim zaman kaybettim deyip 500 TL tazminat davası istemek aklıma gelmedi değil [emoji3]

Hak edermi eder yap abi anason iyi gider o parayla :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

31 August 2016 - 02:32 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Sonuç: 

Bu arabanın olmazsa olmaz eksiklerinden biri otomatik park sistemi ve park sensörleri diğeri ise çok renkli iç ambiyans aydınlatma. Sunulması gereken opsiyon ise 18” jant.
Tabii en büyük eksiği olan 125 beygirden güçlü seçeneğin olmamasını saymazsak. Bunlar olmadığı sürece fiyatlar yüksek olarak değerlendirilmeye devam eder.

Bir hata yoksa fiyatı Titanium seviyesine çekilmiş. İyi iyi :D

https://www.focusclubtr.com/topic/1508-yeni-ford-focus-tüm-zamanların-fiyat-listesi-yorumsuz/?page=4#comment-393132

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.